Muzikinis spektaklis vaikams ir suaugusiems „Hop“

Keistuolių teatras ir vėl mus džiugina savo kuriamais spektakliais. Šį kartą dieną prieš Šv. Kūčias kviečiame atvykti į muzikinį spektaklį, pavadinimu „Hop“. Šis renginys puikiai tiks ne tik mažiems vaikams, bet ir jų tėveliams. Juk Keistuolių teatras nuo seniai turi tikrai didelę gerbėjų auditoriją. Vieni jau spėjo užaugti ir patys susilaukti vaikų, o rengiami spektakliai ir toliau džiugina visas šeimas.

 

Šį kartą teatro scenoje mums pasitaikys unikali proga pamatyti įžymų anglų rašytoją D. Bissetą. Tiesa, jis pasirodys ne tiesiogiai, o savo kurtomis pasakomis. Režisierius A. Giniotis spektaklyje „Hop“ atkurs net penkias minėto rašytojo pasakas ir nuotaikingai jas pateiks teatriniu pasirodymu. Kiekvienas, kuris nebijos ištarti „hop“ patirs netikėtų nuotykių ir įdomių istorijų.

 

Spektaklio „Hop“ premjera įvyko jau 2018 metų gruodžio 1 dieną. Teatro scenoje sutiksime žymius Keistuolių teatro aktorius: D. Širvį, L. Auksoraitį, G. Ulmį, M. Pranskevičių, T. Galkauską, L. Ignatavičių, B. Arkauską, L. Maknavičiūtę, D. Kamarauskaitę, U. Smulskytę bei A. Šeštokaitę.

 

Spektaklio laikas: gruodžio 23 diena, 12 valanda.

Spektaklio trukmė: 50 minučių.

Spektaklio vieta: Keistuolių teatras, Laisvės pr. 60, Vilnius.

 

 

Susiję straipsniai:

Prabangus restoranas Vilniaus senamiestyje

Kiekviename didmiestyje galime nesunkiai rasti dešimtis skirtingų restoranų. Vilniuje restoranai išsiskiria savo autentiškumu, aukštu lygiu ir unikalia verslo idėja. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas iš jų yra vertas jūsų laiko ir pinigų. Jei norite lankytis tokiose vietose kaip prabangūs restoranai, turite žinoti keletą aspektų, kurie padės objektyviai įvertinti jų kokybę ir lygį. Kaip atskirti, kuris […]

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]