Ilgalaikis gelinis manikiūras Fabijoniškėse

Manikiūras – rankų ir rankų nagų priežiūros paslauga. Šiais laikais be manikiūro yra neįsivaizduojama daugelio moterų kasdienybė. Tai ne tik įvaizdžio dalis, bet taip pat ir higienos priemonė, naudojama siekiant turėti išpuoselėtus ir sveikus nagus.

Paprastai manikiūras atliekamas naudojant šias priemones: nagų dildė, specialus kremas, suminkštinantis odeles, vonelė su šiltu vandeniu ir aromatiniu aliejumi, žirklutės, nagų lakas bei nagų tvirtiklis.

Vis dažniau sutinkamas yra ilgalaikis gelinis manikiūras. Toks manikiūras suteikia galimybę džiaugtis tvarkingais ir išpuoselėtais nagais ne vieną dieną. Ilgalaikis trumpų ir ilgų nagų lakavimas geliu skiriasi nuo įprasto lakavimo tuo, kad gelinis lakas stingsta UV arba LED šviesoje ir laikosi iki 3 – 5 savaičių.

Ilgalaikis manikiūras neabejotinai praktiškas pasirinkimas: ką tik nulakuoti nagai greitai išdžiūva, nereikia baimintis, jog netyčia sugadinsite visą darbą. Be to, gelinis lakas nesilupinėja, nagai nelūžinėja ir netrūkinėja, manikiūras itin ilgai išlieka ir nepriekaištingai atrodo.

Pirmiausia, atliekant ilgalaikį gelinį lakavimą, pašiaušiamas nago plokštelės paviršius, nuvalomos dulkės, nuriebalinamas nagas. Tuomet jis padengiamas pagrindu, skirtu geliniam lakui ir laikoma LED (30 sek) lempoje. Po to, nuo nago nuvalomas pagrindo perteklius ir ant jo lakuojamas, pasirinktos gelinio lako spalvos, pirmas sluoksnis. Palaikoma LED lempoje (30 sek).  Lakuojamas antras sluoksnis, palaikoma LED lempoje (30 sek), priklausomai nuo gelinio lako pigmento – gali būti lakuojamas dar vienas lako sluoksnis.  Galiausiai lakuojamas viršutinis gelinio lako sluoksnis ir dedama į LED lempą 30 sekundžių. Nuo viso nago plokštelės nuvalomas lipnumas. Galiausiai nagas ir odelės įtrinamos maitinamuoju aliejumi.

Ilgalaikio gelinio manikiūro kaina yra 12 eurų. Visos procedūros trukmė – 1 val. 15 min.. Ilgalaikis gelinis manikiūras yra atliekamas grožio salonuose Fabijoniškėse, pavyzdžiui, Kirpkis LT.

Grožio salonuose Fabijoniškėse be ilgalaikio gelinio manikiūro populiarus išlieka klasikinis higieninis manikiūras su nagų lakavimu, kurio trukmė nuo 1val. 30 min. iki 2 val., o kaina yra nuo 16 eurų. Be to, grožio salonuose yra atliekamas aparatinis manikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu, kurio kaina nuo 15 eurų, o trukmė tokia pati kaip ir klasikinio manikiūro. Jei be manikiūro yra atliekamas ir ilgalaikis gelinis pedikiūras, tuomet užtrunkama 4 val., o kaina pakyla iki 50 eurų.

Grožio salonai, įsikūrę Fabijoniškėse, darbo dienomis klientų laukia nuo 10 iki 20 val., o šeštadienį nuo 9 iki 16 val.. Atnaujinti, modernūs ir jaukūs grožio salonai Fabijoniškėse leis pajusti tikrą komfortą ir pasimėgavimą. Laikas neprailgs, o sugrįžti norėsis vėl ir vėl.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Karpų šalinimui – inovatyvūs metodai bei priemonės

Karpa yra nedidelis, gerybinis odos išauga, kurį sukelia žmogaus papiloma virusas (ŽPV). Karpos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos, rudos ar rausvos spalvos. Jos gali būti lygios arba šiurkščios, o kartais gali sukelti skausmą ar niežulį. Karpų šalinimas Vilniuje gali būti atliekamas labai įvairiais metodais. Kiekvienai situacijai yra parenkamas labiausiai […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]