Gyvenimas

Antakių formavimo taisyklės, į kurias reikia atsižvelgti

Antakiai yra vienas iš tų akcentų, kuris padeda veidui tapti kur kas išraiškingesniam. Nuolat puoselėjant, tvarkant antakius galima priversti akių zoną atrodyti daug geriau. Dažniausiai antakius išryškinti padeda antakių dažai, kurių poveikis išlieka kelias savaites. Taip pat juos galima nesunkiai paryškinti pieštuku, o norint itin ilgalaikių rezultatų, galima išbandyti ir permanentines procedūras, kurios leidžia nesirūpinti antakiais kur kas ilgiau. Antakių formavimas tikrai nėra lengvas dalykas ir nemokant to daryti, galima labai sugadinti veido įvaizdį. Geriausia lankytis pas profesionalus, kurie atitaikys tobulą antakių formą ir spalvą, kuri tiks jūsų veido formai, bruožams. Formuojant antakius svarbu teisingai išsipešioti tuos plaukelius, kurie nereikalingi jų formai – darant neatsargiai galima persistengti, tuomet ir antakių dažai nepadės atgauti gražios antakių formos – teks laukti kol plaukeliai ataugs.

Kad formavimas praeitų tobulai, būtina žinoti ir suprasti savo veido formą, prie kurios antakiai dažniausiai ir yra derinami. Kartais su tinkama forma veidą galima susiaurinti vizualiai, priversti akis atrodyti dailiau ir išgauti kitus efektus. Veidas gali būti apvalus, kvadratinis, pailgas, trapecinis, trikampis, tad kiekvienam žmogui antakius tenka derinti individualiai – žinoma, labai atsižvelgiama ir į tai kokie yra natūralūs antakiai, kaip auga, kokia formą galima juose įmatyti. Antakiais galima pritraukti daugiau dėmesio vieniems veido bruožams ir atitraukti dėmesį nuo trūkumų, todėl specialistas visuomet atsižvelgia į veido bruožų visumą.

Dažniausiai apvaliam veidui puikiai tinka kiek siauresni antakiai, kurie būna šiek tiek pakelti ir apvalesniais galais. Antakių dažai taikomi prie natūralios plaukų spalvos, tačiau kai kuriais atvejais pasirenkami šiek tiek ryškesni, norint suteikti veidui išskirtinumo. Puikių spalvų rasti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/ parduotuvėje. Kvadratiniam veidui dažniausiai paliekami ilgesni antakiai, kurie būna išlenkiami kaip lankelis. Trikampiam veidui tinka ne itin ilgi antakiai, kurie būna šiek tiek pakeliami. Trapecijos formos veidui netinka itin platūs antakiai, todėl juos reikia pasiaurinti. Ovaliam veidui tinka daugelis formų, tačiau geriausiai atrodo tiesesnė antakių linija. Pailgesniam veidui puikiai tiks platesni antakiai, labiau išlenkti į viršų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *