Baro kėdės iš kavinių į namų interjerą

Baro kėdė jau seniai nėra laikoma kavinės baldu, todėl dažnai ją galime pamatyti ir namų interjere: naujakurių nuomonė yra tokia, kad tokie baldai taupo laisvą vietą virtuvėje ir suteikia patogumą bei komfortą. Baro kėdės tikrai gali tapti valgomojo zonos akcentu, tačiau ją reikia rinktis protingai, o tai reiškia, kad turite iš anksto išstudijuoti pagrindinius tipus ir rūšis.

Baro kėdės charakteristikos:

Anksčiau tokius baldus buvo įprasta matyti kavinėse ir baruose, bet dabar mes juos matome ir namuose. Tokios kėdės yra naudojamos prie baro stalų ir yra netinkamos prie standartinių stalų.

Namų interjeras kuriame yra baro stalas ir jam tinkančios kėdės pagyvina interjerą. Prie tokio stalo galima patogiai ir komfortiškai sėdėti ir vakarieniauti su draugų kompanija arba su šeima. Prie mažiausio baro stalo gali sėdėti patogiai 3-4 žmonės.

Standartinė baro kėdė kuri naudojama kavinėse labai skiriasi nuo tos kuri yra naudojama namuose, tokios kėdės prisėdimo aukštis 85 cm., o stalo aukštis gali siekti net 130 cm., todėl svarbu konsultuotis su pardavėju ir atkreipti dėmesį i svarbiausias kėdžių charakteristikas.

Aukštos valgomojo kėdės būna kelių tipų:

  • taburetės su kvadratinėmis ir apvaliomis sėdynėmis, kurios laikomos paprasčiausiais ir nepatogiais variantais.
  • klasikinės išvaizdos baro kėdės su atlošu, patogiais porankiais ir kojų atrama.
  • kėdės kaip krėslai, komfortiškos ir patogios kėdės kurios leis ilgai sėdėti nepavargus. Tokios kėdės turi atlošus ir porankius.

Aukštos kėdės gali būti nepatogios vyresnio amžiaus žmonėms ir mažiems vaikams. Renkantis kėdes namams būtina atkreipti dėmesį į visus niuansus ir tik tada daryti sprendimą. Siūlome Jums prieš renkantis modelius, paskambinti pardavėjui ir pasitarti kokius baldus rinktis pagal šeimos ir namų dydį.

Baro kėdės: grožis ar patogumas?

Klientai kurie dar nebuvo susidūrę su namų įrengimu, kreipia dėmesį tik į baldų grožį. Tokius klientus lengva sužavėti, bet tokie baldai ne visada būna kokybiški ir skirti ilgam naudojimui. Renkantis baldus negalima pamiršti ir apie standartus:

  • Tarp stalviršio ir sėdimos kėdės dalies turi būti atstumas 25-30 cm.
  • Plotis irgi turi reikšmės. Negalima pirkti daug kėdžių jeigu Jūsų stalo plotis yra mažas. Standartinių kėdžių modelių plotis būna 40-50 cm., prie mažo barinio stalo gali atsisėsti apie 3-4 žmonės.
  • Apie kėdės gylį irgi negalima pamiršti. Gylis  turėtų būti apie 40 cm.
  • Jeigu Jūsų skirtas biudžetas kėdėms yra mažas, mes vis tiek nerekomenduojame pirkti pigių modelių. Tokių kėdžių tarnavimo laikas yra labai mažas ir Jums vis tiek reikės pirkti dar vienas kėdes, nes kitos paprasčiausiai suluž ir galutiniame variante Jūs vistiek išleisite daug daugiau nei planavote.

Kokio stiliaus kėdės rinktis, reikia nuspręsti pačiam pirkėjui. Mes patariame nebijoti maišyti stilius ir kurti unikalias erdves savo namuose. Rinkoje yra didelis pasirinkimas kėdžių, todėl pasirinkti nebus sunku. Valgomojo kėdės mūsų parduotuvėje yra unikalios ir mažai kur matytos. Siūlome susipažinti internetu Limadesign.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Privalomi šiltnamio priedai

Prieš įsigydami šiltnamį turite apsvarstyti, kokių priedų jums gali prireikti. Tai priklauso nuo jūsų regionui būdingo oro, šiltnamio tipo ir naudojimo paskirties. Kai kurie priedai palengvins sodininkavimą ir suteiks tvarkos pojūtį šiltnamyje. Kai kuriuos priedus lengviau įrengti prieš įrengiant šiltnamį, todėl geriausia būtų nuspręsti prieš įsigijant šiltnamį. Prireikus, priedus galite įrengti ir vėliau. 1. Šiltnamio […]

Kodėl namuose svarbus tinkamas apšvietimas?

Tobulai atliktų namų vidaus apdailos darbų kartais gali ir nepakakti, kai kalba eina apie jaukų bei kokybišką gyvenimą naujai įrengtame būste. Kartais nė patys nesuvokiame, kiek daug laiko praleidžiame namuose, ir kiek daug skirtingų veiklų per tą laiką tenka atlikti. Gaminame valgyti, dirbame, skaitome, žiūrime televizorių ar, galiausiai, ieškome tinkamo kampelio atsikvėpti. Visiems šiems veiksmams […]