Chrisas Chalkas keliasi gyventi į Gothamą

Pranešama, kad populiarus televizijos serialas „Gothamas” (Gotham) surado savo Lucijų Foxą. Juo tapo „Tėvynės” (Homeland) ir „12 vergovės metų” (12 Years a Slave) aktorius Chrisas Chalkas. Kaip žino kiekvienas Betmeno gerbėjas, būtent šis žmogus laikui bėgant tampa Betmeno techniniu guru ir vienu svarbiausių pagalbininkų, kovojant su Gothamo mieste slypinčiu blogiu.

Kaip praneša Deadline, aktorius pasirodys priešpaskutiniame pirmojo sezono epizode ir turės galimybę sugrįžti antrajame Gothamo sezone, kuriam jau buvo uždegta žalia šviesa. Garsiojoje Christopherio Nolano trilogijoje apie Betmeną, Lucijų Foxą įkūnijo „Oskaro” savininkas Morganas Freemanas.

Chris Chalk

Chrisas Chalkas yra antrasis „Tėvynės” aktorius, kuris atkeliauja į Gothamo miestą. Sezono pradžioje tai jau padarė Morena Baccarin.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Pasaulio kino vakarai su Audriumi Stoniu Čiurlionio namuose Vilniuje

M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) rugsėjo 30 d., ketvirtadienį, 19 val.  pradedamas naujas susitikimų ciklas, kviesiantis kino mylėtojus į pasaulio kino vakarus su režisieriumi Audriumi Stoniu. Pirmojo vakaro seanse du nepaprastai stiprūs filmai „Laikas eina per miestą“ (rež. A. Grikevičius, 1966) ir „Tishe“ (rež. V. Kosakovskis 2003). „Kinas—gyvas organizmas, gimstantis šviesos srautui […]

Spektaklis visoms poroms „Po 20 metų“

Su savo antrąja pusę skaičiuojate jau ne pirmas metines kartu? Kartais šeimyninis gyvenimas Jums atrodo rutiniškas ir nuobodus? O gal svarstote, kaip pasikeis Jūsų santuoka po 10 ar 20 metų? Šie ir kiti klausimai užklumpa daugelį šiuolaikinių porų. Svarbiausia, į bet kokius gyvenimo iššūkius žiūrėti per humoro prizmę. Todėl, visus visus kviečiame būtinai atvykti į […]