Verslo portretai – puiki reprezentacijos priemonė

verslas

Verslo portretai yra labai svarbūs, norint tinkamai reprezentuoti įmonę. Verslo reprezentacinė fotosesija pasitarnauja ir reklamai, ir socialiniams tinklams. Nuotraukos neretai naudojamos vizitinėse kortelėse, lankstinukuose ir kitur. Fotografuojami gali būti ne tik asmenys, bet ir produktai el. parduotuvei, taip pat reklamai. Nuotraukos perduoda konkrečią žinutę apie jus, todėl nereikėtų eksperimentuoti patiems, o leisti tai daryti profesionalams.

Fotografuojant verslo portretus, turėtumėte išlaikyti visų darbuotojų ir aplinkos bendrą stilių. Todėl makiažo ir stilisto paslaugos yra neatsiejamos profesionalių fotosesijų metu, kurias siūlo daugelis paslaugas teikiančių agentūrų. Fotografai išpildo visas kitas reikalingas detales: parenka tinkamą aplinką, pasirūpina apšvietimu ir atlieka fotografijų retušavimą.

Vieni iš svarbiausių aspektų, fotografuojant portretus verslui – aplinka, rūbai, spalvos. Trumpai aptarsime kiekvieną iš jų:

Aplinka. Kadangi tai yra verslo fotosesija, aplinka turi būti atitinkama. Šiuo atveju, jeigu įmonės biuro patalpos yra tinkamos fotosesijai, ją galima atlikti ir biure. Svarbu, kad būtų neutralios spalvos siena, geriausia vienspalvė, kuri puikiai tiktų nuotraukos fonui.

Rūbai. Šioje vietoje rūbai turėtų perteikti jūsų norimą nuotaiką, būtinai turėtų atitikti verslo sritį. Kad nebūtų iššaukiantys, pernelyg atviri ir labai ryškūs. Geriausia rinktis žemiškas spalvas ir jų atspalvius, tačiau vengti baltų ir kūno spalvos rūbų.

Spalvos. Kaip ir minėjome, verslo portretams fotografuoti, tiek fonui, tiek rūbams vengti ryškių spalvų, geriausia ramios, pastelinės spalvos. Taip pat nesirinkite ryškių, pernelyg masyvių ir labai žėrinčių aksesuarų, kurie kaustytų dėmesį. Puikiai tiktų minimalistiniai, kuklūs aksesuarai.

Žinoma, fotografų paslaugos paklausesnės yra didesniuose miestuose ir aktualesnės didelių įmonių atstovams. Profesionalių fotografijos paslaugų pasiūla yra itin didžiulė. Vien tik interneto paieškoje įvedę „foto paslaugos Vilnius“ ar bet kurį kitą miestą, gausite daugybę rezultatų – tereikės išsirinkti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Duomenų analizės vaidmuo plečiant verslą

Dinamiškoje šiuolaikinio verslo aplinkoje duomenų analizės svarba tapo tvaraus augimo ir strateginių sprendimų priėmimo sinonimu. Šiame straipsnyje išsamiau pakalbėsime apie tai, kodėl duomenų analizė yra esminis elementas įmonėms, siekiančioms plėstis ir klestėti. Plačiau: https://contourenterprise.lt