Muzikinis spektaklis vaikams ir suaugusiems „Hop“

Keistuolių teatras ir vėl mus džiugina savo kuriamais spektakliais. Šį kartą dieną prieš Šv. Kūčias kviečiame atvykti į muzikinį spektaklį, pavadinimu „Hop“. Šis renginys puikiai tiks ne tik mažiems vaikams, bet ir jų tėveliams. Juk Keistuolių teatras nuo seniai turi tikrai didelę gerbėjų auditoriją. Vieni jau spėjo užaugti ir patys susilaukti vaikų, o rengiami spektakliai ir toliau džiugina visas šeimas.

 

Šį kartą teatro scenoje mums pasitaikys unikali proga pamatyti įžymų anglų rašytoją D. Bissetą. Tiesa, jis pasirodys ne tiesiogiai, o savo kurtomis pasakomis. Režisierius A. Giniotis spektaklyje „Hop“ atkurs net penkias minėto rašytojo pasakas ir nuotaikingai jas pateiks teatriniu pasirodymu. Kiekvienas, kuris nebijos ištarti „hop“ patirs netikėtų nuotykių ir įdomių istorijų.

 

Spektaklio „Hop“ premjera įvyko jau 2018 metų gruodžio 1 dieną. Teatro scenoje sutiksime žymius Keistuolių teatro aktorius: D. Širvį, L. Auksoraitį, G. Ulmį, M. Pranskevičių, T. Galkauską, L. Ignatavičių, B. Arkauską, L. Maknavičiūtę, D. Kamarauskaitę, U. Smulskytę bei A. Šeštokaitę.

 

Spektaklio laikas: gruodžio 23 diena, 12 valanda.

Spektaklio trukmė: 50 minučių.

Spektaklio vieta: Keistuolių teatras, Laisvės pr. 60, Vilnius.

 

 

Susiję straipsniai:

Kuo ypatingas Šarm el Šeichas ir kodėl turėtumėte ten atostogauti?

Svarstote apie kelionę į Egiptą ir į akiratį pateko Šarm el Šeichas? Tai nuostabi vieta poilsiui ir pramogoms, bet kiekvieno supratimas apie poilsį gali būti skirtingas, tad pabandykime susipažinti su Šarm el Šeichu ir nuspręsti ar tai vieta, kurioje pailsėsite jūs. Kur yra Šarm el Šeichas? Šarm el Šeichas randasi prie Raudonosios jūros, pačiame Sinajaus […]

Kuras sielai: kokią naudą psichinei sveikatai suteikia plaukimas baidarėmis?

Kai išgirsite sakant, jog plaukimas baidarėmis yra labai naudingas užsiėmimas sielai – žinokite, tai tikrų tikriausia tiesa! Tyrimai įrodė, kad plaukimas baidarėmis suteikia daug emocinio džiaugsmo kiekvienam išbandžiusiam šį laisvalaikio užsiėmimą. Baidarių nuoma – viena populiariausių paslaugų ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Plaukimas baidarėmis – naudinga vandens sporto rūšis, tinkanti praktiškai kiekvienam […]