Šventinis koncertas visai šeimai „Kalėdinės giesmės“

Artėjant gražiausioms metų šventėms, kviečiame atvykti ir pasigėrėti prasmingo koncerto akimirkomis. Jau tapo kasmetine tradicija, kaip chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“ rengia šventinį koncertą Vilniuje. „Liepaitės“ – ne tik dainavimo mokykla ar choras, tai jau ir mergaičių gyvenimo būdas, kuriam būdinga kurti ilgametes tradicijas, puoselėjant švelnumą, šviesumą ir kitas teigiamas savybes muzikos giesmėse.

 

„Liepaitės“ džiugina mus savo choriniais pasirodymais nuo pat 1964 metų. Narės keičiasi, užauga ir visada atsiranda jaunų ir talentingų chorinio dainavimo atlikėjų. Choras pelnė šlovę ir populiarumą dėl savo išskirtinės meninės kūrinių raiškos. Mergaitės ne tik atlieka chorines giesmes, bet ir sukuria šiltą kontaktą su savo klausytojais.

 

„Kalėdinių giesmių“ koncertas suteiks daug smagių akimirkų, kadangi programoje išgirsite nemažai ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kompozitorių chorinių giesmių. Renginio metu Jūs tikrai pajusite artėjančių švenčių šilumą, jaukumą ir suprasite, kad stebuklų šiame gyvenime tikrai dar yra!

 

Koncertas „Kalėdinės giesmės“ skirtas visai šeimai.

 

Koncerto laikas: gruodžio 15 diena, 12 valanda.

Koncerto trukmė: 1 valanda.

Koncerto vieta: Vilniaus Kongresų rūmai, Vilniaus g. 6, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]

Smuikai: įdomūs faktai

Smuikai, dažnai vadinamai „instrumentų karaliais“, yra žavingi ir mylimi muzikos instrumentai, turintys turtingą istoriją ir esantys nepavaldūs laikui. Be melodingų garsų, yra daugybė intriguojančių faktų apie smuikus, kurie atskleidžia neblėstantį šio instrumento populiarumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą įdomiausių ir mažiau žinomų faktų apie smuikus. Stradivarijaus mistika Stradivarijaus smuikus, kuriuos XVII ir XVIII a. pagamino legendinis […]