Kultūra Pramogos Renginiai

Naujametinis koncertas Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje

Jau tapo tradicija, kad kiekvienų metų paskutinį vakarą Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyksta simfoninio orkestro šventė. Orkestrui vadovauja mums visiems puikiai žinomas Modestas Pitrėnas. Simfoninės salvės ir šiais metais, gruodžio 31 –osios vakarą skambės mums visiems ir džiugins savo Vienos operomis ir operečių arijomis.

 

Dėmesio! Šį kartą filharmonijos scenoje pamatysime ir nuostabią soprano vokalistę Margaritą Levčuk. Dainininkė yra kilusi iš Baltarusijos, pelniusi ne vieną svarbų apdovanojimą ir savo gerbėjų širdis virpina visoje Lietuvoje. Jos pasirodymai įvairiose scenose visada atrodo kaip įspūdingi muzikiniai spektakliai. Tai bus tikra vakaro vinis!

 

Besimėgaudami nuostabiais muzikiniais pasirodymais, mes net nepajusim, kaip prabėgs laikas ir ateis metas eiti švęsti Naujuosius metus. Šis orkestro ir M. Levčuk pasirodymas garantuotai pakels nuotaiką ne tik visam Naujametiniam vakarui, bet ir visiems ateinantiems Naujiems metams. Juk, sakoma, kaip sutiksime Naujuosius, tokie ateinantys metai ir bus. Todėl būtinai skirkite laiko šiam kultūriniam vakarui. Tik tada pajusite, kad ateinantys metai – bus vieni ypatingiausių Jums.

 

Renginio laikas: gruodžio 31 diena, 19 valanda.

Renginio trukmė: 2 valandos.

Renginio vieta: Lietuvos nacionalinė filharmonija, Aušros Vartų g. 5, Vilnius.