Spektaklis visai šeimai „Apie baimes“

Kviečiame su visa šeima tiek sausio, tiek vasario mėnesiais (kada Jums patogesnis laikas) atvykti ir pamatyti unikalų videoinstaliacijų spektaklį visai šeimai „Apie baimes“. Šio spektaklio premjera įvyko jau prieš du metus, tačiau dar ir dabar žiūrovai gali pasimėgauti puikiomis šio pasirodymo emocijomis.

 

„Apie baimes“ spektakliui režisierė ir dailininkė sukūrė originalias architektūros vietas. Viso spektaklio metu originaliai, per instaliacijas bus analizuojama baimės, kaip sąvokos reikšmė. Bus keliami tokie klausimai, kaip: kokių baimių turėjome dar vaikystėje, ar jos vis dar aktualios mums suaugus? Ar galima į įvairias baimes žvelgti optimistiškai, galbūt jos kaip tik padeda mums augti, kaip asmenybėms?

 

Šis spektaklis tinka ne tik suaugusiems, tačiau ir jų vaikams. Tačiau rekomenduojamas atžalų amžius yra nuo septynerių metų. Apsilankymas tokiame spektaklyje suteiks Jūsų šeimai daug prasmingo laiko ir peno gilesnėms mintims.

 

Spektaklio režisierė O. Lapina, kompozitorius A. Jasenka, dailininkė R. Valčik, dramaturgė T. Kavtaradzė ir videoinstaliacijų kūrėjas M. Žukauskas.

 

Spektaklio laikas: sausio 20, 27, vasario 23 dienomis.

Spektaklio trukmė: 30 minučių.

Spektaklio laikas: sausio 20 dieną 15, 15.30, 16, 16.30 valandomis. Sausio 27 dieną 12, 12.30, 13 ir 13.30 valandomis, vasario 23 dieną 15, 15.30, 16 ir 16.30 valandomis.

Spektaklio vieta: Valstybinis jaunimo teatras, Arklių gatvė 5, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Prabangus restoranas Vilniaus senamiestyje

Kiekviename didmiestyje galime nesunkiai rasti dešimtis skirtingų restoranų. Vilniuje restoranai išsiskiria savo autentiškumu, aukštu lygiu ir unikalia verslo idėja. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas iš jų yra vertas jūsų laiko ir pinigų. Jei norite lankytis tokiose vietose kaip prabangūs restoranai, turite žinoti keletą aspektų, kurie padės objektyviai įvertinti jų kokybę ir lygį. Kaip atskirti, kuris […]

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]