Penktadienis , balandžio 26 2019
Pagrindinis / Gyvenimas / Tyrimas: augintiniai turi įtakos aukštiems karjeros pasiekimams

Tyrimas: augintiniai turi įtakos aukštiems karjeros pasiekimams

suo karjera

Verslo vadovų profesinei sėkmei teigiamos įtakos turi namų augintiniai, atskleidė JAV atliktas tyrimas. Vankuveryje, Vašingtono valstijoje, įsikūrusios veterinarijos kompanijos „Banfield Pet Hospital“ inicijuotas ir „Kelton Research“ atliktas tyrimas patvirtino, kad yra sąsajų tarp augintinių ir juos globojusių žmonių aukštų karjeros pasiekimų.

93 proc. Amerikoje apklaustų aukšto lygio vadovų patvirtino užaugę šeimose, kuriose buvo augintinis. 78 proc. respondentų teigė, jog vaikystėje turėtas augintinis prisidėjo prie vėlesnės karjeros sėkmės.

„Dirbdami „Banfield Pet Hospital“ įsitikinome, kad žmones ir jų augintinius sieja ypatingas ryšys ir kad gyvūnai turi teigiamą poveikį visuomenei. O naujausias tyrimas patvirtina ankstesnę prielaidą, kad augintiniai gali turėti savybių, kurios prisideda prie asmenybių susiformavimo“, – pažymėjo „Banfield Pet Hospital“ prezidentas Brianas Garishas.

Kaip parodė tyrimas, teigiamą poveikį būsimiems verslo vadovams turėjo ne tik vaikystėje turėti keturkojai, bet ir kiti augintiniai. Iš 857 apklaustų respondentų 83 proc. vaikystėje turėjo šunį, o 59 proc. – katę. Apie 37 proc. užaugo namuose, kuriuose buvo augintinių paukščių, triušių ar graužikų. Nepriklausomai nuo to, kokį turėjo augintinį, verslo lyderiai tvirtino, kad jų vaikystės kompanionai suteikė vertingų atsakomybės, empatijos ir kūrybiškumo pamokų.

Apie ketvirtadalis (24 proc.) apklaustųjų tvirtino, kad keturkojis vaikystės draugas suteikė jiems vertingesnių pamokų nei pirmoji profesinė praktika. Vadovų teigimu, augintiniai jiems padėjo išsiugdyti tokius lyderystei svarbius bruožus kaip drausmė, organizuotumas, gebėjimas atpažinti ir prognozuoti verslo reikmes.

84 proc. augintinius vaikystėje turėjusių verslo lyderių mano, kad yra kūrybiški, o 59 proc. respondentų savo vaikystės draugams augintiniams priskiria nuopelnus dėl nestandartinio mąstymo pamokų.

„Banfield Pet Hospital“ tyrime yra gerų žinių ir tiems, kurie užaugo be augintinio. Jau suaugusio verslo vadovo gyvenime atsiradęs augintinis turi teigiamos įtakos karjerai: padeda laikytis darbinės drausmės, geriau planuoti laiką ir moko vienu metu vykdyti kelias užduotis. 62 proc. apklaustų verslo lyderių teigė, kad augintiniai ugdo gebėjimą užmegzti gerus santykius su bendradarbiais bei klientais. Daugumos tyrimo dalyvių teigimu, augintinio vedžiojimas padeda generuoti verslo idėjas ir skatina kūrybiškumą darbe.

„Banfield Pet Hospital“ yra korporacijai „Mars, Incorporated“ priklausanti kompanija, kuri valdo daugiau nei 1000 veterinarijos klinikų JAV ir Puerto Rike. „Banfield Pet Hospital“ – didžiausia privačiai valdoma veterinarijos praktikos kompanija Jungtinėse Valstijose.

„Kelton Research“ – JAV rinkos tyrimų kompanija, veikianti Los Andžele, Čikagoje ir Niujorke.

Taip pat skaitykite

dantys

Dantų implantacija – viskas ką būtina žinoti

Kad ir kaip besirūpintumėme savo dantimis, kartais nutinka įvairiausių nelaimingų atsitikimų, dėl kurių pažeidžiama burnos ...