Spektaklis visai šeimai „Apie baimes“

Kviečiame su visa šeima tiek sausio, tiek vasario mėnesiais (kada Jums patogesnis laikas) atvykti ir pamatyti unikalų videoinstaliacijų spektaklį visai šeimai „Apie baimes“. Šio spektaklio premjera įvyko jau prieš du metus, tačiau dar ir dabar žiūrovai gali pasimėgauti puikiomis šio pasirodymo emocijomis.

 

„Apie baimes“ spektakliui režisierė ir dailininkė sukūrė originalias architektūros vietas. Viso spektaklio metu originaliai, per instaliacijas bus analizuojama baimės, kaip sąvokos reikšmė. Bus keliami tokie klausimai, kaip: kokių baimių turėjome dar vaikystėje, ar jos vis dar aktualios mums suaugus? Ar galima į įvairias baimes žvelgti optimistiškai, galbūt jos kaip tik padeda mums augti, kaip asmenybėms?

 

Šis spektaklis tinka ne tik suaugusiems, tačiau ir jų vaikams. Tačiau rekomenduojamas atžalų amžius yra nuo septynerių metų. Apsilankymas tokiame spektaklyje suteiks Jūsų šeimai daug prasmingo laiko ir peno gilesnėms mintims.

 

Spektaklio režisierė O. Lapina, kompozitorius A. Jasenka, dailininkė R. Valčik, dramaturgė T. Kavtaradzė ir videoinstaliacijų kūrėjas M. Žukauskas.

 

Spektaklio laikas: sausio 20, 27, vasario 23 dienomis.

Spektaklio trukmė: 30 minučių.

Spektaklio laikas: sausio 20 dieną 15, 15.30, 16, 16.30 valandomis. Sausio 27 dieną 12, 12.30, 13 ir 13.30 valandomis, vasario 23 dieną 15, 15.30, 16 ir 16.30 valandomis.

Spektaklio vieta: Valstybinis jaunimo teatras, Arklių gatvė 5, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Kuo ypatingas Šarm el Šeichas ir kodėl turėtumėte ten atostogauti?

Svarstote apie kelionę į Egiptą ir į akiratį pateko Šarm el Šeichas? Tai nuostabi vieta poilsiui ir pramogoms, bet kiekvieno supratimas apie poilsį gali būti skirtingas, tad pabandykime susipažinti su Šarm el Šeichu ir nuspręsti ar tai vieta, kurioje pailsėsite jūs. Kur yra Šarm el Šeichas? Šarm el Šeichas randasi prie Raudonosios jūros, pačiame Sinajaus […]

Kuras sielai: kokią naudą psichinei sveikatai suteikia plaukimas baidarėmis?

Kai išgirsite sakant, jog plaukimas baidarėmis yra labai naudingas užsiėmimas sielai – žinokite, tai tikrų tikriausia tiesa! Tyrimai įrodė, kad plaukimas baidarėmis suteikia daug emocinio džiaugsmo kiekvienam išbandžiusiam šį laisvalaikio užsiėmimą. Baidarių nuoma – viena populiariausių paslaugų ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Plaukimas baidarėmis – naudinga vandens sporto rūšis, tinkanti praktiškai kiekvienam […]