Vilniaus „Lietuvos rytas” pažemino Kauno „Žalgirį” rezultatu 93:66

Vilniaus „Lietuvos ryto” (23/4) komanda nesutiko rimtesnio pasipriešinimo sekmadienio rungtynėse namie prieš amžiną varžovą Kauno „Žalgirio” (24/4) klubą ir sutrypė varžovus beveik nepadoriu rezultatu 93:66 (27:17, 25:8, 25:20, 16:21). Rungtynes „Lietuvos ryto” arenoje stebėjo 2210 žiūrovų.

Pirmas minutes aikštelėje vyko apylygė kova, tačiau tada Vilniaus krepšininkai įjungė aukštesnę žaidimo pavarą ir jau po pirmo kėlinio skirtumas buvo 10 taškų. Namų klubas išlaikė iniciatyvą ir antrame kėlinyje bei toliau didino atotrūkį. Po pirmos rungtynių pusės skirtumas siekė net 27 taškus.

Antanas Kavaliauskas Lietuvos Rytas

Kauno klubo gerbėjai tikėjosi išvysti kardinalių permainų „Žalgirio” žaidime po didžiosios pertraukos, tačiau žūtbūtinės kovos taip ir neišvyko. Kauniečiai neparodė jokio nusiteikimo kovai ir susitikimo baigtis jau buvo aiški. Vienu metu, komandas skyrė net 35 taškai, o komandai negalėjo padėti ir į aikštelę grįžęs pagrindinis vidurio puolėjas Robertas Javtokas, kuris niekaip nesustabdė galingai rungtyniavusio Antano Kavaliausko.  Nuaidėjus paskutinei sirenai, švieslentė rodė gėdingą 93:66 rezultatą, o Vilniaus „Lietuvos rytas” gan netikėtai lengvai iškovojo 23 pergalę Lietuvos krepšinio lygoje ir pralaimėjimų skaičiumi susilygino su Klaipėdos „Neptūnu” ir Kauno „Žalgiriu”. Šiuo metu visi klubai turi po 4 pralaimėjimus.

„Lietuvos rytas”: Antanas Kavaliauskas 19 tšk, Adas Juškevičius 14 tšk, Martynas Gecevičius 12 tšk (6 rez. perd.), Travis Leslie 11 tšk, Žygimantas Janavičius 9 tšk, Mindaugas Lukauskis 8 tšk.

„Žalgiris”: James Andersonas 16 tšk, Siim-Sander Vene 13 tšk, Artūras Milaknis 13, Robertas Javtokas (6 atk. kam.), Donatas Songaila ir Will Cherry – po 6 tšk.