Flowers&lovers: subtilybės gėlių studijoje 

Dažna gėlių studija pardavinėja daugybę skirtingų pavienių populiariausių gėlių. Tačiau Flowers&lovers gali pasiūlyti daug daugiau. Nuo egzotinių žiedų iki unikalių puokščių jūsų šventėms. Be visų gėlių, kurias gali pasiūlyti Flowers&lovers, čia atrasite ir tokias paslaugas kaip puokščių prenumerata verslams ar puokščių gamybos dirbtuvės jūsų vakarėliams. Susipažinkime artimiau Flowers&lovers gėlių studija Vilniuje.

Flowers&lovers pramoga jūsų šventei

Turbūt viena įdomiausių paslaugų, ką siūlo Flowers&lovers yra puokščių gamybos dirbtuvės. Tai puiki pramoga jūsų įvairioms šventėms. Dirbtuvių metu kartu su Flowers&lovers floriste jūs turėsite galimybę sukurti unikalias ir jūsų kūrybiškumo įkvėptas puokštes. Flowers&lovers suteiks jums visas reikiamas priemones bei žinias, kad galėtumėte patys išbandyti floristo specialybę. Dirbtuvių metu ne tik pasigaminsite savo puokštę, bet ir sužinosite daugiau apie floristiką, jos subtilybes ir įdomybes. Flowers&lovers komanda pasirūpins, kad teorinė dalis nebūtų nuobodi ir visas gautas žinias galėtumėte panaudoti praktinėje dalyje. 

Dirbtuvių metų turėsite laiko pasimėgauti ir užkandžiai bei gėrimais, pasifotografuoti ir užduoti kitus rūpimus klausimus Flowers&lovers floristei. Tokia pramoga puikiai tinka mergvakariams, įvairiems susiėjimams, gimtadieniams ar kitoms jūsų progoms. 

Flowers&lovers partnerystės su verslais

Flowers&lovers ne tik aptarnauja pavienius klientus, bet ir bendradarbiauja su įvairiais verslais ir organizacijomis. Gėlės ir puokštės gali tapti puikia dekoracija jūsų darbo erdvėse ar renginiuose bei puikios padėkos dovanos jūsų kolegoms. 

Gėlės biure – natūralus oro valytojas ir pozityvumo kūrėjas. Gėlės padeda kurti produktyvią atmosferą, kurioje yra malonu būti ir dirbti. Flowers&lovers gėlėms biure siūlo variantus, kurie nereikalauja daug priežiūros, todėl nesukelia papildomų sunkumų. Flowers&lovers verslams siūlo prenumeratą, todėl gėles savo darbo erdvėms jūs gausite reguliariai ir nereikės ieškoti vis naujų dekoro detalių. Flowers&lovers padės išsirinkti tinkamas puokštes pagal jūsų ofiso interjerą.

Flowers&lovers taip pat siūlo gėlių puokštes ir kaip padėkos ženklą renginiuose. Gėlės dažnai gali išreikšti daugiau jausmų nei žodžiai, tad parinkus tinkamą puokštę galėsite maloniai nustebinti ir pradžiuginti savo kolegas ar partnerius. 

Turite kitokių individualių prašymų Flowers&lovers komandai? Drąsiai susisiekite ir čia atrasite geriausius sprendimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Kodėl visuomet turėtų būti atliekami grunto tyrimai?

Kai kuriais atvejais pradėti statybos darbų be to nebus galima. Tačiau jeigu statinys yra pakankamai nedidelis ir ne toks reikšmingas, tai nebus privaloma. Būtent taip yra su įprastais nuosavais namais. Bet net ir ruošiantis jų statyboms labai rekomenduojama išanalizuoti sklypą. Kadangi tai gali padėti pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Pavyzdžiui, kiekvienu atveju gali būti reikalingas skirtingas pamatų […]

Darbe valdykite procesus su verslo valdymo sistema

Versle nuolat kyla iššūkių. Ne visiems pavyksta juos suvaldyti, kontroliuoti bei strateguoti. Jeigu verslas klesti ir nuolat auga, tie iššūkiai taip pat kasdien didėja. Vadinasi ir darbo apimtys auga. Iš karto kyla klausimas – „Ką turite daryti?“. Tam yra sukurtas šiuolaikinis išradimas – verslo valdymo sistema. Taigi visų pirma verta pradėti domėtis sistemomis, kurios galėtų […]