Anticeliulitinis masažas – puikus būdas kovoti su „apelsino žievelės“ oda

anticeliulitinis masažas

Celiulitas – dažna moterų problema, kuri trukdo pasitikėti savimi ir riboja gyvenimo kokybę. Dažniausiai jo padariniai matosi ant šlaunų, sėdmenų, pilvo. Nors vieno stebuklingo būdo išgydyti celiulitą nėra, derindami skirtingas priemones galite jį sumažinti arba atsikratyti visiems laikams. Tai sportas, sveika mityba, žalingų įpročių ribojimas. Be sveikesnio ir aktyvesnio gyvenimo būdo įveikti celiulitą padeda ir anticeliulitinis masažas. Kuo jis naudingas?

Kas yra celiulitas?

Kad geriau suprastume, kaip veikia anticeliulitinis masažas, svarbu žinoti gilesnes celiulito atsiradimo priežastis. Celiulitas – tai struktūriniai pasikeitimai poodiniame riebaliniame sluoksnyje, kurie gali sutrikdyti mikrocirkuliaciją. Jis taip pat gali susidaryti tuomet, kai poodiniai jungiamieji audiniai tampa itin silpni ir deformuojasi į uždangą tarp odos ir raumenų. Tokiais atvejais susiformuoja vadinamosios kišenės, tarp kurių kaupiasi riebalai. Celiulito susiformavimui įtakos turi mažas fizinis aktyvumas, netinkama mityba, antsvoris, paveldimumas ir begalė kitų priežasčių. Tačiau įdėjus darbo ir pastangų, dažnu atveju celiulito galima atsikratyti.

Anticeliulitinis masažas

Anticeliulitinis masažas yra atliekamas naudojant specialius judesius, kurie prasiskverbia giliai į odos sluoksnius ir padeda skaidyti riebalines medžiagas. Tokio masažo metu gerinama kraujotaka, pašalinami toksinai, oda aprūpinama deguonimi, kuris padeda stangrinti odą. Taigi, anticeliulitinis masažas padeda atstatyti visas celiulito pažeistų audinių funkcijas ir pasiekti pastebimų rezultatų. Svarbu įsidėmėti, kad norint įveikti celiulitą vieno ar keleto masažų nepakaks. Jie turi būti atliekami periodiškai ir derinami su kitais veiksmais: sportu, mityba ir t. t.

Anticeliulitinio masažo tipai

Limfodrenažinis masažas. Šis masažas padeda suaktyvinti limfos cirkuliaciją, pašalinti toksinus, suaktyvinti ląstelių atsinaujinimą ir gražinti odą. Limfodrenažinis masažas gali būti atliekamas rankomis arba specialiais aparatais.

Vakuuminis masažas. Šis anticeliulitinio masažo tipas skaido poodinį riebalinį sluoksnį ir padeda pašalinti kenksmingas medžiagas iš organizmo bei pagerinti audinių mitybą. Jis taip pat aktyvina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, todėl ne tik lieknina ar suteikia odai stangrumo, bet ir gali padėti pašalinti randus, strijas.