Tamsos mago galvosūkių ir užduočių erdvė vaikams

Pirmą kartą Vilniuje atsirado galimybė  Pabėgimo kambariuose apsilankyti ir vaikams. Specialiai jiems sukurtos erdvės ir galvosūkiai pradžiugins kiekvieną gudrų pramuštgalvį. Daugelis tėvelių iš vaikų girdi tokius klausimus, kaip „o ką dabar mums veikti“? Taigi kuo puikiausias atsakymas – apsilankyti specialiame Pabėgimo kambaryje vaikams. Juk per atostogas mažieji gali tikrai nuobodžiauti, tad kodėl gi nepasiūlius jiems neeilinių pramogų?

 

Pabėgimo kambarys vaikams – puiki vieta ne tik leisti laiką ir pramogauti, bet ir čia pat atšvęsti gimtadienius ar paminėti kitas svarbias šventes. Vietoje rasite specialias salytes, kuriose galima mėgautis vaišėmis, atlikus visas galvosūkių užduotis.

 

Pabėgimo kambarys vaikams – neeilinė pramoga, nes čia vaikai patiria netikėtų nuotykių. Erdvėse gali staiga dingti šviesa, atsirasti keistų daiktų ar pasklisti neįprasti garsai. Vaikams reikės per 60 minučių rasti raktą ir išėjimą iš kambario, net ir tuo atveju, jeigu kambariai tiesiog apsivers aukštyn kojomis. Žinoma, čia netruks įvairių užuominų, šifravimo kodų ar slaptų durelių, tačiau daugiausiai darbo vis dėlto turės atlikti vaiko loginis mąstymas ir drąsūs sprendimai.

 

Pramogos laikas: gruodžio 30, sausio 2 ir kitomis dienomis pagal susitarimą.

Pramogos trukmė: 60 minučių be vaišių.

Pramogos vieta: Vaikų galvosūkių ir užduočių kambarys Tamsos magas, Vokiečių g. 1, Vilnius.