Faktai apie M. Jordaną kurių galbūt nežinojote


Michaelas Jordanas yra bene žinomiausias visų laikų krepšininkas, tačiau kartu tai asmenybė, kuri pasižymėjo ne tik krepšinio aikštelėje. Šiame straipsnyje aptarsime dalykus, kurių apie šią legendą galbūt dar nežinojote.

Žaidė ne tik krepšinį, bet ir beisbolą

Kai M. Jordanas pirmą kartą netikėtai baigė krepšininko karjerą, jis dar buvo pačiame jėgų žydėjime. Tačiau nuo sporto jis toli gražu nenutolo. Jis rungtyniavo… Čikagos „White Sox“ beisbolo komandoje aukščiausioje Jungtnių Valstijų šios sporto šakos lygoje (MLB).

Žinoma, beisbole jo karjera nebuvo tokia sėkminga, tačiau toks gyvos krepšinio legendos žingsnis sulaukė milžiniško susidomėjimo iš žiniasklaidos. Po ne itin sėkmingų metų, M. Jordanas sugrįžo į Čikagos „Bulls“ ir toliau skynė čempiono titulus.

Aistringas lošėjas

Krepšininkas žinomas ir dėl savo pomėgio lošti. M. Jordanas žaisdavo kortomis Atlantiksičio kazino (jį domino pokerio strategijos, kiti kortų žaidimai), tačiau taip pat labai mėgo lažintis dar vienoje savo pamėgtoje sporto šakoje.

M. Jordanas itin mėgo lažintis golfo aikštyne prieš savo oponentus. Tiesa, čia jis nebuvo itin sėkmingas – dažniausiai penkis kartus naudingiausias NBA metų krepšininkas pralaimėdavo.

Pats valdo NBA klubą

Kai tik baigė karjerą, M. Jordanas kalbėjo, kad viena iš jo svajonių yra pačiam turėti nuosavą NBA klubą. Šią svajonę jam pavyko įgyvendinti – būtent M. Jordanas yra didžiausias Šarlotės „Horners“ klubo akcininkas.

Visgi, panašu, jog vadyboje amerikietis nėra toks geras, kaip krepšinio aikštelėje. „Horners“ metai iš metų demonstruoja santykinai prastus rezultatus ir nepatenka į atkrintamąsias, o pats M. Jordanas susilaukia daug kritikos dėl sudaromų kontraktų ir savo pasirinkimų NBA naujokų biržoje.

M. Jordanas netgi susipyko su savo itin artimu draugu, taip pat legendiniu NBA krepšininku Charlesu Barkley, kadangi pastarasis pavadino M. Jordaną itin prastu vadybininku, kuris į komandą kviečia savo draugus.

Uždirba daugiau nei per karjerą

M. Jordanas milijonieriumi tapo dar žaisdamas NBA, tačiau didžiausius turtus jis susikrovė jau po karjeros baigimo. Dabar M. Jordano turto vertė viršija net du milijardus dolerių.

M. Jordanas iki šiol yra labai geidžiamas reklaminis veidas, taip pat turi nuolat atnaujinamą kontraktą su sporto prekių gamintoja „Nike“. Juk būtent M. Jordanas yra ryškiausias brando „Air Jordan“ ambasadorius.

Dėmesio verta dokumentika

Jeigu save laikote M. Jordano fanu, jus tikrai turėtų sudominti dešimties serijų dokumentinis serialas apie paskutinį M. Jordano sezono sezoną Čikagoje – „The Last Dance“.

Ši istorija leidžia dar geriau pažinti pačią krepšinio ikoną ir susipažinti su NBA virtuve.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Tribulus papildų privalumai įvairiose sporto šakose

Tribulus papildai, gaunami iš Tribulus terrestris augalo, sulaukė dėmesio dėl galimos naudos gerinant sportinę veiklą ir bendrą savijautą. Dėl adaptogeninių savybių ir galimo poveikio hormonų pusiausvyrai Tribulus papildai turi privalumų įvairiose sporto šakose, tenkinant įvairius sportininkų poreikius. Plačiau: Fen

Jogos treniruočių kilimėliai

Joga – protą, kūną ir dvasią harmonizuojanti praktika – dažnai prasideda nuo paprasto, bet labai svarbaus elemento – jogos treniruočių kilimėlio. Šie kilimėliai ne tik suteikia patogų paviršių praktikuojantiesiems, bet ir yra visos jogos patirties pagrindas, užtikrinantis stabilumą, atramą ir ryšį su dvasine praktikos esme. Daugiau: https://easysport.lt/treniruociu-jogos-kilimeliai/