Jaukiai sekmadienio popietei – spektaklis „Voratinklis“

Kiekvienas vilnietis puikiai žino, kad geras spektaklis dar tikrai nesugadino nei vienos savaitgalio popietės! Todėl šį sekmadieni esate maloniai kviečiame į dramos žanro spektaklį „Voratinklis“, kurį režisavo pati Indrė Pivoraitė.

 

Spektaklis „Voratinklis“ yra pastatytas pagal lietuvių ir užsienio literatūrą. Čia nerasite kokios nors vienos konkrečios istorijos. Spektaklyje bus pasakojama apie įvairių vaikų gyvenimo istorijas, jų pirmosios meilės pojūčius ir vienišumo jausmus. Taip pat čia bus išskirtos ir tokios gyvenimiškos temos, kaip draugystė, ilgesys, patyčios ir net įvairus išnaudojimas. Istorijos vaikai visi tylūs, jautriai išgyvenantys, leidžiantys viskam plaukti sava vaga, todėl su viskuo susitaikantys. Jie ne tik myli. Jie ir aukojasi.

 

Spektaklyje „Voratinklis“ vaidins „INSINITY“ artistų namų aktoriai: U. Ignatavičiūtė, G. Krinickaitė, D. Urbonavičius, K. Kazanavičius, E. Moscian ir kiti.

 

Ateikite pamatyti tikrą ir jautrų draminį spektaklį, kuris garantuotai paliks neišdildomą įspūdį ir priverst trumpam stabtelėti ir susimąstyti. Galbūt net prisiminsite savo vaikystėje patirtus jausmus.

 

Spektaklio laikas: gruodžio 16 diena, 16 valanda.

Spektaklio trukmė: 35 minutės.

Spektaklio vieta: Attitude city club, Vienuolio g. 4 (įeiti reikia per IMPULS), Vilnius.

 

Susiję straipsniai:

Greitasis pasimatymų maratonas – galimybė rasti savo sielos draugą

Visi žmonės nori mylėti bei būti mylimi. Tai yra normalu. Tačiau lygiai taip pat įprasta, kad rasti savo sielos žmogų, partnerį, kuris bus visada šalia – nėra labai paprasta. Dažnai reikia susitikti su šimtais žmonių, kol galiausiai pavyksta rasti savą žmogų. Viena iš greitų galimybių jo paieškoms yra speed dating Vilnius. Sostinėje renkasi patys įdomiausi […]

Pasaulio kino vakarai su Audriumi Stoniu Čiurlionio namuose Vilniuje

M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) rugsėjo 30 d., ketvirtadienį, 19 val.  pradedamas naujas susitikimų ciklas, kviesiantis kino mylėtojus į pasaulio kino vakarus su režisieriumi Audriumi Stoniu. Pirmojo vakaro seanse du nepaprastai stiprūs filmai „Laikas eina per miestą“ (rež. A. Grikevičius, 1966) ir „Tishe“ (rež. V. Kosakovskis 2003). „Kinas—gyvas organizmas, gimstantis šviesos srautui […]