Ar verta remontuoti automobilio stiklus?

stiklai

Automobilio stiklo būklė yra itin svarbi, nes nuo jos tiesiogiai priklauso saugus vairavimas. Įtrūkimai ir kiti stiklo pažeidimai yra toleruojami iki tam tikros ribos, o stiklų specialistai taip pat primena, kad laiku pastebėjus gedimą stiklą galima kokybiškai suremontuoti.

 

Svarbu neatidėlioti remonto

Jei nutiko taip, jog Jūsų automobilio stiklas įskilo, tačiau šis įtrūkimas yra nedidelis ir nekliudo matymo kampui, nedaro įtakos saugiam vairavimui, tuomet tikėtina, kad neskubėsite kreiptis į remonto dirbtuves dėl stiklo taisymo. Tai nėra kritinis gedimas ir transporto priemonės tinkama eksploatacijai, tačiau dera pastebėti tai, kad šis gedimas gali tik didėti, o laiku nesiėmus reikalingų veiksmų, gali tekti keisti visą stiklą. Šis procesas užima daugiau laiko ir be abejonės yra brangesnis. Jei automobilis yra reto modelio, tuomet gali tekti, kol remonto dirbtuves pasieks užsakytas stiklas. Tai papildomi kaštai, kurių be vargo galima išvengti laiku ėmusis remonto.

Ypač aktualu atkreipti dėmesį į automobilio stiklų įtrūkimus artėjant šaltajam metų sezonui. Į stiklo įtrūkimus gali patekti vandens, o atėjus žiemos sezonui šis paprasčiausiai užšals – t.y. plėsis ir tokiu būdu gali dar labiau suskaldyti stiklą. Mažas įtrūkimas gali gan staigiai padidėti ir nuo vibracijos. Stiklo įtvirtinimas tik iš pirmo žvilgsnio yra paprastas, o visa vibraciją iki minimumo sumažinanti sistema nors ir nėra techniškai sudėtinga, tačiau yra itin kruopščiai sumontuota, tad stiklo keitimą visada rekomenduojama patikėti šios srities profesionalams.

 

 

Greitas sprendimas

Įtrūkusio automobilio stiklų remontas yra greitas sprendimas, nes stiklų keitimo ekspertai šį darbą gali atlikti vos per pusvalandį. Meistrai greitai ir pagal tikslius kriterijus įvertina, ar stiklą galima remontuoti. Jei stiklo keisti nereikia, tuomet jie imasi kruopštaus darbo ir įtrūkimą suremontuoja maždaug per pusę valandos. Taigi, jei itin kruopščiai planuojate laiką, tuomet su apžiūra ir taisymo procesu šiam vizitui turite skirti iki 45 minučių.

Taip pat labai svarbu, kad pats vairuotojas sąžiningai įvertintų situaciją dėl įtrūkimo, nes svarbiausia yra vairavimo saugumas. Jei įtrūkimas bent šiek tiek blaško dėmesį, tuomet gali tekti keisti visą stiklą. Be to, įdauža turi būti mažiausiai 6 cm. nuo priekinio stiklo krašto. Įdauža taisoma tada, kai ji nėra didesni už 2 Eurų monetos dydį.

Bet kuriuo atveju, automobilių stiklų ekspertai mielai padės ir parinks kiekvienam variuotojui ir jo transporto priemonei optimaliausią variantą, užtikrinantį vairavimo kokybę, saugumą ir stiklo eksploatavimo ilgaamžiškumą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Automobilio veiklos nuoma: lankstus ir patogus sprendimas verslui ir privatiems asmenims

Automobilių nuoma gali būti puikus sprendimas privatiems asmenims, kuriems reikalingas automobilis asmeniniam naudojimui. Automobilio nuoma turi daug privalumų, įskaitant  lankstumą: išsinuomoję automobilį asmenys gali naudotis transporto priemone be ilgalaikio įsipareigojimo pirkti ar išsinuomoti automobilį. Tai ypač naudinga tiems, kuriems automobilio gali prireikti tik retkarčiais arba trumpam laikui. Ekonomiška: automobilio nuoma gali būti ekonomiškesnė išeitis nei […]

Kai krovinių pervežimas tampa būtinas

Krovinių pervežimas Kaune vaidina svarbų vaidmenį įvairiose pramonės šakose, užtikrindamas patikimą ir veiksmingą prekių gabenimą iš vienos vietos į kitą. Yra specifinių situacijų, kai krovinių pervežimo paslaugos tampa būtinos ir siūlo įvairius poreikius atitinkančius sprendimus. ·         Verslo perkėlimas: Kai verslas persikelia į naujas patalpas arba plečia savo veiklą, efektyvus krovinių gabenimas tampa labai svarbus. Norint […]