Kultūra Pramogos Renginiai

Keramikos paroda „Iš nebūties“

Žymi menininkė Rima Leipuvienė visus vilniečius maloniai kviečia į savo keramikos darbų parodą, pavadinimu „Iš nebūties“. Paroda veikia jau nuo gruodžio 13 dienos ir joje lankytis galite iki pat 2019 metų sausio 31 dienos. Menininkė žymi savo darbais, kuriuos kuria, remdamasi Rytų keramikos tradicijomis. Senoviniu būdu kaitinama keramika puikiai prisitaiko prie šiuolaikinio meno aplinkos.

 

  1. Leipuvienės keramikos darbai ruošti su meile ir pasitelkus visus savo giliausius išgyvenimus. Menininkės atsiminimai, individuali patirtis ir tikro gyvenimo atspindžiai – tai, ką galime pajusti, žvelgdami į šiuos keramikos kūrinius.

 

Menininkė savo keramikos dirbiniais parodo, kad menas neturi būti statiškas. Žvelgiant į kūrinius, galime matyti įvairius nelygumus ir įvairų judėjimą, jėgos galią. Visi kūriniai labai glaudžiai susiję su mūsų gamta. Vienu metu kūriniuose jaučiame ir stabilumą ir judesį, todėl iš viso to išplaukia labai įdomus meno kontekstas.

 

Ši paroda puikiai tiks ne tik entuziastams, bet ir kitiems, keramikos gaminius kuriantiems, menininkams. Čia jie galės pasisemti naujų idėjų. Rima Leipuvienė visada pasisako už meno paieškas, eksperimentus, nes tik taip gali gimti patys netikėčiausi atradimai. Būtinai ateikite ir įvertinkite šiuos keramikos gaminius gyvai!

 

Parodos laikas: 2018 12 13 – 2019 01 31.

Parodos trukmė: 50 dienų.

Parodos vieta: Gobis/lauko ekspo stiklo paviljonas, Gedimino pr. 13, Vilnius.