Ilgalaikis gelinis manikiūras Fabijoniškėse

Manikiūras – rankų ir rankų nagų priežiūros paslauga. Šiais laikais be manikiūro yra neįsivaizduojama daugelio moterų kasdienybė. Tai ne tik įvaizdžio dalis, bet taip pat ir higienos priemonė, naudojama siekiant turėti išpuoselėtus ir sveikus nagus.

Paprastai manikiūras atliekamas naudojant šias priemones: nagų dildė, specialus kremas, suminkštinantis odeles, vonelė su šiltu vandeniu ir aromatiniu aliejumi, žirklutės, nagų lakas bei nagų tvirtiklis.

Vis dažniau sutinkamas yra ilgalaikis gelinis manikiūras. Toks manikiūras suteikia galimybę džiaugtis tvarkingais ir išpuoselėtais nagais ne vieną dieną. Ilgalaikis trumpų ir ilgų nagų lakavimas geliu skiriasi nuo įprasto lakavimo tuo, kad gelinis lakas stingsta UV arba LED šviesoje ir laikosi iki 3 – 5 savaičių.

Ilgalaikis manikiūras neabejotinai praktiškas pasirinkimas: ką tik nulakuoti nagai greitai išdžiūva, nereikia baimintis, jog netyčia sugadinsite visą darbą. Be to, gelinis lakas nesilupinėja, nagai nelūžinėja ir netrūkinėja, manikiūras itin ilgai išlieka ir nepriekaištingai atrodo.

Pirmiausia, atliekant ilgalaikį gelinį lakavimą, pašiaušiamas nago plokštelės paviršius, nuvalomos dulkės, nuriebalinamas nagas. Tuomet jis padengiamas pagrindu, skirtu geliniam lakui ir laikoma LED (30 sek) lempoje. Po to, nuo nago nuvalomas pagrindo perteklius ir ant jo lakuojamas, pasirinktos gelinio lako spalvos, pirmas sluoksnis. Palaikoma LED lempoje (30 sek).  Lakuojamas antras sluoksnis, palaikoma LED lempoje (30 sek), priklausomai nuo gelinio lako pigmento – gali būti lakuojamas dar vienas lako sluoksnis.  Galiausiai lakuojamas viršutinis gelinio lako sluoksnis ir dedama į LED lempą 30 sekundžių. Nuo viso nago plokštelės nuvalomas lipnumas. Galiausiai nagas ir odelės įtrinamos maitinamuoju aliejumi.

Ilgalaikio gelinio manikiūro kaina yra 12 eurų. Visos procedūros trukmė – 1 val. 15 min.. Ilgalaikis gelinis manikiūras yra atliekamas grožio salonuose Fabijoniškėse, pavyzdžiui, Kirpkis LT.

Grožio salonuose Fabijoniškėse be ilgalaikio gelinio manikiūro populiarus išlieka klasikinis higieninis manikiūras su nagų lakavimu, kurio trukmė nuo 1val. 30 min. iki 2 val., o kaina yra nuo 16 eurų. Be to, grožio salonuose yra atliekamas aparatinis manikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu, kurio kaina nuo 15 eurų, o trukmė tokia pati kaip ir klasikinio manikiūro. Jei be manikiūro yra atliekamas ir ilgalaikis gelinis pedikiūras, tuomet užtrunkama 4 val., o kaina pakyla iki 50 eurų.

Grožio salonai, įsikūrę Fabijoniškėse, darbo dienomis klientų laukia nuo 10 iki 20 val., o šeštadienį nuo 9 iki 16 val.. Atnaujinti, modernūs ir jaukūs grožio salonai Fabijoniškėse leis pajusti tikrą komfortą ir pasimėgavimą. Laikas neprailgs, o sugrįžti norėsis vėl ir vėl.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Pasiekite puikią švarą su ultragarsiniais dantų šepetėliais

Siekiant nepriekaištingos burnos higienos, sunku ignoruoti šurmulį apie ultragarsinius dantų šepetėlius. Šie naujoviški dantų priežiūros įrankiai perkėlė burnos priežiūrą į visiškai naują lygmenį ir užtikrina puikią švarą, kuriai sunku prilygti tradiciniams metodams. Tačiau kuo jie išsiskiria iš kitų? Pasinerkime į ultragarsinių dantų šepetėlių pasaulį ir sužinokime, kaip jie gali padėti pasiekti neprilygstamą burnos švarą. Ultragarso […]

Estetinis dantų plombavimas 2023

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus. Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį […]