Paspirtukų Xiaomi M365 dalys internetu

xiaomi m365 dalys

Atėjus pavasariui (rodos, ir žiemos nebuvo…) elektriniai paspirtukai vėl tampa itin populiarūs. Aplinkybės tam susiklostė tikrai neeilinės – šiais metais pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija privertė žmones į lauką išeiti ne grupėmis, o po vieną ar po du, reikalaujama laikytis tam tikro atstumo. Paspirtukas tam idealiai tinka, nes juo važinėti galima tik vienam žmogui. Be to išvengiama viešojo transporto, kuris dabar važinėja pustuštis dėl koronaviruso užsikrėtimo grėsmės.

Laikas nupūsti dulkes nuo savo paspirtuko ir jį suremontavus važiuoti pasivažinėti. Beveik visas dalis galima įsigyti internetu, tik reikia gerai paieškoti.

Vienas iš populiariausių elektrinių paspirtukų Lietuvoje yra Xiaomi M365 paspirtukas. Jis nėra labai brangus, tačiau pakankamai kokybiškas ir patvarus. Nepaisant to, tai technika, kuri genda. Dėl to Xiaomi M365 dalys gali būti itin aktualios šiuo metu.

Ką reiktų pataisyti prieš pradedant pavasario-vasaros sezoną?

Stabdžiai

Vienas iš svarbiausių momentų yra stabdžiai. Yra net kelios su stabdymo sistema susijusios Xiaomi M365 dalys, kurias reiktų patikrinti. Pirmiausia – rankinių stabdžių rankenėlė ir trosas. Čia elektronikos nėra, tik elementari hidraulika – spaudžiate rankenėlę, o troselis pritraukia stabdžių kaladėles prie diskų ir taip stabdo.

Akivaizdu, kad reikia patikrinti ir stabdžių diskus. Kai jie dažnai naudojami, įkaista. Jeigu pervažiuojate per balą ir užliejate vandeniu, gali net suskilti ar deformuotis, dėl ko stabdo prasčiau. Stabdžių diskai turi būti lygūs, neaprūdiję. Tada stabdys tikrai gerai.

Stabdyti galima ir koja, reikia tik atsistoti ant purvasaugio, kurio vidinė dalis liečiasi su padanga ir taip stabdo. Dėl dažno stabdymo koja purvasaugis gali sulūžti, tad gali jį tekti pakeisti.

Padangos

Paspirtukų Xiaomi M365 padangos yra pripučiamos, tad po ilgesnio nenaudojimo, jos gali būti išsileidusios. Pirmas darbas – pripūsti. Gali būti, kad oras išeina per ventilį. Čia jau neužklijuosite, kaip kokią eilinę skylutę su bet kuriuo dviračių padangų klijavimo rinkiniu. Teks keisti visą kamerą. Šios Xiaomi M365 dalys yra vienos iš populiariausių.

Beje, yra ir bekamerinių padangų. Jos guminės ir tuščiavidurės, tačiau kol kas labiau tinkamos važinėti lygesniu keliu.

Apšvietimas

Nors temsta gana vėlai, apšvietimą reikia susitvarkyti. Gale turi būti raudonas žibintas, o priekyje baltas. Pastebėkite, ar dega lemputės. Jei ne – jas pakeiskite.

Sulankstymo mechanizmas

Keista, tačiau sulankstymo mechanizmas irgi lūžta. Dėl to viena iš populiaresnių dalių yra vairo ar sulankstymo varžtai. Jie sugenda nuo dažno lankstymo, tad reiktų pasižiūrėti, ar nereikia naujo. Bet koks varžtas netiks, nes atrodys ne visiškai estetiškai.

Tai tik kelios Xiaomi M365 dalys, kurios susilaukia daugiausiai dėmesio iš paspirtukų savininkų. Jas geriausiai įsigyti internetu – galima sutaupyti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Automobilio išmuitinimas muitinės tarpininkų pagalba

Laukiate iš trečiųjų šalių atvykstant automobiliams, kuriuos registruosite Lietuvoje ir vėliau bandysite parduoti? Tokiu atveju bus reikalingas kiekvieno automobilio išmuitinimas, kadangi to nepadarius neturėsite galimybės transporto priemonių registruoti mūsų šalyje. Taigi, jei visa tai jums skamba kaip naujiena ir jūs net nenumanote, kaip vyksta automobilio išmuitinimo procedūra, turbūt manote patekę į pakankamai keblią padėtį ir […]

Žieminės padangos: rinktis su dygliais ar be?

Žieminės padangos gali būti tiek dygliuotos, tiek be dygliukų. Todėl nepatyrusiems vairuotojams gali būti kiek sudėtinga išsirinkti. Nors keliuose dažniau galima pamatyti padangas be dygliukų, tenka pripažinti, kad Lietuvoje vis dar perkamos ir dygliuotos padangos. Jeigu norite pasirinkti teisingai, iš pradžių apžvelkite padangų privalumus ir trūkumus. Dygliuotų padangų pranašumai Dygliuotos padangos tinka keliams, kurie nėra […]