Kada rekomenduojama rezervuoti sodybą šventei?

sodyba 

Jei planuojate organizuoti šventę sodyboje, reiktų iš anksto pasidomėti galimybės, patyrinėti pasiūlą. Jei iš anksto žinote šventės datą, tuomet reiktų nedelsti ir pasitikslinti, ar norima sodyba tuo metu laisva. Kada reiktų rezervuoti sodybą šventei?

 

Galimybė rinktis

Tenka išgirsti svarstymų, jog sodybų pasirinkimas yra didelis, jose galima švęsti pačias įvairiausias šventes, rinktis iš įvairių stilių, vietų, aptarnavimo, papildomų pramogų. T.y., Lietuvoje galima rasti sodybų, atitinkančių kiekvieno poreikius. Pradėjus ieškoti geriausio varianto konkrečioms datoms daugelis nustemba, kad sodybos yra rezervuotos. Realybė tokia, kad kai kurios vietos populiarioms vasaros datoms, rudens savaitgaliams, didžiųjų metų švenčių datoms būna rezervuotos labai iš anksto.

Rezervuoti sodybą prieš metus nėra tas receptas, kuris užtikrins galimybę gauti norimą variantą. Teikiantys nuomos paslaugas ne veltui skelbia pranešimus, jog jau priima užsakymus kitiems metams, o galima rasti ir tokių atvejų, kurie užsakyti net ir porai metų į priekį.

Kad sodybos nuoma netaptų tikru galvos skausmu, rekomenduojama numatyti kiek įmanoma lankstesnę šventės datą. Jei įmanoma, pasirinkti ne šventadienius. Taip išties padidinsite tikimybę švęsti ten, kur svajojate. Taip pat patariama apsvarstyti galimybę rinktis iš kelių sodybų, nes pasiūla yra plati, o atstumai nėra milžiniški. Kas žino, gal taip atrasite naujų sau mielų vietų.

 

Kaip išsirinkti?

Šaunu, kai galima rinktis, tačiau patariame neskubėti, jei paaiškėjo, jog Jūsų geidžiama sodyba yra užimta arba kaina yra neįkandama. Tuomet galima šventę planuoti taip, jog ji vyktų ne savaitgalį ar švenčių dienomis, o, pavyzdžiui, ketvirtadienį arba savaitės pradžioje. Sodybų užimtumas yra didžiausias vasaros sezonu, per didžiąsias metų šventes ir žinoma savaitgaliais. Planuojant šventę reiktų tai prisiminti. Tai padės sutaupyti, o svarbiausia – leis pasirinkti tą sodybą, kurioje ir norite švęsti savo šventę.

Renkantis reiktų atkreipti dėmesį į miegamųjų vietų skaičių, sodybos erdves, kuriose galima vykdyti norimas veiklas, siūlomą įrangą, papildomas paslaugas. Kai kurios sodybos gali pasiūlyti ne tik nakvynę ar patalpas, tačiau sukurti šventės apipavidalinimą, svečiams suteikti papildomų paslaugų – nuo pirties malonumų su pirtininko paslaugomis iki įvairių dirbtuvių, edukacinių užsiėmimų.

Linkime išsirinkti geriausią ir paminėti savo šventę turiningai ir nepamirštamai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Įdomus vakaro leidimas su pabėgimo kambariais

Kadangi vis daugiau žmonių po darbo ieško veiklų, kurios skatintų loginį mąstymą ir tuo pačiu padėtų daugiau pajudėti – pabėgimo kambariai tampa ta opcija, kuri ne tik kad sulaukia daug dėmesio, tačiau ir įtraukia. Yra net grupės žmonių, klubai, kurie apima kompanijas, kurios labai mėgsta pabėgimo kambarius. Kuo daugiau išbandysite – tuo daugiau įdomių nuotykių […]

Kur pramogauti gamtoje Vilniaus rajone?

Nors Vilnius yra pats didžiausias šalies miestas, tačiau tikrai nereiškia, kad jame namai bei verslo objektai yra užgrobia visą teritoriją. Tikrai ne. Čia galima rasti labai daug įvairių žaliųjų zonų, kurios leis ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau ir paprasčiausiai pailsėti po dienos darbų. Pirmiausia, žinoma, Jums reikalingos laisvalaikio prekės, kurias galima rasti internete. O […]