„Trakai – Kalėdų senelio sostinė“ edukacinė programa vaikams

Dėmesio visi vilniečiai, nepatingėkite nuvykti kiek toliau nuo Vilniaus, į Trakus, kadangi ten vyks puiki Kalėdinė šventė mūsų mažiesiems. Jau ne pirmus metus Trakuose organizuojama edukacinė programa vaikams Užutrakio Kalėdų senelio rezidencijoje.

 

Artėjant didžiausioms metų šventėms, reikia nepamiršti kuo dažniau pradžiuginti savo vaikus. O kas gali tai geriau padaryti, nei susitikimas su tikru Kalėdų seneliu? Atvykusius į Trakus, stotyje pirmiausia pasitiks linksmas Kalėdinis traukinukas. Tai tikras džiaugsmas ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, nes taip papuošto traukinio niekur kitur tikrai neišvysite!

 

Kalėdiniu traukinuku visi riedėsime į Kalėdų senelio rezidenciją, kur galėsime pasimėgauti gražia eglute, išsiųsti kalėdinius laiškus bei gauti senelio pašto antspaudą.

 

Užutrakio Kalėdų senelio rezidencijoje mus pasitiks linksmoji programos dalis. Ten pamatysime animatorius, kurie ves programą vaikams. Taip pat čia visi vaikučiai gaus ir Kalėdines dovanėles.

 

Skubėkite, nes vietos kelionei kasdien tirpsta! Tegul per šias Kalėdas Jūsų vaikai pasijaučia laimingi ir jaučią visur aplink tą tvyrančią švenčių magiją!

 

Programos laikas: gruodžio 20-22 dienomis, nuo 9 valandos ryto.

Programos trukmė: 3 valandos.

Programos vieta: Karaimų sala, Karaimų g. 41, Trakai.

Susiję straipsniai:

Prabangus restoranas Vilniaus senamiestyje

Kiekviename didmiestyje galime nesunkiai rasti dešimtis skirtingų restoranų. Vilniuje restoranai išsiskiria savo autentiškumu, aukštu lygiu ir unikalia verslo idėja. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas iš jų yra vertas jūsų laiko ir pinigų. Jei norite lankytis tokiose vietose kaip prabangūs restoranai, turite žinoti keletą aspektų, kurie padės objektyviai įvertinti jų kokybę ir lygį. Kaip atskirti, kuris […]

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]