Vandens batutų parkas: pramogaukite smagiai ir išradingai

vandens batutaiŽmonės, mėgstantys laisvalaikį praleisti gamtoje, prie vandens telkinių dažnai pritrūksta idėjų, kaip paįvairinti šias pramogas. Juk kiekvieną kartą važiuoti prie to paties ežero ar tvenkinio išties nusibosta. Ypač tai aktualu, kaip laisvalaikis  planuojamas kartu su vaikais. Kodėl gi nepasinaudojus  verslininkų, siūlančių įvairias vandens pramogas, pasiūlymais? Vienas tokių – vandens batutų parkas.

Vandens batutų parkai Lietuvoje yra įsikūrę patogiose ir lengvai pasiekiamose vietose prie vandens telkinių. Sakykim, Vilniuje, Kaune, Zarasuose, Trakuose ir kituose miestuose. Vandens batutų parkas – tai ta pramogų vieta, kurioje sau tinkamą laisvalaikio praleidimo būdą ras kiekvienas tiek adrenalino mėgėjas, tiek vandens sporto aistruolis, tiek šeima su mažais ir be galo smalsiais vaikais.

Kokias pramogas galima surasti šiuose parkuose? Kiekviename jų, be abejonės, puikuosis tradiciniai pripučiami batutai šokinėti. Be jų, rasite ir pripučiamas pilis, virš vandens pakibusias čiuožyklas, tramplinus, supynes ir laipiojimo sieneles. Paprastai parkai gali pasigirti įrengta ne viena rungtimi, kurios metu įvairias kliūtis gali įveikti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Jeigu nerimaujate, jog tokios rungtims reikalinga kažkokia patirtis ar pasirengimas, nenusiminkite. Visuomet surasite ir pačių paprasčiausių pripučiamų batutų, kurie saugūs ir patikimi net ir patiems mažiausiems ar niekada tokių pramogų nebandžiusiems vandens parkų lankytojams.

Dažnai šios vandens pramogų įstaigos be pripučiamų batutų siūlo ir įvairias plaukimo vandenlente sistemas. Vienos jų būna skirtos tik pradedantiems, kitos, tuo tarpu, jau pažengusiems vandenlenčių mėgėjams. Kaip taisyklė, šalimais visuomet bus įsikūrusi jauki kavinukė ir vandens sporto įrangos ar aksesuarų parduotuvėlė, vaiko žaidimų aikštelės, poilsio su gultais zonos.

Tenka išgirsti, jog dažnai atsisakoma pramogų vandens batutų parke dėl įsivaizduojamo nesaugumo. Skubame nuraminti. Kiekvienas vandens batutų parkas lankytojus aprūpina gelbėjimosi liemenėmis. Be to, nuolatos budi gelbėtojai, kuri užtikrina bendrą tvarką ir lankytojų saugumą. Tuo tarpu, čia dirbantys instruktoriai praveda įvairias pamokas, kurios leidžia įgyti daugiau pasitikėjimo ir, be abejonės, praplečia galimybes pasinaudoti visais įmanomais  vandens rungčių ir pramogų pasiūlymais.

Galiausiai – tai išties puikus ir originalus pasiūlymas atšvęsti gimtadienį ar kitą jums svarbią progą. Iš anksto suderinus visus klausimus su vandens batutų parko atstovais, galėsite mėgautis smagia ir triukšminga švente šiek tiek neįprastoje, bet dar niekuomet neišbandytoje aplinkoje.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Prabangus restoranas Vilniaus senamiestyje

Kiekviename didmiestyje galime nesunkiai rasti dešimtis skirtingų restoranų. Vilniuje restoranai išsiskiria savo autentiškumu, aukštu lygiu ir unikalia verslo idėja. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas iš jų yra vertas jūsų laiko ir pinigų. Jei norite lankytis tokiose vietose kaip prabangūs restoranai, turite žinoti keletą aspektų, kurie padės objektyviai įvertinti jų kokybę ir lygį. Kaip atskirti, kuris […]

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]