Kinas Kultūra Pramogos Renginiai

Muzikinis spektaklis vaikams ir suaugusiems „Hop“

Keistuolių teatras ir vėl mus džiugina savo kuriamais spektakliais. Šį kartą dieną prieš Šv. Kūčias kviečiame atvykti į muzikinį spektaklį, pavadinimu „Hop“. Šis renginys puikiai tiks ne tik mažiems vaikams, bet ir jų tėveliams. Juk Keistuolių teatras nuo seniai turi tikrai didelę gerbėjų auditoriją. Vieni jau spėjo užaugti ir patys susilaukti vaikų, o rengiami spektakliai ir toliau džiugina visas šeimas.

 

Šį kartą teatro scenoje mums pasitaikys unikali proga pamatyti įžymų anglų rašytoją D. Bissetą. Tiesa, jis pasirodys ne tiesiogiai, o savo kurtomis pasakomis. Režisierius A. Giniotis spektaklyje „Hop“ atkurs net penkias minėto rašytojo pasakas ir nuotaikingai jas pateiks teatriniu pasirodymu. Kiekvienas, kuris nebijos ištarti „hop“ patirs netikėtų nuotykių ir įdomių istorijų.

 

Spektaklio „Hop“ premjera įvyko jau 2018 metų gruodžio 1 dieną. Teatro scenoje sutiksime žymius Keistuolių teatro aktorius: D. Širvį, L. Auksoraitį, G. Ulmį, M. Pranskevičių, T. Galkauską, L. Ignatavičių, B. Arkauską, L. Maknavičiūtę, D. Kamarauskaitę, U. Smulskytę bei A. Šeštokaitę.

 

Spektaklio laikas: gruodžio 23 diena, 12 valanda.

Spektaklio trukmė: 50 minučių.

Spektaklio vieta: Keistuolių teatras, Laisvės pr. 60, Vilnius.