Kinas Kultūra Pramogos Renginiai

Spektaklis visai šeimai „Apie baimes“

Kviečiame su visa šeima tiek sausio, tiek vasario mėnesiais (kada Jums patogesnis laikas) atvykti ir pamatyti unikalų videoinstaliacijų spektaklį visai šeimai „Apie baimes“. Šio spektaklio premjera įvyko jau prieš du metus, tačiau dar ir dabar žiūrovai gali pasimėgauti puikiomis šio pasirodymo emocijomis.

 

„Apie baimes“ spektakliui režisierė ir dailininkė sukūrė originalias architektūros vietas. Viso spektaklio metu originaliai, per instaliacijas bus analizuojama baimės, kaip sąvokos reikšmė. Bus keliami tokie klausimai, kaip: kokių baimių turėjome dar vaikystėje, ar jos vis dar aktualios mums suaugus? Ar galima į įvairias baimes žvelgti optimistiškai, galbūt jos kaip tik padeda mums augti, kaip asmenybėms?

 

Šis spektaklis tinka ne tik suaugusiems, tačiau ir jų vaikams. Tačiau rekomenduojamas atžalų amžius yra nuo septynerių metų. Apsilankymas tokiame spektaklyje suteiks Jūsų šeimai daug prasmingo laiko ir peno gilesnėms mintims.

 

Spektaklio režisierė O. Lapina, kompozitorius A. Jasenka, dailininkė R. Valčik, dramaturgė T. Kavtaradzė ir videoinstaliacijų kūrėjas M. Žukauskas.

 

Spektaklio laikas: sausio 20, 27, vasario 23 dienomis.

Spektaklio trukmė: 30 minučių.

Spektaklio laikas: sausio 20 dieną 15, 15.30, 16, 16.30 valandomis. Sausio 27 dieną 12, 12.30, 13 ir 13.30 valandomis, vasario 23 dieną 15, 15.30, 16 ir 16.30 valandomis.

Spektaklio vieta: Valstybinis jaunimo teatras, Arklių gatvė 5, Vilnius.