„Naujieji Sapiegų rūmuose“ – ekskursija vilniečiams

Paskutinę šių metų dieną neretas mūsų skuba, ruošiasi šventei ir visiškai nesusimąsto, kad reikia bent trumpam sustoti ir pamąstyti, ką gero nuveikėme per visus metus ir ką dar tik planuojame nuveikti. Smagus laikas su šeima ar draugais – tai pat labai svarbi šios dienos dalis, tad raskite porą laisvų valandėlių ir būtinai ateikite į puikią ekskursiją po Sapiegų rūmus ir Antakalnio parką.

 

Tam, kad Naujiems metams pasisemtumėte kuo daugiau pakilios nuotaikos, verta pasivaikščioti po prabanga dvelkiančius Sapiegos rūmus, kurie nuo neatmenamų laikų atima žadą kiekvienam čia apsilankiusiam. Ekskursijos metu sužinosite daug įdomių dalykų apie LDK didiką Joną Sapiegą, apie tai, kas nutiko jo karūnai ir dar daug kitų įdomių faktų.

 

Sapiegos rūmai Antakalnio parke – vienintelis istorinis objektas, primenantis mums baroko laikų dvasią. Ekskursijos metu aplankysite ne tik šiuos rūmus, bet ir netoliese esančią Išganytojo bažnyčią bei Trinitorių vienuolyną. Leiskimės į įdomias istorijas drauge!

 

Nepamirškite, kad gali būti vėsu, todėl pasirūpinkite tinkama apranga ir karšta arbata!

 

Ekskursijos laikas: gruodžio 31 diena, 11 arba 14 valanda.

Ekskursijos trukmė: 2 valandos.

Ekskursijos vieta: pradžia: Sapiegos rūmų įėjimas iš Antakalnio gatvės pusės, Antakalnio g. 17, Vilnius.

 

 

Susiję straipsniai:

Įdomus vakaro leidimas su pabėgimo kambariais

Kadangi vis daugiau žmonių po darbo ieško veiklų, kurios skatintų loginį mąstymą ir tuo pačiu padėtų daugiau pajudėti – pabėgimo kambariai tampa ta opcija, kuri ne tik kad sulaukia daug dėmesio, tačiau ir įtraukia. Yra net grupės žmonių, klubai, kurie apima kompanijas, kurios labai mėgsta pabėgimo kambarius. Kuo daugiau išbandysite – tuo daugiau įdomių nuotykių […]

Kur pramogauti gamtoje Vilniaus rajone?

Nors Vilnius yra pats didžiausias šalies miestas, tačiau tikrai nereiškia, kad jame namai bei verslo objektai yra užgrobia visą teritoriją. Tikrai ne. Čia galima rasti labai daug įvairių žaliųjų zonų, kurios leis ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau ir paprasčiausiai pailsėti po dienos darbų. Pirmiausia, žinoma, Jums reikalingos laisvalaikio prekės, kurias galima rasti internete. O […]