Kodėl prezervatyvai plyšta ir kaip tinkamai jais naudotis?

prezervatyvai

Tinkama apsaugos priemonė padės Jums sekso metu pajusti daugiau malonumo. Paprasčiausiai, kuo labiau atsipalaiduosite – tuo geriau pavyks jaustis, juolab, tuo labiau pavyks pamiršus rūpesčius relaksuoti. Tiesa, geriausia apsaugos priemonė yra ta, kuri labiausiai tinka konkrečiai Jums. Štai net ir prezervatyvai labai skirtingi, tad pradėjus ieškoti susidursite su labai plačia pasiūla, kuri reikalauja lyginimo bei derinimo. Tinkami sargiai gali užtikrinti, kad seksas bus malonus kaip niekada. Svarbiausia įvertinti kuo daugiau galimybių ir rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Kodėl prezervatyvai plyšta?

Kol vieni džiaugiasi sargiais, kadangi tai geriausia apsaugos priemonė, tuo tarpu kiti teigia, kad reikia rinktis kitas apsaugas, kadangi sargiai gali plyšti ir to rezultatas nefunkcionalumas. Žinoma, kiekvienas atvejis yra labai individualus ir plyšimų priežastys gali būti labai skirtingos. Atlikti tyrimai rodo, kad dažniausiai taip nutinka ne todėl, kad sargiai buvo pagaminti nekokybiškai, o todėl, kad prezervatyvai paprasčiausiai buvo naudojami grubiai arba susirastas visai nebuvo tinkamas.

Vyrai dažniausiai perka per didelius sargius, kadangi jiems nori parodyti pakelį ant kurio yra raidinis žymėjimas skelbiantis apie tai, kad vyrai turi gana nemažą prasivardžiavimą. Tačiau tiesa tokia, kad moterys labai retai  mėgaujasi išties dideliu peniu, kadangi jis dažniausiai sukelia diskomfortą, o ne malonumus. Taigi, šiuo atveju jokio skirtumo, koks yra Jūsų penis – svarbiausia susirasti tokį, koks labiausiai tinka Jums. Tik tokiu atveju prezervatyvas atliks jam paskirtą funkciją. Kitu atveju nėra net prasmės naudoti sargio, kadangi per mažas gali nuplyšti, o per didelis nusmukti.

Lygiai taip pat sargiai neatlieka savo funkcijos ir tokiu atveju, jeigu naudojate tokius, kurie jau nebėra funkcionalus. Šįkart mes apie sargius, kurių galiojimo laiko tarpas jau yra pasibaigęs. Daugelis vyrų linkę nešiotis sargius piniginėje, kad tada, kai tik jo prireiks – jis būtų po ranka. Tačiau nepažiūri, kad ilgai nešiojamo sargio galiojimo laikas pasibaigia. Norint išvengti neplanuoto nėštumo labai svarbu naudoti kokybiškus sargius, kurie tinka savo dydžiu ir kurie dar yra funkcionalūs bei galintys padėti puikiai jaustis lovoje.

Taisyklės, kurias turit žinoti apie sargius

Kokybiški prezervatyvai garantuos, kad Jūsų lovos žaidimai bus malonūs kaip niekada. Žinoma, susirasti kokybiškus sargius nėra labai paprasta, kadangi šiuo metu jų pasiūla labai plati. Prezervatyvai.com yra žinomiausias sargių tiekėjas, tad pirmiausia siūlome apžiūrėti šias galimybes, kadangi daugeliu atveju čia pavyksta rasti viską, ko reikia, kad malonumai tęstųsi kuo ilgiau ir tuo pačiu būtų saugūs.

Papildomai nurodysime kelis niuansus, kurie garantuos, kad lovos žaidimai bus labai saugūs.

  • Kiekvieną kartą norėdami atidaryti sargio pakelį – tai darykite kuo atsargiau, kadangi neapgalvojus galima atplėšti ne tik pakelį, tačiau ir patį sargį. Suprantama, kad įsiaudrinus dažniausiai viskas daroma labai staiga, tačiau išties pavyks pasiekti optimalų rezultatą, svarbiausia atsargumas.
  • Atidarinėjimas dantimis – labai seksu, tačiau labai nesaugu, kadangi taip labai dažnai sugadinami prezervatyvai.
  • Kiekvieną kartą naudinga patikrinti sargių galiojimo laiko tarpą. Žinoma, kai perkate visą pakuotę ir naudojate reguliariai su tuo pačiu partneriu – tokiu atveju reguliarus tikrinimas nėra būtinas. Tačiau jeigu sargius nešiojate kuprinėje arba piniginėje ir žiūrite, kada jie bus panaudojami – tokiu atveju patikrinti yra būtina.
  • Jokiu būdu negalima to paties sargio naudoti ne vieną kartą. Antrą kartą jo funkcionalumas gali būti fiksuojamas lygiai 0, kadangi jis yra sukurtas būtent vieno karto panaudojimui.
  • Kartu su prezervatyvais galima naudoti ir lubrikantus. Svarbiausia suderinti, kad tiek vieni, tiek kiti turėtų sąlytį su kitais taip nesugadins jų funkcionalumo.
  • Jeigu esate alergiškas lateksui – tokiu atveju siūlome susipažinti su plačiu belateksinių sargių pasirinkimu, kurie leis mėgautis malonumais, kurie tęsis kuo ilgiau ir tuo pačiu džiaugtis, kad seksas bus saugus.

Prezervatyvai yra pati geriausia apsaugos priemonė. Jeigu naudosite tokius sargius, kurie puikiai tinka savo dydžiu bei funkcionalumu, jeigu juos atsargiai išpakuosite ir uždėsite – tokiu atveju galite jaustis visiškai ramus, kad sargiai garantuos tik geriausius pojūčius bei ilgai besitęsiančius malonumus.

 

Susiję straipsniai:

Karpų šalinimui – inovatyvūs metodai bei priemonės

Karpa yra nedidelis, gerybinis odos išauga, kurį sukelia žmogaus papiloma virusas (ŽPV). Karpos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos, rudos ar rausvos spalvos. Jos gali būti lygios arba šiurkščios, o kartais gali sukelti skausmą ar niežulį. Karpų šalinimas Vilniuje gali būti atliekamas labai įvairiais metodais. Kiekvienai situacijai yra parenkamas labiausiai […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]