„Rudens vitražai“ – koncertas visai šeimai

smuikai
Nuotrauka: https://www.pexels.com/photo/woman-in-gray-cardigan-playing-a-violin-during-daytime-111287/

 

Šiemet Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla švenčia savo 45 metų gyvavimo jubiliejų. Ta proga lapkričio 24 dieną Vilniaus Kongresų rūmai prisipildys gražiomis muzikinėmis natomis, kurias mums dovanos Karoliniškių muzikos mokyklos auklėtinių kolektyvai.

 

Visoje renginio programoje bus galima išgirsti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kompozitorių kūrinių. Šis, jau vilniečių tradicija tapęs, išskirtinis rudens renginys skirtas visai šeimai ir mėgstantiems įvairius muzikos instrumentus. Čia bus galima išgirsti ne tik solistų dainas, bet ir choro, instrumentinių atlikėjų kūrybą. Taip pat netruks ir orkestro pasirodymų.

 

Jaunieji muzikantai siūlo pasiklausyti visos galybės įvairių instrumentų (nuo akordeono iki pučiamųjų orkestro). Gera nuotaika ir smagūs ritmai visai šeimai – garantuoti. Tai puiki proga netradiciškai praleisti rudens popietę su artimaisiais!

 

Karoliniškių muzikos mokykloje mokosi daugiau nei 1000 mokinių, kurie uoliai nori groti įvairiais instrumentais. Mokykla su savo mokiniais labai dažnai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose festivaliuose ir dainų konkursuose Lietuvoje.

 

Renginio laikas: lapkričio 24 diena, 12 valanda.

Renginio trukmė: 1 valanda.

Renginio vieta: Vilniaus Kongresų rūmai, Vilniaus g. 6, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Greitasis pasimatymų maratonas – galimybė rasti savo sielos draugą

Visi žmonės nori mylėti bei būti mylimi. Tai yra normalu. Tačiau lygiai taip pat įprasta, kad rasti savo sielos žmogų, partnerį, kuris bus visada šalia – nėra labai paprasta. Dažnai reikia susitikti su šimtais žmonių, kol galiausiai pavyksta rasti savą žmogų. Viena iš greitų galimybių jo paieškoms yra speed dating Vilnius. Sostinėje renkasi patys įdomiausi […]

Pasaulio kino vakarai su Audriumi Stoniu Čiurlionio namuose Vilniuje

M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) rugsėjo 30 d., ketvirtadienį, 19 val.  pradedamas naujas susitikimų ciklas, kviesiantis kino mylėtojus į pasaulio kino vakarus su režisieriumi Audriumi Stoniu. Pirmojo vakaro seanse du nepaprastai stiprūs filmai „Laikas eina per miestą“ (rež. A. Grikevičius, 1966) ir „Tishe“ (rež. V. Kosakovskis 2003). „Kinas—gyvas organizmas, gimstantis šviesos srautui […]