Trys priemonės, kuriomis verslo paskola be užstato suteikiama su valstybės garantija

paskolaĮvairios įmonės, nukentėję nuo COVID-19 gali pasinaudoti valstybės siūlomomis priemonėmis – verslo paskolomis, kurios suteikiamos lengvatinėmis sąlygomis. Alternatyvus finansuotojas „Noviti Finance“ yra pasirašę bendradarbiavimo sutartį su INVEGA dėl trijų priemonių.

  1. Lengvatinė verslo paskola be užstato

Karantino laikotarpiu, priverstinai uždarius parduotuves, kavines, restoranus, įmonės patyrė finansinį minusą. Karantinas palietė ir daugiau verslų – turizmo, renginių organizavimo ir kitus sektorius. Visoms joms sudėtinga užtikrinti darbuotojų atlyginimus, susimokėti einamas mėnesio išlaidas. Tam buvo įsteigta priemonė – verslo paskola be užstato, su itin mažomis palūkanomis. Smulkios ir vidutinės įmonės, nukentėję nuo COVID-19 tokią paskolą, su 0,01-0,19 % palūkanomis, gali gauti kreipdamosi į „Noviti Finance“. Ši finansavimo įstaiga bendradarbiauja su INVEGA ir užtikrina sklandų bendradarbiavimą.

  1. Priemonė „Alternatyva“

Vyriausybės įsteigta priemonė „Alternatyva“ skirta apyvartinėms lėšoms dengti ir verslui vystyti. Karantino laikotarpiu ne tik sumažėjo daugelio įmonių apyvarta, bet kai kurie verslai atrado naujas galimybes. Tai skaitmeninių technologijų, elektroninės prekybos ir kiti sektoriai. Šiuo metu aktualus tapo automatizavimo procesų gamyklose diegimas, įvairių internetinių programėlių kūrimas. Verslai turi prisitaikyti prie naujų sąlygų, ieškoti naujų, inovatyvių sprendimų, o tam reikalingas finansavimas. Taigi, „Alternatyva“ priemone, gali būti finansuojama verslo paskola naujos veiklos pradėjimui ar esamos vystymui. Šiai paskolai taip pat nereikalingas turto užstatas, ji gali būti panaudota jau esamos paskolos perfinansavimui. Vienkartinės verslo paskolos dydis galimas iki 200 000 eurų.

  1. „Portfelinės garantijos paskoloms 2“ įgyvendinimas

Anot „Noviti Finance“ vadovo, tai vienas paklausiausių įrankių smulkiam ir vidutiniam verslui, patiriančiam sunkumų dėl COVID-19 protrūkio. Su juo, galima gauti verslo paskolą be užstato lengvatinėmis sąlygomis. Portfelinės garantijos suteiks įmonėms daugiau laisvės panaudojant esamus išteklius bei paskolos lėšas. Su šiuo įrankiu galima pratęsti jau esamų įsiskolinimų terminus, sumažinti mėnesines įmokas, atidėti įmokų mokėjimus.

„Noviti Finance“ yra atsakinga finansavimo įmonė, kuri užtikrina savo klientams, kad verslo paskolos po sutarties pasirašymo būtų nedelsiant pervedamos į kliento sąskaitą.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Keletas naudingų įžvalgų norintiems pirmą kartą eksportuoti prekes

Sėkmingi eksportuotojai žino, kad plėtra į užsienio rinkas gali atnešti daug naudos. Jie taip pat įspėja, kad norint sukurti verslą užsienyje, reikia laiko, energijos, atsidavimo ir pinigų. Jei norite, kad jūsų eksporto verslas būtų sėkmingas, turite suprasti, kad yra daug dalykų, kuriuos turėsite apsvarstyti, jei pirmą kartą eksportuojate ir siekiate kurti tvarų eksporto verslą. Sudarėme […]

Plastic Pack: kaip viskas prasidėjo?

Plastic Pack – įmonė Lietuvos rinkoje gyvuojanti jau tris dešimtmečius. Nuo ko viskas prasidėjo? Plastic Pack savo veiklą pradėjo nuo vienkartinės taros gamybos. Pirmieji gaminiai buvo iš polietileno ir popieriaus. Tokių produktų poreikis buvo išaugęs Plastic Pack veiklos pradžioje, tačiau besikeičiant klientų poreikiam ir augančiam dėmesiui ekologijai Plastic Pack savo produktus pakeitė į daugkartines pakuotes. […]