„Vilniaus pokeris“ – iliustracijų paroda

paroda vilniaus pokerisIki pat lapkričio 24 dienos visi vilniečiai yra labai laukiami unikalioje iliustracijų parodoje „Vilniaus pokeris“. Šią parodą rengia jauna iliustratorė Greta Alice. Paroda yra skirta R. Gavelio romanui, pavadinimu „Vilniaus pokeris.

 

Alice savo bakalauro ir magistro studijas VDA užbaigė parengdama darbus, kuriuose buvo vaizduojamos nupieštos iliustracijos iš įvairių R. Gavelio romanų. Už parodą „Vilniaus pokeris“ jaunoji menininkė netgi pelnė diplomą. Tad, jeigu jau esate ar ketinate perskaityti minėtąjį romaną – būtinai nepraleiskite progos apsilankyti ir knygos iliustracijų parodoje.

 

Alice savo iliustracijas kūrė, remdamasi skirtingomis grafikos dizaino technikomis. Per iliustracijas Jūs galėsite puikiai atpažinti pagrindinius romano herojus ir taip tik dar labiau pagyvinti savo vaizduotę. G. Alice iliustruoja ne tik veikėjus supančią aplinką, bet ir jų mintis bei gyvenimo istorijas.

 

Tie, kurie jau yra perskaitę romaną „Vilniaus pokeris,“ tikrai gali pridurti, kad po šio skaitymo įspūdžių, miestas jau niekada atrodys toks, koks buvo iki šiol. Visos Vilniaus gatvės vaizduotėje pavirto į mistinius takus. Taigi, tam, kad galėtumėte įsitikinti, koks stiprus yra šis romanas, būtinai ateikite į jaunos menininkės knygos iliustracijų parodą.

 

Renginio trukmė: 19 dienų.

Renginys vyks iki: lapkričio 24 dienos.

Renginio vieta: „Galera“, Užupio g. 2, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Pasaulio kino vakarai su Audriumi Stoniu Čiurlionio namuose Vilniuje

M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) rugsėjo 30 d., ketvirtadienį, 19 val.  pradedamas naujas susitikimų ciklas, kviesiantis kino mylėtojus į pasaulio kino vakarus su režisieriumi Audriumi Stoniu. Pirmojo vakaro seanse du nepaprastai stiprūs filmai „Laikas eina per miestą“ (rež. A. Grikevičius, 1966) ir „Tishe“ (rež. V. Kosakovskis 2003). „Kinas—gyvas organizmas, gimstantis šviesos srautui […]

Populiariausi renginiai Vilniuje šiandien įtraukiantys kiekvieną šeimos narį

Žemėjant oro temperatūrai vilniečiai ir šio miesto svečiai nesėdi rankų sudėję – nori sužinoti ką nors naujo ar tiesiog smagiai praleisti savo laisvą laiką. Populiariausi  renginiai Vilniuje šiandien būtent tam ir yra sukurti. Jų apstu ir tinka kiekvienam. Šiame straipsnyje išvardinsime kokie renginiai Vilniuje šiandien yra populiariausi ir kada jie įvyks. Taip pat patarsime kaip […]