Paspirtukų Xiaomi M365 dalys internetu

xiaomi m365 dalys

Atėjus pavasariui (rodos, ir žiemos nebuvo…) elektriniai paspirtukai vėl tampa itin populiarūs. Aplinkybės tam susiklostė tikrai neeilinės – šiais metais pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija privertė žmones į lauką išeiti ne grupėmis, o po vieną ar po du, reikalaujama laikytis tam tikro atstumo. Paspirtukas tam idealiai tinka, nes juo važinėti galima tik vienam žmogui. Be to išvengiama viešojo transporto, kuris dabar važinėja pustuštis dėl koronaviruso užsikrėtimo grėsmės.

Laikas nupūsti dulkes nuo savo paspirtuko ir jį suremontavus važiuoti pasivažinėti. Beveik visas dalis galima įsigyti internetu, tik reikia gerai paieškoti.

Vienas iš populiariausių elektrinių paspirtukų Lietuvoje yra Xiaomi M365 paspirtukas. Jis nėra labai brangus, tačiau pakankamai kokybiškas ir patvarus. Nepaisant to, tai technika, kuri genda. Dėl to Xiaomi M365 dalys gali būti itin aktualios šiuo metu.

Ką reiktų pataisyti prieš pradedant pavasario-vasaros sezoną?

Stabdžiai

Vienas iš svarbiausių momentų yra stabdžiai. Yra net kelios su stabdymo sistema susijusios Xiaomi M365 dalys, kurias reiktų patikrinti. Pirmiausia – rankinių stabdžių rankenėlė ir trosas. Čia elektronikos nėra, tik elementari hidraulika – spaudžiate rankenėlę, o troselis pritraukia stabdžių kaladėles prie diskų ir taip stabdo.

Akivaizdu, kad reikia patikrinti ir stabdžių diskus. Kai jie dažnai naudojami, įkaista. Jeigu pervažiuojate per balą ir užliejate vandeniu, gali net suskilti ar deformuotis, dėl ko stabdo prasčiau. Stabdžių diskai turi būti lygūs, neaprūdiję. Tada stabdys tikrai gerai.

Stabdyti galima ir koja, reikia tik atsistoti ant purvasaugio, kurio vidinė dalis liečiasi su padanga ir taip stabdo. Dėl dažno stabdymo koja purvasaugis gali sulūžti, tad gali jį tekti pakeisti.

Padangos

Paspirtukų Xiaomi M365 padangos yra pripučiamos, tad po ilgesnio nenaudojimo, jos gali būti išsileidusios. Pirmas darbas – pripūsti. Gali būti, kad oras išeina per ventilį. Čia jau neužklijuosite, kaip kokią eilinę skylutę su bet kuriuo dviračių padangų klijavimo rinkiniu. Teks keisti visą kamerą. Šios Xiaomi M365 dalys yra vienos iš populiariausių.

Beje, yra ir bekamerinių padangų. Jos guminės ir tuščiavidurės, tačiau kol kas labiau tinkamos važinėti lygesniu keliu.

Apšvietimas

Nors temsta gana vėlai, apšvietimą reikia susitvarkyti. Gale turi būti raudonas žibintas, o priekyje baltas. Pastebėkite, ar dega lemputės. Jei ne – jas pakeiskite.

Sulankstymo mechanizmas

Keista, tačiau sulankstymo mechanizmas irgi lūžta. Dėl to viena iš populiaresnių dalių yra vairo ar sulankstymo varžtai. Jie sugenda nuo dažno lankstymo, tad reiktų pasižiūrėti, ar nereikia naujo. Bet koks varžtas netiks, nes atrodys ne visiškai estetiškai.

Tai tik kelios Xiaomi M365 dalys, kurios susilaukia daugiausiai dėmesio iš paspirtukų savininkų. Jas geriausiai įsigyti internetu – galima sutaupyti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Automobilio veiklos nuoma: lankstus ir patogus sprendimas verslui ir privatiems asmenims

Automobilių nuoma gali būti puikus sprendimas privatiems asmenims, kuriems reikalingas automobilis asmeniniam naudojimui. Automobilio nuoma turi daug privalumų, įskaitant  lankstumą: išsinuomoję automobilį asmenys gali naudotis transporto priemone be ilgalaikio įsipareigojimo pirkti ar išsinuomoti automobilį. Tai ypač naudinga tiems, kuriems automobilio gali prireikti tik retkarčiais arba trumpam laikui. Ekonomiška: automobilio nuoma gali būti ekonomiškesnė išeitis nei […]

Kai krovinių pervežimas tampa būtinas

Krovinių pervežimas Kaune vaidina svarbų vaidmenį įvairiose pramonės šakose, užtikrindamas patikimą ir veiksmingą prekių gabenimą iš vienos vietos į kitą. Yra specifinių situacijų, kai krovinių pervežimo paslaugos tampa būtinos ir siūlo įvairius poreikius atitinkančius sprendimus. ·         Verslo perkėlimas: Kai verslas persikelia į naujas patalpas arba plečia savo veiklą, efektyvus krovinių gabenimas tampa labai svarbus. Norint […]