Manvydo Pratkelio džiazo kvarteto pasirodymas Vilniuje

Tie, kas negali gyventi be džiazo muzikos virpesių, gali jau dabar imti džiūgauti, kadangi jau šį savaitgalį vyks žymaus džiazo atlikėjo Manvydo Pratkelio koncertas. Jeigu Jums dar nieko neteko girdėti apie šį perspektyvų džiazo atlikėją, kviečiame susipažinti su kai kuriais įdomiais muzikiniais faktais apie jį.

 

Manvydas Pratkelis baigė Karališkąją konservatoriją Olandijoje ir nuo tada, pats grodamas saksofonu susijungė su mušamųjų instrumentų virtuozu Jonu Butvydu. Šis duetas pasiekė puikių muzikinių rezultatų ir net laimėjo „Jazz Young Power“ Vilniuje. Duetas gerai žinomas savo pavadinimu „Dauleau“. M. Pratkelis 2014 metais taip pat koncertavo ir tokiuose festivaliuose, kaip „North Sea Jazz“. Atlikėjas aktyviai bendrauja su kitais muzikantais, kaip trio grupė „Big Little Emotions Trio“, kuri susibūrė dar 2012 metais Nyderlanduose.

 

Manvydas Pratkelis yra mylimas savo gerbėjų dėl unikalių koncertinių pasirodymų, gebėjimo įsijausti į džiazo subtilybes, bei siekio improvizuoti ir taip kurti šiuolaikinius ir savitus muzikos skambesius. Šiame koncerte Vilniuje prie M. Pratkelio prisijungs tokie jaunieji džiazo asai, kaip E. Sabilo (klavišiniai), V. Nivinskas (kontrabosas) bei A. Baronas (mušamieji instrumentai).

 

Kviečiame atvykti į koncertą ir puikiai praleisti šeštadienio vakarą! Didesnėms draugų kompanijoms, rekomenduojama iš anksto rezervuoti staliukus.

 

Koncerto laikas: sausio 12 diena, 21.30 val.

Koncerto trukmė: 2,5 valandos.

Koncerto vieta: Baras „Jazz Cellar 11“, Aušros Vartų gatvė 11, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]

Smuikai: įdomūs faktai

Smuikai, dažnai vadinamai „instrumentų karaliais“, yra žavingi ir mylimi muzikos instrumentai, turintys turtingą istoriją ir esantys nepavaldūs laikui. Be melodingų garsų, yra daugybė intriguojančių faktų apie smuikus, kurie atskleidžia neblėstantį šio instrumento populiarumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą įdomiausių ir mažiau žinomų faktų apie smuikus. Stradivarijaus mistika Stradivarijaus smuikus, kuriuos XVII ir XVIII a. pagamino legendinis […]