Keramikos paroda „Iš nebūties“

Žymi menininkė Rima Leipuvienė visus vilniečius maloniai kviečia į savo keramikos darbų parodą, pavadinimu „Iš nebūties“. Paroda veikia jau nuo gruodžio 13 dienos ir joje lankytis galite iki pat 2019 metų sausio 31 dienos. Menininkė žymi savo darbais, kuriuos kuria, remdamasi Rytų keramikos tradicijomis. Senoviniu būdu kaitinama keramika puikiai prisitaiko prie šiuolaikinio meno aplinkos.

 

  1. Leipuvienės keramikos darbai ruošti su meile ir pasitelkus visus savo giliausius išgyvenimus. Menininkės atsiminimai, individuali patirtis ir tikro gyvenimo atspindžiai – tai, ką galime pajusti, žvelgdami į šiuos keramikos kūrinius.

 

Menininkė savo keramikos dirbiniais parodo, kad menas neturi būti statiškas. Žvelgiant į kūrinius, galime matyti įvairius nelygumus ir įvairų judėjimą, jėgos galią. Visi kūriniai labai glaudžiai susiję su mūsų gamta. Vienu metu kūriniuose jaučiame ir stabilumą ir judesį, todėl iš viso to išplaukia labai įdomus meno kontekstas.

 

Ši paroda puikiai tiks ne tik entuziastams, bet ir kitiems, keramikos gaminius kuriantiems, menininkams. Čia jie galės pasisemti naujų idėjų. Rima Leipuvienė visada pasisako už meno paieškas, eksperimentus, nes tik taip gali gimti patys netikėčiausi atradimai. Būtinai ateikite ir įvertinkite šiuos keramikos gaminius gyvai!

 

Parodos laikas: 2018 12 13 – 2019 01 31.

Parodos trukmė: 50 dienų.

Parodos vieta: Gobis/lauko ekspo stiklo paviljonas, Gedimino pr. 13, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]

Smuikai: įdomūs faktai

Smuikai, dažnai vadinamai „instrumentų karaliais“, yra žavingi ir mylimi muzikos instrumentai, turintys turtingą istoriją ir esantys nepavaldūs laikui. Be melodingų garsų, yra daugybė intriguojančių faktų apie smuikus, kurie atskleidžia neblėstantį šio instrumento populiarumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą įdomiausių ir mažiau žinomų faktų apie smuikus. Stradivarijaus mistika Stradivarijaus smuikus, kuriuos XVII ir XVIII a. pagamino legendinis […]