Kaip sutaupyti automobilio salono valymui?

salonas

Automobilio salono valymas yra tas pats, kas namų ar biuro tvarkymas. Jei daug vairuojame ir automobilyje praleidžiame nemažai laiko, gan greitai galime pastebėti, jog reguliariai reikia ne tik susitvarkyti, bet ir atlikti salono valymą. Tai nėra pigus malonumas, tad , kaip sutaupyti automobilio salono valymui bei džiaugtis tvarkinga transporto priemone.?

 

Tvarką prižiūrėti kasdien

Dažnas vairuotojas myli ir prižiūri savo transporto priemonę – pasirūpina švara ne tik salono viduje, bet ir automobilio išorėje. Taip pat stengiasi, jog keleiviai nešiukšlintų, prieš lipdami į automobilį nusivalytų batus ir pan. Kaip teigia Trafic.lt specialistų komanda, automobilio salono švaros palaikymui itin svarbios ir tokios detalės kaip, pavyzdžiui, kokybiški kilimėliai. Jų kokybę lemia medžiagos, iš kurių jie pagaminti. Galima rinktis ne tik tradicinius guminius kilimėlius, tačiau ir salono kilimėlius, pagamintus iš specialaus pluošto, gerai sugeriančio vandenį, nešvarumus, o svarbiausia – lengvai prižiūrimus ir tarnaujančius ne vienerius metus.

Taip pat norint išlaikyti automobilio saloną kuo švaresnį nepatartina jame valgyti ar gerti. Kavos dėmės yra vienos sunkiausiai išvalomų ir išlietas gėrimas tikrai nepadės sutaupyti salono valymo kaštų. Įvairūs trupiniai ar kitos smulkios maisto liekanos gali suteršti ne tik salono grindis, bet ir automobilio sėdynes. Maisto dėmės yra vienos dažniausių, dėl kurių kreipiamasi į valymo specialistus.

Jei turite augintinį, jį privalu gabenti specialiai tam pritaikytoje dėžėje. Tai svarbu ne tik dėl augintinio saugumo, bet ir dėl švaros. Plaukai, dumblas ar kiti nešvarumai gali gan greitai suteršti Jūsų mašinos saloną, tad reiktų pasistengti, kad augintinis turėtų kuo mažiau kontakto su sėdynių apmušalais.

 

Buitiniai patarimai

Dažnas vairuotojas taupydamas laiką ir pinigus mažesnes dėmes savo automobilio salone pabando išvalyti pats. Galima rasti daugybę patarimų, kaip buities sąlygomis panaikinti vienokią ar kitokią dėmę. Taip pat galima naudoti ir specialius cheminius preparatus, leidžiančius nuolat atšviežinti apmušalų ar plastikinių detalių paviršius.

Jau minėti kilimėliai taip pat pritaikomi konkrečiam automobiliui, o tinkama jų priežiūra ir gera kokybė gali padėti ilgiau išsiversti be cheminio valymo paslaugų.

Taigi geriausias taupymo būdas šioje srityje yra prevencija. T.y. nuolat stengtis palaikyti tvarką automobilyje, net ir menkas dėmes pabandyti pašalinti iš karto, kad jos neįsisenėtų, rinktis iš kokybiškų medžiagų pagamintus grindų kilimėlius, stengtis automobilio saloną apsaugoti nuo nešvarumų specialiomis priemonėmis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Automobilio veiklos nuoma: lankstus ir patogus sprendimas verslui ir privatiems asmenims

Automobilių nuoma gali būti puikus sprendimas privatiems asmenims, kuriems reikalingas automobilis asmeniniam naudojimui. Automobilio nuoma turi daug privalumų, įskaitant  lankstumą: išsinuomoję automobilį asmenys gali naudotis transporto priemone be ilgalaikio įsipareigojimo pirkti ar išsinuomoti automobilį. Tai ypač naudinga tiems, kuriems automobilio gali prireikti tik retkarčiais arba trumpam laikui. Ekonomiška: automobilio nuoma gali būti ekonomiškesnė išeitis nei […]

Kai krovinių pervežimas tampa būtinas

Krovinių pervežimas Kaune vaidina svarbų vaidmenį įvairiose pramonės šakose, užtikrindamas patikimą ir veiksmingą prekių gabenimą iš vienos vietos į kitą. Yra specifinių situacijų, kai krovinių pervežimo paslaugos tampa būtinos ir siūlo įvairius poreikius atitinkančius sprendimus. ·         Verslo perkėlimas: Kai verslas persikelia į naujas patalpas arba plečia savo veiklą, efektyvus krovinių gabenimas tampa labai svarbus. Norint […]