Šiukšlių išvežimas po aplinkos tvarkymo

Artėja pavasaris, kai visos sodybos aplink Vilnių puls tvarkyti ir švarintis, bandys atsikratyti žiemos likučiais ir kitomis likusiomis atliekomis iš praeitų metų. Tokiu metu labai praverčia profesionali paslauga – šiukšlių išvežimas. Paprastai šiukšles metame į šalia esančius konteinerius, už kuriuos mokama kas mėnesį ar kas ketvirtį. Bet ką daryti, kai šiukšlės yra sena spinta, krūva nugenėtų šakų (beje, šiukšlių deginti negalima net savo sklype), senos plėvelės gabalai nuo šiltnamio, stiklai ir kitos šiukšlės, kurios į paprastus konteinerius tiesiog netelpa? Tam reikia didelio konteinerio, skirto statybinėms šiukšlėms Į tokį tilps viskas.

Šiukšlių išvežimas statybiniais konteineriais – mokama vienkartinė paslauga. Kartais ji gali pasirodyti kiek per brangi vienam asmeniui. Bet nepatingėkite nueiti pas kaimyną ir pasitarti, ką jis planuoja daryti su savo aplinkos šiukšlėmis. Juk dviese ar trise dalintis vienu konteineriu tikrai bus pigiau, o vežančiam vilkikui iš tikrųjų vienodai, ar šiukšlių prikrovėte su kaupu, ar tik iki pusės.

Šiukšlių išvežimas po statybų yra visiškai savaime suprantamas dalykas. Kartais konteineris stovi šalia namų ir keletą mėnesių, todėl aplinkos tvarkymo metu pavasarį viskas paprastai yra sutvarkoma kur kas greičiau ir efektyviau.

Kaip vyksta šiukšlių išvežimas?

Paskambinate į šiukšlių išvežimo įmonę, turinčią statybinių šiukšlių konteinerius. Susitariate dėl atvežimo laiko.

Vilkikas atveža statybinių šiukšlių konteinerį. Jis yra didelis, metalinis, tačiau vienas galas yra žemesnis, kad būtų patogiau įmesti šiukšles. Dėl to aiškiai turite numatyti, kur tas konteineris stovės. Vilkikas ne visada įvažiuos į jūsų kiemą. Be to konteinerio apsukti pagal savo norus irgi negalėsite, nes kitaip suku bus jį atgal pakrauti. Konteineris dažniausiai statomas prie tvoros, kad paskui jį būtų paprasta paimti ir išvežti, tad šiukšles jums teks panešioti.

Kai primetate šiukšlių, skambinate į šiukšlių išvežimo įmonę (pavyzdžiui, Ekonova.lt) ir suderinate išvežimo laiką. Atvykęs vilkikas jūsų šiukšles išveža į tam skirtą statybinių šiukšlių aikštelę. Susimokate už šiukšlių išvežimo paslaugą ir konteinerio „nuomą“. Dėl tikslios kainodaros reikia tartis su įmonės, kuri užsiima šiukšlių išvežimu darbuotojais. Viskas gana paprasta. Svarbiausia, jūsų šiukšlės yra išvežamos ten, kur reikia, o ne metamos patvoryje arba į komunalinių atliekų konteinerius.

 

Susiję straipsniai:

Komandos formavimo patarimai

Natūralu, kad visi žmonės nori dirbti tokioje komandoje, kurioje jie jaučiasi gerai. Visgi, taip yra ne visada. Vadovo tikslas yra tai pamatyti ir bandyti rasti priemones, kurios gali padėti į komandą įtraukti tuos narius, kurie ne visai gerai jaučiasi. Daugelis šiuolaikinių vadovų galvoja, kad komandos formavimas pirmiausia yra visų narių įtraukimas  į aktyvią veiklą. Visgi, […]

Kokia Google reklamos nauda?

Šiuolaikiniame pasaulyje internetas yra labai svarbi priemonė, padedanti pasiekti klientus ir dalytis su jais savo prekės ženklu. Todėl svarbu naudoti veiksmingą reklamos strategiją. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti – Google reklama, tai yra puikus sprendimas bet kuriai įmonei ar smulkiam verslui, norinčiam padidinti savo matomumą. Tačiau, kokie yra šio pasirinkimo privalumai? Pirmasis ir akivaizdžiausias […]