Geriausios dovanos berniukams, kurių amžius 7-11 metų

zaislai

Jeigu auginate tokio amžiaus mažąjį išdykėlį, turbūt pastebite, kad jį jau domina gerokai skirtingi dalykai nei tada, kai jis buvo labai mažas. Berniukai, kurių amžius yra tarp 7 ir 11 metų pradeda formuotis kaip asmenybės ir atrasti vyriškus pomėgius. Tai virsmo metas, kada jie dar nėra paaugliai, tačiau jau artėja prie to ir labai greitai tampa savarankiškesniais. Aiškiausiai šiuos pokyčius indikuoja tai, su kuo ir kaip jie pasirenka žaisti, kokie žaislai juos ima traukti. Tam, kad lengviau suprastumėte, kas daugelį tokio amžiaus berniukų traukia ir kuo juos nustebinti per šventes, štai sąrašas iš šešių dovanų, kurias galime vadinti geriausiomis berniukams.

Radijo bangomis valdoma mašinėlė

Tai gali būti ne tik linksmas žaisliukas, o ir priemonė, atversianti duris į naują hobį ar karjeros pasirinkimą. Radijo bangomis valdomos mašinėlės yra labai didelį entuziastų ratą turintis objektas. Vyksta jų lenktynės, parodos, varžybos, bendruomenė dalinasi informacija ir taip toliau. Tai – viena medalio pusė, kuri labai suvirpina tėvų norą sudominti vaikus.

Iš kitos pusės, tai juk radijo bangomis valdoma mašinėlė. Nesvarbu ar tai virs į hobį, ar vaikas su ja trankysis į fotelius ir sienas, jam vis tiek bus smagu…

Pavyzdys – 39,99 eur kainuojantis BMW i8 modeliukas – https://www.varle.lt/radio-valdomi-zaislai/rastar-automodelis-valdomas-bmw-i8-114-71010–5951140.html

Kolekcinis mašinos modeliukas

Jeigu galvojate, kad tai yra kone tas pats, kaip radijo bangomis valdoma mašinėlė – labai klystate. Iš tiesų tai kolekcinis mašinos modeliukas yra būtent kolekcinė vertybė, skirta tiksliai atvaizduoti automobilį, o radijo bangomis valdoma mašinėlė yra skirta važinėjimui bei aktyvesnėms pramogoms.

Automobiliai ir „mašinytės“ patinka kone visiems berniukams, todėl su tokia dovana retai kada prašausite. Jeigu vaikas jau turi kolekciją, stenkitės atitaikyti modelio mastelį, kad nebūtų per didelės įvairovės.

Pavyzdys – 16,99 eur kainuojantis FORD MUSTANG BOSS 302 modeliukas – https://www.varle.lt/zaislai-modeliukai/maisto-die-cast-124-modelis-ford-mustang-boss-302–3430195.html

LEGO su priedais

LEGO konstruktoriai yra skirstomi pagal vaikų amžių. Yra ir mažiausiems, ir jau gerokai paūgėjusiems vaikams skirtų žaislų. Berniukai su konstruktoriais turi gerokai glaudesnį ryšį nei mergaitės, nors tai yra visiškai unisex tipo žaislai.

Tarp 7 ir 11 metų amžiaus būsimam vyrui galite dovanoti kažką iš LEGO Ninjago kolekcijos arba LEGO Technic rinkinių. Tai jau kiek sudėtingesni ir įdomesni konstruktoriai, kurie labiau patinka paūgėjusiems vaikinukams, o ne mažiausiems berniukams.

Tiesa, LEGO nėra patys pigiausi žaislai, bet vaikams jie be galo patinka.

Pavyzdys – 49,99 eur kainuojantis LEGO Ninjago Jay reaktyvinis naikintuvas – https://www.varle.lt/lego/lego-klocki-ninjago-burzowy-mysliwiec-jaya–10041130.html

Stalo žaidimai

Tokio amžiaus vaikai jau pradeda norėti socializuotis su aplinka. Prasideda didesni gimtadieniai, į kuriuos kviečiami klasiokai, draugai. Reikia tokių užsiėmimų, kurie būtų įdomūs vaikams, tačiau jiems suteiktų nepriklausomybės jausmą. Stalo žaidimai yra būtent tai, kas leidžia vaikams pabūti savo pasaulyje ir bendrauti tarpusavyje. Geriausia, kad būtų žaidžiama be suaugusiųjų įsikišimo, o tiek berniukams tiek mergaitėms tinkančių stalo žaidimų yra apstu.

Pavyzdys – Bet kuris Monopolis arba Lažinkimės už 18,82 euro – https://www.varle.lt/stalo-zaidimai/zaidimas-tac-lazinkimes-lietuviskas–3334321.html

Trasa

Taip, taip, šiame straipsnyje labai daug informacijos ir dėmesio mašinėlėms. Ką jau padarysi, kad visų amžiaus grupių berniukams patinka keturratės transporto priemonės. Su amžiumi pradeda skirtis tik dydis, o jos domina nuo pat mažų dienų iki žilos senatvės.

Lenktynių trasa arba bėgiai yra vienas iš labiausiai vaiko džiaugsmą ir nuostabą keliančių žaislų. Trasa suderina LEGO konstruktoriaus ugdomus erdvinius bei konstrukcinius gebėjimus (mat ją reikia sudėti), meilę judesiui ir automobiliams (nes ja važinėja mašinėlės) ir dar keletą kitų dalykų.

Sukonstravęs trasą berniukas galės ja be paliovos leisti mašinėles. Jums tai nusibos daug greičiau nei jam, bet tai – geras dalykas.

Pavyzdys – 61,55 eur kainuojantis filmo „Ratai“ motyvais parengtas trasos modelis – https://www.varle.lt/zaislai-trasos-masineles/carrera-stadlbauer-lets-race-cars-spielzeugauto-fahrbahn–11900206.html

Kamuolys

Jeigu norite, kad vaikas daugiau sportuotų ir tobulėtų šioje srityje, padovanokite jam kokybišką futbolo, krepšinio ar teniso kamuoliuką. Su kitų sporto šakų kamuoliais, deja, namų aplinkoje mažai ką nuveiksi.

Gero kamuolio kainos prasideda nuo 40 eurų.

Baigiamasis žodis

Na, o tam, kad dovanų nereikėtų sunkiai slėpti, galite naudotis internetinėmis parduotuvėmis, tokiomis kaip varle.lt. Pirkdami iš čia pamatysite, kiek procentų arba kartų žaislai internetu yra pigesni nei perkant internetinėje parduotuvėje. Taip pat galite rinktis patogų pristatymą į jūsų mieste esančią prekybos vietą arba tiesiog prie durų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Karpų šalinimui – inovatyvūs metodai bei priemonės

Karpa yra nedidelis, gerybinis odos išauga, kurį sukelia žmogaus papiloma virusas (ŽPV). Karpos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos, rudos ar rausvos spalvos. Jos gali būti lygios arba šiurkščios, o kartais gali sukelti skausmą ar niežulį. Karpų šalinimas Vilniuje gali būti atliekamas labai įvairiais metodais. Kiekvienai situacijai yra parenkamas labiausiai […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]