Įvairios ekskursijos Vilniuje itin praturtina kiekvieną žmogų

Dažnas asmuo nori savo laisvalaikį praleisti turiningai – pailsėti, bet tuo pačiu ir daugiau sužinoti apie mėgstamą miestą, pavyzdžiui, sostinę Vilnių ir daugelį kitų aspektų, susijusių su šiuo didmiesčiu. Įvairios ekskursijos Vilniuje labai praturtina kiekvieną žmogų ne tik žinių prasme, bet ir pagerina emocinę būklę visiems – nuo mažiausio piliečio iki brandaus amžiaus  žmonių. Šiame straipsnyje pateiksime populiariausių ekskursijų Vilniuje sąrašą, kuris nepaliks nė vieną abejingu. Pasakysime kokią  naudą teikia ekskursijos. Taip pat papasakosime kaip atpažinti profesionalų gidą.

Populiariausios ekskursijos Vilniuje (TOP 5)

  • Vilniaus požemių istorijos – (2020.12.12/19/26; ekskursijos vieta – Vilniaus katedros varpinė, jos adresas – Katedros a. 2, Vilnius);
  • Senamiesčio „užkampiai“ (ekskursija rusų kalba)  – (2020.12.19; ekskursijos vieta – Aušros Vartai, jos adresas – Aušros Vartų g. 14, Vilnius);
  • „О, MOTERYS…!“ (rusų kalba)  – (2020.12.19; ekskursijos vieta – Valdovų rūmai, jos adresas – Katedros a. 4, Vilnius);
  • Nerealios Vilniaus kiemų istorijos – (2020.12.20; ekskursijos vieta – Aušros Vartai, jos adresas – Aušros Vartų g. 14, Vilnius);
  • Orientacinis nuotykių žaidimas „Pėsčiomis po Vilnių“ – (2020.12.25; ekskursijos vieta – Vilniaus rotušė, jos adresas – Didžioji g. 31, Vilnius).

Kitos, ne ką mažiau įdomios, pamokančios ir nuotaikingos ekskursijos Vilniuje laukia Jūsų mūsų internetinėje svetainėje adresu – renginiaivilniuje.lt.

Kokią naudą teikia ekskursijos?

  • Jose pasipildome patirčių ir žinių, apie tam tikrą objektą ar miestą, bagažą –  pasak psichologų, būtent per ekskursijas įgaunama asmeninė patirtis, supratimas ir tolerancija. Pradedame mokytis prisitaikyti, suprasti, mažiau vertinti bei smerkti. Kitaip tariant, vykstame į ekskursijas tam, kad patirtume naujų įspūdžių ir „įsikrautume“ pozityvios energijos , kad kasdienybėje galėtume kurti, duoti, auginti, atrasti ir įžvelgti.
  • Vaistas nuo rutinos – būdami ekskursijose pamirštame kasdienius rūpesčius, problemas darbe ir  išlaisvina mūsų mintis.
  • Kolekcionuojame potyrius – kiekviena ekskursija mus pripildo ne tik žinių prasme, bet atrandame vis kitokius jausmus ir potyrius, leidžia suprasti ko norime gyvenime.

Kaip atpažinti profesionalų gidą?

  • Iš gidų pasakojimų keliautojai parsiveža įspūdį ne tik apie tam tikrą miestą ar šalį. Ekskursijose jie ne tik klausosi, bet ir patys daug klausia. Profesionaliam gidui vien istorijos ar kultūros žinių neužtenka, jis turi suvokti šalies ekonominę ir politinę situaciją.
  • Netikėtas požiūris, ritualai, ceremonijos, degustacijos, teatras gatvėse, varžybos, smagios užduotys, konkursai, protų mūšiai, – kokių tik naujų formų savo ekskursijoms neprigalvoja profesionalūs gidai.

Apibendrinant, galima teigti, jog įvairios ekskursijos Vilniuje yra įspūdingos, praturtina , o kartais pakeičia žmogų ar net jo gyvenimą. Tokių ekskursijų, kurios, pavyzdžiui, įkvepia keistis, rasite mūsų tinklalapyje – renginiaivilniuje.lt. Pasinerkite  ir mėgaukitės ekskursijų teikiama nauda jau dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Prabangus restoranas Vilniaus senamiestyje

Kiekviename didmiestyje galime nesunkiai rasti dešimtis skirtingų restoranų. Vilniuje restoranai išsiskiria savo autentiškumu, aukštu lygiu ir unikalia verslo idėja. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas iš jų yra vertas jūsų laiko ir pinigų. Jei norite lankytis tokiose vietose kaip prabangūs restoranai, turite žinoti keletą aspektų, kurie padės objektyviai įvertinti jų kokybę ir lygį. Kaip atskirti, kuris […]

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]