Jauki Kalėdų mugė Vilniaus mieste

Jau šį šeštadienį nuo 10 valandos ryto kviečiame ateiti į Kalėdinę mugę „Commune Art“ MyHero lofte, Vilniuje. Artėjančios šventės visiems sukelia ne tik džiaugsmo, bet ir papildomų rūpesčių dėl dovanų pirkimo ar namų puošimo. Kalėdinis šurmulys kasdien vis stipriau įsisiūbuoja, o Jums suteikiama proga šiek tiek atsikvėpti ir pasivaikščioti po nuostabią Kalėdinę mugę.

 

Tie, kas galvoja, kad visas Kalėdines dovanas gali nupirkti tiesiog prekybos centruose – labai klysta. Gražias ir naudingas dovanas galite nupirkti ir iš smulkių verslininkų ir iš pradedančių menininkų.  Juk unikali ir nuoširdi dovana daug geriau, negu įprasta žvakidė iš visiems žinomo prekybos centro? Per Kalėdas reikia jausti norą pabūti su šeima ir pradžiuginti juos individualiomis dovanomis, dovanotomis iš širdies, o ne pasiduoti masinei pirkimo psichozei.

 

„Commune Art“ Kalėdinėje mugėje rasite viską vienoje vietoje. Tai ir Kalėdines eglutės vazonuose, papuošalai, drabužiai ir kitos įvairios (beje unikalios ir meniškos) dovanos Jūsų artimiesiems. Nebūkite nuobodūs ir šiais metais pradžiuginkite išskirtinėmis dovanomis savo šeimą!

 

Be to šioje mugėje vyks ir loterijos, veiks meno dirbtuvės, bus ramybės vieta ir pramogos vaikams.

 

Mugės laikas: gruodžio 15 ir 16 dienomis.

Mugės trukmė: 10 – 20 val.

Mugės vieta: MyHero loftas, Kauno g. 34E, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Prabangus restoranas Vilniaus senamiestyje

Kiekviename didmiestyje galime nesunkiai rasti dešimtis skirtingų restoranų. Vilniuje restoranai išsiskiria savo autentiškumu, aukštu lygiu ir unikalia verslo idėja. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas iš jų yra vertas jūsų laiko ir pinigų. Jei norite lankytis tokiose vietose kaip prabangūs restoranai, turite žinoti keletą aspektų, kurie padės objektyviai įvertinti jų kokybę ir lygį. Kaip atskirti, kuris […]

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]