Namai Verslas

Šiukšlių išvežimas po aplinkos tvarkymo

siuksliu isvezimas

Artėja pavasaris, kai visos sodybos aplink Vilnių puls tvarkyti ir švarintis, bandys atsikratyti žiemos likučiais ir kitomis likusiomis atliekomis iš praeitų metų. Tokiu metu labai praverčia profesionali paslauga – šiukšlių išvežimas. Paprastai šiukšles metame į šalia esančius konteinerius, už kuriuos mokama kas mėnesį ar kas ketvirtį. Bet ką daryti, kai šiukšlės yra sena spinta, krūva nugenėtų šakų (beje, šiukšlių deginti negalima net savo sklype), senos plėvelės gabalai nuo šiltnamio, stiklai ir kitos šiukšlės, kurios į paprastus konteinerius tiesiog netelpa? Tam reikia didelio konteinerio, skirto statybinėms šiukšlėms Į tokį tilps viskas.

Šiukšlių išvežimas statybiniais konteineriais – mokama vienkartinė paslauga. Kartais ji gali pasirodyti kiek per brangi vienam asmeniui. Bet nepatingėkite nueiti pas kaimyną ir pasitarti, ką jis planuoja daryti su savo aplinkos šiukšlėmis. Juk dviese ar trise dalintis vienu konteineriu tikrai bus pigiau, o vežančiam vilkikui iš tikrųjų vienodai, ar šiukšlių prikrovėte su kaupu, ar tik iki pusės.

Šiukšlių išvežimas po statybų yra visiškai savaime suprantamas dalykas. Kartais konteineris stovi šalia namų ir keletą mėnesių, todėl aplinkos tvarkymo metu pavasarį viskas paprastai yra sutvarkoma kur kas greičiau ir efektyviau.

Kaip vyksta šiukšlių išvežimas?

Paskambinate į šiukšlių išvežimo įmonę, turinčią statybinių šiukšlių konteinerius. Susitariate dėl atvežimo laiko.

Vilkikas atveža statybinių šiukšlių konteinerį. Jis yra didelis, metalinis, tačiau vienas galas yra žemesnis, kad būtų patogiau įmesti šiukšles. Dėl to aiškiai turite numatyti, kur tas konteineris stovės. Vilkikas ne visada įvažiuos į jūsų kiemą. Be to konteinerio apsukti pagal savo norus irgi negalėsite, nes kitaip suku bus jį atgal pakrauti. Konteineris dažniausiai statomas prie tvoros, kad paskui jį būtų paprasta paimti ir išvežti, tad šiukšles jums teks panešioti.

Kai primetate šiukšlių, skambinate į šiukšlių išvežimo įmonę (pavyzdžiui, Ekonova.lt) ir suderinate išvežimo laiką. Atvykęs vilkikas jūsų šiukšles išveža į tam skirtą statybinių šiukšlių aikštelę. Susimokate už šiukšlių išvežimo paslaugą ir konteinerio „nuomą“. Dėl tikslios kainodaros reikia tartis su įmonės, kuri užsiima šiukšlių išvežimu darbuotojais. Viskas gana paprasta. Svarbiausia, jūsų šiukšlės yra išvežamos ten, kur reikia, o ne metamos patvoryje arba į komunalinių atliekų konteinerius.