„Trakai – Kalėdų senelio sostinė“ edukacinė programa vaikams

Dėmesio visi vilniečiai, nepatingėkite nuvykti kiek toliau nuo Vilniaus, į Trakus, kadangi ten vyks puiki Kalėdinė šventė mūsų mažiesiems. Jau ne pirmus metus Trakuose organizuojama edukacinė programa vaikams Užutrakio Kalėdų senelio rezidencijoje.

 

Artėjant didžiausioms metų šventėms, reikia nepamiršti kuo dažniau pradžiuginti savo vaikus. O kas gali tai geriau padaryti, nei susitikimas su tikru Kalėdų seneliu? Atvykusius į Trakus, stotyje pirmiausia pasitiks linksmas Kalėdinis traukinukas. Tai tikras džiaugsmas ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, nes taip papuošto traukinio niekur kitur tikrai neišvysite!

 

Kalėdiniu traukinuku visi riedėsime į Kalėdų senelio rezidenciją, kur galėsime pasimėgauti gražia eglute, išsiųsti kalėdinius laiškus bei gauti senelio pašto antspaudą.

 

Užutrakio Kalėdų senelio rezidencijoje mus pasitiks linksmoji programos dalis. Ten pamatysime animatorius, kurie ves programą vaikams. Taip pat čia visi vaikučiai gaus ir Kalėdines dovanėles.

 

Skubėkite, nes vietos kelionei kasdien tirpsta! Tegul per šias Kalėdas Jūsų vaikai pasijaučia laimingi ir jaučią visur aplink tą tvyrančią švenčių magiją!

 

Programos laikas: gruodžio 20-22 dienomis, nuo 9 valandos ryto.

Programos trukmė: 3 valandos.

Programos vieta: Karaimų sala, Karaimų g. 41, Trakai.