Šviestuvai įtempiamom lubom

LED šviestuvai yra vienas iš populiariausių apšvietimo variantų, dažniausiai naudojamų įtempiamose lubose. Šiuos šviestuvus paprasta įmontuoti, LED šviestuvai svetainei gali būti pagrindinis arba papildomo šviesos šaltinis. Be to galima pasirinkti bet kokios rūšies LED šviestuvą: būna pakabinamų lubų šviestuvų, LED juostelių, paviršinių ir įmontuojamų LED šviestuvų. Pastarieji šviestuvai svetainei su įtemptomis lubomis, ko gero, vienas iš tikamiausių variantų- šviesumą galėtumėte reguliuoti pasirinkę tam tikrą LED lempučių skaičių  ir galingumą, tad panorėję galėtumėte sukurti tiek jaukią atmosferą, tiek vietą darbui su ryškiu apšvietimu. Reikėtų žinoti, jog įmontavus įtempiamas lubas, lubos pamažėja mažiausiai 3cm, tad įmontuojamų LED šviestuvų rūšis neišsikištų iš lubų ir vizualiai jų nepamažintų dar labiau. Jeigu norėtumėte papildomo apšvietimo, prie įtempiamose lubose įmontuotų LED šviestuvų tiktų lentynų ar kitų baldų apačioje įmontuotos LED juostelės. Šie šviestuvai yra geras pasirinkimas, nes jie yra ilgaamžiai ir atsparūs aplinkos poveikiui, taip pat taupo elektrą bei tausoja aplinką. https://www.lempa.lt/vidaus-sviestuvai/pakabinami-sviestuvai/

Pakabinami LED šviestuvai

Pakabinami LED šviestuvai itin tiks modernaus interjero stiliaus svetainei, tačiau nepamirškite, jeigu norite pakabinamo šviestuvo, jūsų luboms, o įtempiamos lubos ir taip sumažina prieš tai  buvusį aukštį, tad reikėtų tai įvertinti. Lubų LED šviestuvai gali būti įmontuojami arba išsikišę, tai geras pasirinkimas ir turintiems įtempiamas lubas, šviestuvai leis pasirinkti apšvietimo intensyvumą, prie jų lengviau priderinsite papildomą apšvietimą, be to, su jais suteiksite daugiau erdvės svetainei. Dienos šviesos lempos, ko gero, patys moderniausi ir labiausiai išskirtiniai šviestuvai svetainei, taupantys erdvę ir elektros energiją.

Pakabinami šviestuvai

Pakabinamas šviestuvas buvo, yra ir liks kambario ašimi, interjero akcentu, kuris įtvirtina bendrą stilistiką, kuria jaukumą ir apšviečia erdvę. Pakabinami lubiniai šviestuvai prie lubų tvirtinami laidu, kurio ilgis įprastai reguliuojamas. Tai leidžia  parinkti jūsų kambariui tinkamiausią apšvietimo aukštį. Pavyzdžiui pakabinus juos virš valgomojo stalo arba skirtingame aukštyje prieškambaryje, pakabinami šviestuvai skleis švelnią šviesą ir sukurs nuostabią atmosferą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *