Anticeliulitinis masažas – puikus būdas kovoti su „apelsino žievelės“ oda

anticeliulitinis masažas

Celiulitas – dažna moterų problema, kuri trukdo pasitikėti savimi ir riboja gyvenimo kokybę. Dažniausiai jo padariniai matosi ant šlaunų, sėdmenų, pilvo. Nors vieno stebuklingo būdo išgydyti celiulitą nėra, derindami skirtingas priemones galite jį sumažinti arba atsikratyti visiems laikams. Tai sportas, sveika mityba, žalingų įpročių ribojimas. Be sveikesnio ir aktyvesnio gyvenimo būdo įveikti celiulitą padeda ir anticeliulitinis masažas. Kuo jis naudingas?

Kas yra celiulitas?

Kad geriau suprastume, kaip veikia anticeliulitinis masažas, svarbu žinoti gilesnes celiulito atsiradimo priežastis. Celiulitas – tai struktūriniai pasikeitimai poodiniame riebaliniame sluoksnyje, kurie gali sutrikdyti mikrocirkuliaciją. Jis taip pat gali susidaryti tuomet, kai poodiniai jungiamieji audiniai tampa itin silpni ir deformuojasi į uždangą tarp odos ir raumenų. Tokiais atvejais susiformuoja vadinamosios kišenės, tarp kurių kaupiasi riebalai. Celiulito susiformavimui įtakos turi mažas fizinis aktyvumas, netinkama mityba, antsvoris, paveldimumas ir begalė kitų priežasčių. Tačiau įdėjus darbo ir pastangų, dažnu atveju celiulito galima atsikratyti.

Anticeliulitinis masažas

Anticeliulitinis masažas yra atliekamas naudojant specialius judesius, kurie prasiskverbia giliai į odos sluoksnius ir padeda skaidyti riebalines medžiagas. Tokio masažo metu gerinama kraujotaka, pašalinami toksinai, oda aprūpinama deguonimi, kuris padeda stangrinti odą. Taigi, anticeliulitinis masažas padeda atstatyti visas celiulito pažeistų audinių funkcijas ir pasiekti pastebimų rezultatų. Svarbu įsidėmėti, kad norint įveikti celiulitą vieno ar keleto masažų nepakaks. Jie turi būti atliekami periodiškai ir derinami su kitais veiksmais: sportu, mityba ir t. t.

Anticeliulitinio masažo tipai

Limfodrenažinis masažas. Šis masažas padeda suaktyvinti limfos cirkuliaciją, pašalinti toksinus, suaktyvinti ląstelių atsinaujinimą ir gražinti odą. Limfodrenažinis masažas gali būti atliekamas rankomis arba specialiais aparatais.

Vakuuminis masažas. Šis anticeliulitinio masažo tipas skaido poodinį riebalinį sluoksnį ir padeda pašalinti kenksmingas medžiagas iš organizmo bei pagerinti audinių mitybą. Jis taip pat aktyvina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, todėl ne tik lieknina ar suteikia odai stangrumo, bet ir gali padėti pašalinti randus, strijas.

 

 

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]