„Ford“ miesto visureigių pardavimai Europoje šiemet – didžiausi istorijoje

„Ford“ į 2019-uosius rieda rekordu paženklinta trasa 

Stilingi ir rafinuoti „Ford“ miesto visureigiai – „EcoSport“, „Kuga“ ir „Edge“ – pateikė rimtą paraišką tapti Europos kelių žvaigždėmis. Gamintojas paskelbė apie naują rekordą: per šiuos metus iki lapkričio pabaigos Europoje jau parduota 259 tūkst. „Ford“ SUV šeimos automobilių. Tai didžiausi istorijoje „Ford“ miesto visureigių pardavimai Europoje, nors metai dar net nesibaigė.

ford

„Miesto visureigių pardavimų augimas Europoje – spartesnis nei bet kuriame kitame automobilių segmente. Gausi „Ford“ SUV šeima pirkėjus vilioja savo drąsiu, sportišku dizainu ir tokiomis pažangiomis technologijomis kaip „Intelligent All-Wheel Drive“, kuri vairavimui suteikia dar daugiau užtikrintumo“, – pažymi „Ford“ viceprezidentas Europoje Roelantas de Waardas.

„Ford“ miesto visureigių užimama rinkos dalis Europoje šiemet augo trečius metus iš eilės. Šiuo metu iš penkių Europos keliais riedančių „Ford“ automobilių mažiausiai vienas yra SUV.

2018-ieji „Ford“ ypatingi ir tuo, kad gamintojas pirmąkart peržengė ketvirčio milijono SUV pardavimų ribą Europos rinkoje. Palyginti su 2017 m. sausiu-lapkričiu, šiemet per tą patį laikotarpį „Ford“ miesto visureigių Europoje parduota 21 proc. daugiau.

Pagrindinis prizas už šią „Ford“ sėkmę atitenka šiemet atnaujintam, stilingumu ir sportiškumu išsiskiriančiam kompaktinės klasės „EcoSport“, kurio pardavimas augo 105 proc. Europos vartotojus 2018-aisiais pasiekė 104,6 tūkst. „EcoSport“ stileivų. Jiems tapo itin sunku atsispirti po to, kai automobiliuose gamintojas įdiegė „Intelligent All-Wheel Drive“ technologiją ir gerokai išplėtė komplektacijos galimybes.

Bendras Europos tendencijas patvirtina ir Lietuva. Mūsų šalyje, remiantis registruotų naujų automobilių duomenimis, naujasis „EcoSport“, išsiskiriantis stilingumu ir sportiškumu, šiemet tapo geriausiai parduodamu „Ford“ miesto visureigiu.

2018 m. Europos vartotojus taip pat pasiekė daugiau nei 145 tūkst. „Ford Kuga“ vidutinės klasės kompaktinių miesto visureigių, praturtintų pažangiomis technologijomis, kurios vairavimą paverčia patogesniu, saugesniu ir teikiančiu daugiau malonumo.

Nuo modelio debiuto 2016-aisiais momento „Ford“ Europos vartotojams pristatė daugiau nei 34 tūkst. atletiškų formų „Edge“, kuris, nepaisant savo dydžio, stebina ekonomiškumu ir draugiškumu aplinkai. Iš visų „Ford“ miesto visureigių „Edge“ – technologiškai pažangiausias kūrinys, aprūpintas gausybe pagalbos vairuotojui sistemų ir galintis drąsiai varžytis su „premium“ klasės atstovais.

„Ford“ prognozuoja, kad kompanijos gaminamų miesto visureigių populiarumas Europoje 2019 m. toliau augs, o prie to prisidės ir ką tik atnaujintas „Edge“.

Susiję straipsniai:

Automobilio veiklos nuoma: lankstus ir patogus sprendimas verslui ir privatiems asmenims

Automobilių nuoma gali būti puikus sprendimas privatiems asmenims, kuriems reikalingas automobilis asmeniniam naudojimui. Automobilio nuoma turi daug privalumų, įskaitant  lankstumą: išsinuomoję automobilį asmenys gali naudotis transporto priemone be ilgalaikio įsipareigojimo pirkti ar išsinuomoti automobilį. Tai ypač naudinga tiems, kuriems automobilio gali prireikti tik retkarčiais arba trumpam laikui. Ekonomiška: automobilio nuoma gali būti ekonomiškesnė išeitis nei […]

Kai krovinių pervežimas tampa būtinas

Krovinių pervežimas Kaune vaidina svarbų vaidmenį įvairiose pramonės šakose, užtikrindamas patikimą ir veiksmingą prekių gabenimą iš vienos vietos į kitą. Yra specifinių situacijų, kai krovinių pervežimo paslaugos tampa būtinos ir siūlo įvairius poreikius atitinkančius sprendimus. ·         Verslo perkėlimas: Kai verslas persikelia į naujas patalpas arba plečia savo veiklą, efektyvus krovinių gabenimas tampa labai svarbus. Norint […]