VGTU teatro studijos „Palėpė“ spektaklis „Kostiumas“

kostiumas 

Kviečiame atvykti į smagų ir nuotaikingą spektaklį „Kostiumas“, kurio premjera įvyko jau 2002 metais. Šiuo metu Jums yra puiki galimybė vėl pamatyti šį spektaklį su naujais ir talentingais VGTU studijos aktoriais.

 

Spektaklis „Kostiumas“ yra pastatytas pagal R. Bredberio apsakymą „nuostabus grietininių ledų spalvos kostiumas“. Visa spektaklio istorija susideda iš nuotaikingo pasakojimo apie 6 nelaimingus emigrantus, kurie labai nuobodžiauja ir svajoja kažkaip pakeisti savo gyvenimus. Galiausiai jie kartu paskiria savo bendras santaupas ir įsigyja baltą kostiumą. Jį emigrantai susitaria vilkėti paeiliui. Tada jaunuoliai pastebi, kad, kai vilki šį kostiumą, jiems pradeda neįtikėtinai sektis. Pradeda pildytis jų slapčiausi troškimai ir svajonės.

 

Spektaklio siužete netrūksta ir meilės motyvų. Čia bus galima pamatyti kaip du iš jaunuolių (Selija ir Martinesas) pradeda įsimylėti vienas kitą. Įdomi detalė yra ta, kad šį kartą kostiumo vilkėjimas čia niekuo neprisideda.

 

Būtinai atvykite į šį spektaklį su savo šeima ir puikiai praleiskite laiką!

 

Renginio laikas: lapkričio 17 diena, 18 valanda.

Renginio trukmė: 1 valanda 15 minučių.

Renginio vieta: Trakų g.1/Pylimo g. 26, Vilnius.

Spektaklis nemokamas, bet reikia rezervuoti laiką internetu www.teatraspalepe.lt

Susiję straipsniai:

Greitasis pasimatymų maratonas – galimybė rasti savo sielos draugą

Visi žmonės nori mylėti bei būti mylimi. Tai yra normalu. Tačiau lygiai taip pat įprasta, kad rasti savo sielos žmogų, partnerį, kuris bus visada šalia – nėra labai paprasta. Dažnai reikia susitikti su šimtais žmonių, kol galiausiai pavyksta rasti savą žmogų. Viena iš greitų galimybių jo paieškoms yra speed dating Vilnius. Sostinėje renkasi patys įdomiausi […]

Pasaulio kino vakarai su Audriumi Stoniu Čiurlionio namuose Vilniuje

M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) rugsėjo 30 d., ketvirtadienį, 19 val.  pradedamas naujas susitikimų ciklas, kviesiantis kino mylėtojus į pasaulio kino vakarus su režisieriumi Audriumi Stoniu. Pirmojo vakaro seanse du nepaprastai stiprūs filmai „Laikas eina per miestą“ (rež. A. Grikevičius, 1966) ir „Tishe“ (rež. V. Kosakovskis 2003). „Kinas—gyvas organizmas, gimstantis šviesos srautui […]