Verslas

Mako reklama – unikalios verslo dovanos vyrams, moterims visomis progomis, visoms amžių grupėms

mako reklama

Logotipas – grafinis ženklas, kurį gali sudaryti pasirinktu šriftu parašytas pavadinimas, nupieštas simbolis ar grafinis elementas. Taip mus moko vikipedija. Mako reklama sako jog logotipas tai Jūsų išskirtinumas, jūsų šauksmas, jūsų prekinis ženklas, reklama, antrasis vardas, antrasis Jūsų veidas.

Per mūsų gyvavimo metus sukūrėme tūkstančius o gal jau net ir milijonus vardinių dovanų (https://makoreklama.lt/info/apie-mus.html), todėl Tomas, Saulius, Sandra ar Augustė mums dabar nedaug ką sako, bet kai pamatome Jūsų logotipą, ženklą ar užrašą iškart prisimename ir suprantame jog Tomas, tai gi šis šaunus vyrukas, kuriam Mako reklamos komanda gamino firminius FARE skėčius su jo unikaliu 3 spalvų logotipu. Saulius, taip tai tas pats,  kuris nedavė ramybės su gamybiniais maketais, nes norėjo didelio išgraviruoto džipų piešinio ant nerūdijančio plieno termo puodelių, jo lūkesčiai buvo išpildyti, Mako reklama įgyvendino jo užmojus ir Mūsų džipų DAKAR fanatiškas Saulius su savo komanda grožėdamiesi graviruotu piešiniu geria kavą ir arbatą iš stilingų nerūdijančio plieno graviruotų termo puodelių.  O ta išdykėlė Sandrutė, neturėjo vektorinio failo savo logotipo, bet Mako reklamos dizaineris perpiešė į vektorinį ir uždėjo tampografijos būdu ant Sandros pamėgtų raudonų balionų. Sandra geriausių vakarėlių organizatorė, pasirūpina visomis vakarėliui būdingomis atributikomis. Mako reklamos komanda Augustės tikrai niekada nepamirš… Rengia Ji kalėdinį įmonės vakarėlį, tačiau apie dovanas pamiršo visai… Dovanų juk pilnos parduotuvės, bet ne tokių Jai reikia, ji nori kažko išradingo unikalaus ir prasmingo, juk čia Įmonės Kalėdos! Kūrybingam Mako kolektyvui teko suktis iš padėties ir išspręsti šią Augustės problemą, likus keletui dienų iki vakarėlio, į Augustės ofisą ėmė plūsti dėžės dovanų, su Augustės įmonės ženklu, pliušiniai žaislai įmonės darbuotojų vaikams, siuvinėti įmonės logotipu kasdieninio naudojimo rankšluosčiai įmonės darbuotojams, o patiems pačiausiems, prabangūs, graviruoti įmonės šūkiu, rašikliai.

Mako reklama https://makoreklama.lt/ tai reklamos paslaugų įmonė, kurios specializacija verslo dovanos ir reklaminė atributika angliškai business gifts. Importuojame prekes iš geriausių Europos gamintojų ir dekoruojame juos pagal Jūsų užsakymą. Paruošiame maketus, dizainus, pritaikome atitinkamą dekoracijos modelį: šilkografija, tampografija, graviravimas, UV spauda, siuvinėjimas. Jei iškilo klausimų ar reikia papildomos informacijos visuomet pasirengę pagelbėti: [email protected]