Įvairios ekskursijos Vilniuje itin praturtina kiekvieną žmogų

Dažnas asmuo nori savo laisvalaikį praleisti turiningai – pailsėti, bet tuo pačiu ir daugiau sužinoti apie mėgstamą miestą, pavyzdžiui, sostinę Vilnių ir daugelį kitų aspektų, susijusių su šiuo didmiesčiu. Įvairios ekskursijos Vilniuje labai praturtina kiekvieną žmogų ne tik žinių prasme, bet ir pagerina emocinę būklę visiems – nuo mažiausio piliečio iki brandaus amžiaus  žmonių. Šiame straipsnyje pateiksime populiariausių ekskursijų Vilniuje sąrašą, kuris nepaliks nė vieną abejingu. Pasakysime kokią  naudą teikia ekskursijos. Taip pat papasakosime kaip atpažinti profesionalų gidą.

Populiariausios ekskursijos Vilniuje (TOP 5)

  • Vilniaus požemių istorijos – (2020.12.12/19/26; ekskursijos vieta – Vilniaus katedros varpinė, jos adresas – Katedros a. 2, Vilnius);
  • Senamiesčio „užkampiai“ (ekskursija rusų kalba)  – (2020.12.19; ekskursijos vieta – Aušros Vartai, jos adresas – Aušros Vartų g. 14, Vilnius);
  • „О, MOTERYS…!“ (rusų kalba)  – (2020.12.19; ekskursijos vieta – Valdovų rūmai, jos adresas – Katedros a. 4, Vilnius);
  • Nerealios Vilniaus kiemų istorijos – (2020.12.20; ekskursijos vieta – Aušros Vartai, jos adresas – Aušros Vartų g. 14, Vilnius);
  • Orientacinis nuotykių žaidimas „Pėsčiomis po Vilnių“ – (2020.12.25; ekskursijos vieta – Vilniaus rotušė, jos adresas – Didžioji g. 31, Vilnius).

Kitos, ne ką mažiau įdomios, pamokančios ir nuotaikingos ekskursijos Vilniuje laukia Jūsų mūsų internetinėje svetainėje adresu – renginiaivilniuje.lt.

Kokią naudą teikia ekskursijos?

  • Jose pasipildome patirčių ir žinių, apie tam tikrą objektą ar miestą, bagažą –  pasak psichologų, būtent per ekskursijas įgaunama asmeninė patirtis, supratimas ir tolerancija. Pradedame mokytis prisitaikyti, suprasti, mažiau vertinti bei smerkti. Kitaip tariant, vykstame į ekskursijas tam, kad patirtume naujų įspūdžių ir „įsikrautume“ pozityvios energijos , kad kasdienybėje galėtume kurti, duoti, auginti, atrasti ir įžvelgti.
  • Vaistas nuo rutinos – būdami ekskursijose pamirštame kasdienius rūpesčius, problemas darbe ir  išlaisvina mūsų mintis.
  • Kolekcionuojame potyrius – kiekviena ekskursija mus pripildo ne tik žinių prasme, bet atrandame vis kitokius jausmus ir potyrius, leidžia suprasti ko norime gyvenime.

Kaip atpažinti profesionalų gidą?

  • Iš gidų pasakojimų keliautojai parsiveža įspūdį ne tik apie tam tikrą miestą ar šalį. Ekskursijose jie ne tik klausosi, bet ir patys daug klausia. Profesionaliam gidui vien istorijos ar kultūros žinių neužtenka, jis turi suvokti šalies ekonominę ir politinę situaciją.
  • Netikėtas požiūris, ritualai, ceremonijos, degustacijos, teatras gatvėse, varžybos, smagios užduotys, konkursai, protų mūšiai, – kokių tik naujų formų savo ekskursijoms neprigalvoja profesionalūs gidai.

Apibendrinant, galima teigti, jog įvairios ekskursijos Vilniuje yra įspūdingos, praturtina , o kartais pakeičia žmogų ar net jo gyvenimą. Tokių ekskursijų, kurios, pavyzdžiui, įkvepia keistis, rasite mūsų tinklalapyje – renginiaivilniuje.lt. Pasinerkite  ir mėgaukitės ekskursijų teikiama nauda jau dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Įdomus vakaro leidimas su pabėgimo kambariais

Kadangi vis daugiau žmonių po darbo ieško veiklų, kurios skatintų loginį mąstymą ir tuo pačiu padėtų daugiau pajudėti – pabėgimo kambariai tampa ta opcija, kuri ne tik kad sulaukia daug dėmesio, tačiau ir įtraukia. Yra net grupės žmonių, klubai, kurie apima kompanijas, kurios labai mėgsta pabėgimo kambarius. Kuo daugiau išbandysite – tuo daugiau įdomių nuotykių […]

Kur pramogauti gamtoje Vilniaus rajone?

Nors Vilnius yra pats didžiausias šalies miestas, tačiau tikrai nereiškia, kad jame namai bei verslo objektai yra užgrobia visą teritoriją. Tikrai ne. Čia galima rasti labai daug įvairių žaliųjų zonų, kurios leis ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau ir paprasčiausiai pailsėti po dienos darbų. Pirmiausia, žinoma, Jums reikalingos laisvalaikio prekės, kurias galima rasti internete. O […]