Įvairios ekskursijos Vilniuje itin praturtina kiekvieną žmogų

Dažnas asmuo nori savo laisvalaikį praleisti turiningai – pailsėti, bet tuo pačiu ir daugiau sužinoti apie mėgstamą miestą, pavyzdžiui, sostinę Vilnių ir daugelį kitų aspektų, susijusių su šiuo didmiesčiu. Įvairios ekskursijos Vilniuje labai praturtina kiekvieną žmogų ne tik žinių prasme, bet ir pagerina emocinę būklę visiems – nuo mažiausio piliečio iki brandaus amžiaus  žmonių. Šiame straipsnyje pateiksime populiariausių ekskursijų Vilniuje sąrašą, kuris nepaliks nė vieną abejingu. Pasakysime kokią  naudą teikia ekskursijos. Taip pat papasakosime kaip atpažinti profesionalų gidą.

Populiariausios ekskursijos Vilniuje (TOP 5)

  • Vilniaus požemių istorijos – (2020.12.12/19/26; ekskursijos vieta – Vilniaus katedros varpinė, jos adresas – Katedros a. 2, Vilnius);
  • Senamiesčio „užkampiai“ (ekskursija rusų kalba)  – (2020.12.19; ekskursijos vieta – Aušros Vartai, jos adresas – Aušros Vartų g. 14, Vilnius);
  • „О, MOTERYS…!“ (rusų kalba)  – (2020.12.19; ekskursijos vieta – Valdovų rūmai, jos adresas – Katedros a. 4, Vilnius);
  • Nerealios Vilniaus kiemų istorijos – (2020.12.20; ekskursijos vieta – Aušros Vartai, jos adresas – Aušros Vartų g. 14, Vilnius);
  • Orientacinis nuotykių žaidimas „Pėsčiomis po Vilnių“ – (2020.12.25; ekskursijos vieta – Vilniaus rotušė, jos adresas – Didžioji g. 31, Vilnius).

Kitos, ne ką mažiau įdomios, pamokančios ir nuotaikingos ekskursijos Vilniuje laukia Jūsų mūsų internetinėje svetainėje adresu – renginiaivilniuje.lt.

Kokią naudą teikia ekskursijos?

  • Jose pasipildome patirčių ir žinių, apie tam tikrą objektą ar miestą, bagažą –  pasak psichologų, būtent per ekskursijas įgaunama asmeninė patirtis, supratimas ir tolerancija. Pradedame mokytis prisitaikyti, suprasti, mažiau vertinti bei smerkti. Kitaip tariant, vykstame į ekskursijas tam, kad patirtume naujų įspūdžių ir „įsikrautume“ pozityvios energijos , kad kasdienybėje galėtume kurti, duoti, auginti, atrasti ir įžvelgti.
  • Vaistas nuo rutinos – būdami ekskursijose pamirštame kasdienius rūpesčius, problemas darbe ir  išlaisvina mūsų mintis.
  • Kolekcionuojame potyrius – kiekviena ekskursija mus pripildo ne tik žinių prasme, bet atrandame vis kitokius jausmus ir potyrius, leidžia suprasti ko norime gyvenime.

Kaip atpažinti profesionalų gidą?

  • Iš gidų pasakojimų keliautojai parsiveža įspūdį ne tik apie tam tikrą miestą ar šalį. Ekskursijose jie ne tik klausosi, bet ir patys daug klausia. Profesionaliam gidui vien istorijos ar kultūros žinių neužtenka, jis turi suvokti šalies ekonominę ir politinę situaciją.
  • Netikėtas požiūris, ritualai, ceremonijos, degustacijos, teatras gatvėse, varžybos, smagios užduotys, konkursai, protų mūšiai, – kokių tik naujų formų savo ekskursijoms neprigalvoja profesionalūs gidai.

Apibendrinant, galima teigti, jog įvairios ekskursijos Vilniuje yra įspūdingos, praturtina , o kartais pakeičia žmogų ar net jo gyvenimą. Tokių ekskursijų, kurios, pavyzdžiui, įkvepia keistis, rasite mūsų tinklalapyje – renginiaivilniuje.lt. Pasinerkite  ir mėgaukitės ekskursijų teikiama nauda jau dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kuo ypatingas Šarm el Šeichas ir kodėl turėtumėte ten atostogauti?

Svarstote apie kelionę į Egiptą ir į akiratį pateko Šarm el Šeichas? Tai nuostabi vieta poilsiui ir pramogoms, bet kiekvieno supratimas apie poilsį gali būti skirtingas, tad pabandykime susipažinti su Šarm el Šeichu ir nuspręsti ar tai vieta, kurioje pailsėsite jūs. Kur yra Šarm el Šeichas? Šarm el Šeichas randasi prie Raudonosios jūros, pačiame Sinajaus […]

Kuras sielai: kokią naudą psichinei sveikatai suteikia plaukimas baidarėmis?

Kai išgirsite sakant, jog plaukimas baidarėmis yra labai naudingas užsiėmimas sielai – žinokite, tai tikrų tikriausia tiesa! Tyrimai įrodė, kad plaukimas baidarėmis suteikia daug emocinio džiaugsmo kiekvienam išbandžiusiam šį laisvalaikio užsiėmimą. Baidarių nuoma – viena populiariausių paslaugų ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Plaukimas baidarėmis – naudinga vandens sporto rūšis, tinkanti praktiškai kiekvienam […]