Kada rekomenduojama rezervuoti sodybą šventei?

sodyba 

Jei planuojate organizuoti šventę sodyboje, reiktų iš anksto pasidomėti galimybės, patyrinėti pasiūlą. Jei iš anksto žinote šventės datą, tuomet reiktų nedelsti ir pasitikslinti, ar norima sodyba tuo metu laisva. Kada reiktų rezervuoti sodybą šventei?

 

Galimybė rinktis

Tenka išgirsti svarstymų, jog sodybų pasirinkimas yra didelis, jose galima švęsti pačias įvairiausias šventes, rinktis iš įvairių stilių, vietų, aptarnavimo, papildomų pramogų. T.y., Lietuvoje galima rasti sodybų, atitinkančių kiekvieno poreikius. Pradėjus ieškoti geriausio varianto konkrečioms datoms daugelis nustemba, kad sodybos yra rezervuotos. Realybė tokia, kad kai kurios vietos populiarioms vasaros datoms, rudens savaitgaliams, didžiųjų metų švenčių datoms būna rezervuotos labai iš anksto.

Rezervuoti sodybą prieš metus nėra tas receptas, kuris užtikrins galimybę gauti norimą variantą. Teikiantys nuomos paslaugas ne veltui skelbia pranešimus, jog jau priima užsakymus kitiems metams, o galima rasti ir tokių atvejų, kurie užsakyti net ir porai metų į priekį.

Kad sodybos nuoma netaptų tikru galvos skausmu, rekomenduojama numatyti kiek įmanoma lankstesnę šventės datą. Jei įmanoma, pasirinkti ne šventadienius. Taip išties padidinsite tikimybę švęsti ten, kur svajojate. Taip pat patariama apsvarstyti galimybę rinktis iš kelių sodybų, nes pasiūla yra plati, o atstumai nėra milžiniški. Kas žino, gal taip atrasite naujų sau mielų vietų.

 

Kaip išsirinkti?

Šaunu, kai galima rinktis, tačiau patariame neskubėti, jei paaiškėjo, jog Jūsų geidžiama sodyba yra užimta arba kaina yra neįkandama. Tuomet galima šventę planuoti taip, jog ji vyktų ne savaitgalį ar švenčių dienomis, o, pavyzdžiui, ketvirtadienį arba savaitės pradžioje. Sodybų užimtumas yra didžiausias vasaros sezonu, per didžiąsias metų šventes ir žinoma savaitgaliais. Planuojant šventę reiktų tai prisiminti. Tai padės sutaupyti, o svarbiausia – leis pasirinkti tą sodybą, kurioje ir norite švęsti savo šventę.

Renkantis reiktų atkreipti dėmesį į miegamųjų vietų skaičių, sodybos erdves, kuriose galima vykdyti norimas veiklas, siūlomą įrangą, papildomas paslaugas. Kai kurios sodybos gali pasiūlyti ne tik nakvynę ar patalpas, tačiau sukurti šventės apipavidalinimą, svečiams suteikti papildomų paslaugų – nuo pirties malonumų su pirtininko paslaugomis iki įvairių dirbtuvių, edukacinių užsiėmimų.

Linkime išsirinkti geriausią ir paminėti savo šventę turiningai ir nepamirštamai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]

Smuikai: įdomūs faktai

Smuikai, dažnai vadinamai „instrumentų karaliais“, yra žavingi ir mylimi muzikos instrumentai, turintys turtingą istoriją ir esantys nepavaldūs laikui. Be melodingų garsų, yra daugybė intriguojančių faktų apie smuikus, kurie atskleidžia neblėstantį šio instrumento populiarumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą įdomiausių ir mažiau žinomų faktų apie smuikus. Stradivarijaus mistika Stradivarijaus smuikus, kuriuos XVII ir XVIII a. pagamino legendinis […]