Kultūra Pramogos Renginiai

Šventinis koncertas visai šeimai „Kalėdinės giesmės“

Artėjant gražiausioms metų šventėms, kviečiame atvykti ir pasigėrėti prasmingo koncerto akimirkomis. Jau tapo kasmetine tradicija, kaip chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“ rengia šventinį koncertą Vilniuje. „Liepaitės“ – ne tik dainavimo mokykla ar choras, tai jau ir mergaičių gyvenimo būdas, kuriam būdinga kurti ilgametes tradicijas, puoselėjant švelnumą, šviesumą ir kitas teigiamas savybes muzikos giesmėse.

 

„Liepaitės“ džiugina mus savo choriniais pasirodymais nuo pat 1964 metų. Narės keičiasi, užauga ir visada atsiranda jaunų ir talentingų chorinio dainavimo atlikėjų. Choras pelnė šlovę ir populiarumą dėl savo išskirtinės meninės kūrinių raiškos. Mergaitės ne tik atlieka chorines giesmes, bet ir sukuria šiltą kontaktą su savo klausytojais.

 

„Kalėdinių giesmių“ koncertas suteiks daug smagių akimirkų, kadangi programoje išgirsite nemažai ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kompozitorių chorinių giesmių. Renginio metu Jūs tikrai pajusite artėjančių švenčių šilumą, jaukumą ir suprasite, kad stebuklų šiame gyvenime tikrai dar yra!

 

Koncertas „Kalėdinės giesmės“ skirtas visai šeimai.

 

Koncerto laikas: gruodžio 15 diena, 12 valanda.

Koncerto trukmė: 1 valanda.

Koncerto vieta: Vilniaus Kongresų rūmai, Vilniaus g. 6, Vilnius.