Juostelės Tau – renginių apyrankių juostelių elektroninė parduotuvė

juosteles

Apyrankė – rankų papuošalas, vienas seniausių moterų, kartais ir vyrų papuošalų, mūvima ant riešo. Taip teigia vikipedija, bet dabar juk 21 amžius ir jau ne paprastos apyrankės bet Renginių apyrankės.

Geltonos raudonos, žalios, mėlynos, oranžinės, auksinės, sidabrinės, baltos, juodos, purpurinės ar violetinės renginių apyrankės suteikiančios jūsų šventei išskirtinumo, identiškumo bei žinoma saugumo. Pamirškite popierinius bilietus. Kur juos dės dalyviai? Užsekite kontrolinę renginių apyrankę (https://juostelestau.lt/kontrolines-juosteles) ant dalyvio riešo. Sunku suklastoti tokią apyrankę nes kiekviena turi identifikacinį kodą, nusiėmus apyrankę nuo riešo antrą kartą jau nebepanaudosi, lietus, purvas ar saulė apyrankės neveikia, sunkiai tystanti ir išlaisvinanti riešą tik nukirpus.

Reikia dar stipresnio, patvaresnio ir ryškesnio, viskas viename www.juostelestau.lt kataloge. Vinilinės juostelės – apyrankės, su speciale sagtimi, pagamintos iš specialaus ekologiško plastiko. Itin tvirtos, skirtos daugiadieniams renginiams. Kaip Titanike pasakė Leonardas Dikaprio: „Kad nei veina diena nepraeitų veltui“ tad Juostelės Tau sako: „Kad nei vienas dalyvis nepraeitų veltui“.

Jūs labai jau išrankus ir netinka jums „dangus“. Siūlome jums sublimacines medžiaginias juosteles, visiškai unikalios ir nesuklastojamas renginio identifikatorius, malonios ant rankos, tegul jos ir sušlampa bet išdžius, nenutrauksi paprastai, specialus sagutis su dantukais leidžia juostelės abu galus įkišti tik į vieną pusę ir užtvirtinti juostelę ant riešo. Gaminamos daugiaspalvia spauda, kurios itin gausi spalvų gama.

Turite daug renginių, reiškia turite daug progų, tad nepraleiskite progų, užsisakyte personalizuotų juostelių tai geriausia ir pigiausia reklama, juk žinote bet koks pamatytas vaizdas ar užrašas įsirašo į žmogaus pasąmonę ir išlieka ilgam. Tad jeigu norite jog jūsų produktą ar įmonę ar veiklą žmogus prisimintų ilgam, leiskite Juostelės Tau komandai uždėti tai ant apyrankės.

Mums patinka inovatyvūs ir kūribingi klientai. Mes juosteles ir apyrankes siūlome dalyvių identifikavimui, o kiti naudoja jas komandų paskirstymui pritaikant juostelių spalvų įvairoves. Tad estafetės, protų mūšiai, komandinės iškylos, žygiai su spalvotų apyrankių pagalba daug paprasteni bet tikrai neprastesni.

Jeigu jus domina kažkas specifinio, išskirtinio arba detali informacija, nedvejokite, negalvokite mūsų juostelių elektroninėje parduotuvėje apsipirkti sustokite.  [email protected]