Pramogos Renginiai

Manvydo Pratkelio džiazo kvarteto pasirodymas Vilniuje

Tie, kas negali gyventi be džiazo muzikos virpesių, gali jau dabar imti džiūgauti, kadangi jau šį savaitgalį vyks žymaus džiazo atlikėjo Manvydo Pratkelio koncertas. Jeigu Jums dar nieko neteko girdėti apie šį perspektyvų džiazo atlikėją, kviečiame susipažinti su kai kuriais įdomiais muzikiniais faktais apie jį.

 

Manvydas Pratkelis baigė Karališkąją konservatoriją Olandijoje ir nuo tada, pats grodamas saksofonu susijungė su mušamųjų instrumentų virtuozu Jonu Butvydu. Šis duetas pasiekė puikių muzikinių rezultatų ir net laimėjo „Jazz Young Power“ Vilniuje. Duetas gerai žinomas savo pavadinimu „Dauleau“. M. Pratkelis 2014 metais taip pat koncertavo ir tokiuose festivaliuose, kaip „North Sea Jazz“. Atlikėjas aktyviai bendrauja su kitais muzikantais, kaip trio grupė „Big Little Emotions Trio“, kuri susibūrė dar 2012 metais Nyderlanduose.

 

Manvydas Pratkelis yra mylimas savo gerbėjų dėl unikalių koncertinių pasirodymų, gebėjimo įsijausti į džiazo subtilybes, bei siekio improvizuoti ir taip kurti šiuolaikinius ir savitus muzikos skambesius. Šiame koncerte Vilniuje prie M. Pratkelio prisijungs tokie jaunieji džiazo asai, kaip E. Sabilo (klavišiniai), V. Nivinskas (kontrabosas) bei A. Baronas (mušamieji instrumentai).

 

Kviečiame atvykti į koncertą ir puikiai praleisti šeštadienio vakarą! Didesnėms draugų kompanijoms, rekomenduojama iš anksto rezervuoti staliukus.

 

Koncerto laikas: sausio 12 diena, 21.30 val.

Koncerto trukmė: 2,5 valandos.

Koncerto vieta: Baras „Jazz Cellar 11“, Aušros Vartų gatvė 11, Vilnius.