Kad pirties nuoma atneštų tik geriausias emocijas

pirtis

Išsinuomoti pirtį aplink Vilnių nėra didelių problema. Viskas atsiremia į kainą ir… siūlomas papildomas paslaugas. Jei kaina ne problema, lieka išsiaiškinti, kokia turėtų būti pirtis. Jos dažnai nuomojamos kartu su sodyba atokiau už miesto ar miestelio Vilniaus rajone. Aišku, yra ir pirčių, kurios nuomojamos Vilniaus mieste, tačiau šiandien ne apie tai.

Sodybos nuoma su pirtimi – geriausias būdas pailsėti. Pasisėdėjimas pirtyje yra gana ilgas procesas. Jei norite tik išsimaudyti, darykite tai vonioje. Pirtinimasis yra senovinis apsivalymo procesas, kai atsigauna ne tik kūnas, bet ir siela. Kaimo turizmo sodyboje toks apsivalymas yra pats geriausias.

Kraštovaizdis – kaip paslauga

Pirtis gali būti įkurdinti sodybos rūsyje arba pastatyta ant ežero ar tvenkinio kranto. Yra tekę matyti ir pirčių šalia upelio. O taip, išmanūs meistrai sugalvojo, kaip tekančiame vandenyje padaryti visai patogias vietas išsimaudyti ir pasinerti visu kūnu.

Kraštovaizdis yra labai svarbu. Nes už tai verta primokėti. Pirtis yra meditacija, o medituoti galima ir žiūrint į nuo kalvos į miškus, ežerus, slėnius, toli esančius kaimus ar net pelkes, kurios Lietuvoje atgauna senąją savo šlovę. Rinkdamiesi pirtį nuomai pasižiūrėkite kraštovaizdį. Tai labai svarbu.

Pirtinikas reikalingas rimtai pirčiai

Yra tokia seniai užmiršta specialybė – pirtininkas. Tai žmogus, kur neguli ant narų, o vadovauja visai pirtyje vykstančiai dramai. Nuomodamiesi pirtį pasiteiraukite, ar šeimininkai neturi pažįstamo pirtininko, kuris už papildomą mokestį išvanotų visus svečius.

Patikėkite, liksite nustebinti. Pirtininkas žino, kaip iškūrenti pirtį, ką joje veikti ir kaip gerai išvanoti gulintį žmogų. Maža to, jis žino, kaip atsigauti po tokios terapijos. Pirtininkas pirtyje nevartoja alkoholio. Dažniausiai geriama speciali arbata, nes pirties metu organizme vyksta gana dramatiški procesai. Taip pat pirtininkas atlieka įtrynimo druska ar medumi procedūras. Rečiau atliekamas turkiškos (hamamo) malonumas – ištrynimas muilo putomis.

Jei norite savo kompanijai padaryti siurprizą, pasikvieskite pirtininką, kuris parodys, kad pirtis – tai ypatinga vieta, ne tik priedas prie salės su židinio ir ilgo vaišėmis nukrauto stalo.

Pirties nuoma neapsieina be nakvynės. Vienur prie pirties yra įrengti gana prabangūs kambariai keliems žmonėms, kitur miegojimui skirta vientisa patalpa. Tokioje patalpoje miegoti ne visada malonu, nes kai keliese užknarkia „maršą“, kitiems gali grėsti nemigos naktis. Visada pasvarstykite, kokios nakvynės pageidaujate. Ypač, jei į pirtį atvykstate su vaikais.

Papildoma veikla taip pat svarbi. Kol pirtis kūrenasi, galima pasisupti sūpynėse, pasivaikščioti, sugalvoti kokią fotosesiją su šuoliukais į orą ir saulės gaudymu delnuose. Vaikams pravartu pažaisti aikštelėje. Pirtis dažnai neįsivaizduojama ir be ant grilio kepto maisto. Kartais šalia sodybos yra akmeninė griliui skirta krosnis, kurioje keptas šašlykas ar kepsneliai tikrai bus skaniai suvalgyti po pirties procedūrų.

Tinkamiausias pirtis galite rasti portale https://sodybuskelbimai.lt. Čia pristatoma ne viena kaimo turizmo sodyba, tad pasirinkti bus iš ko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]