Susipažinkite su Druskininkų sanatorijomis

Keliaujantys pailsėti į Druskininkus dažnai svarsto, ką reikėtų rinktis ar poilsį SPA centre ar sanatorijoje. Dažnu atveju yra pasirenkama SPA centrai ir viešbučiai. Taip yra dėl to, nes žmonės mažai žino apie sanatorijas ir kokias procedūras bei apgyvendinimo paslaugas teikia. Todėl šiame straipsnyje patieksime trijų pagrindinių Druskininkų miesto sanatorijų aprašus, kurie padės iš arčiau susipažinti su sanatorijų teikiamomis paslaugomis ir procedūromis.

„Belorus“ sanatorija.

Ši sanatorija yra Šalies pietuose esančiame kurorte – Druskininkuose, miško – parko zonoje šalia Nemuno. Čia sanatorijos lankytojus lepina raminanti tyla, gaivus ir tyras pušyno oras, mineralinio vandens šaltinių vandenys bei įvairios procedūros skirtos puoselėti grožį ir sveikatą. Sanatorija „Belorus“ turi ilgametę patirti kurortinio poilsio sferoje, kadangi ji yra įkurta dar 1946 metais. Medicininis profilis yra: gastroenterologija virškinimo sistemų gydymas, artrologija judamojo – atramos aparato pažeidimų gydymas.

Šioje sanatorijoje yra atliekama gausybė kokybiškų grožio ir sveikatinimosi procedūrų, kurios padeda atgauti tiek fizines jėgas,tiek psichologinę pusiausvyrą. Sanatorijos svečiai gali mėgautis skirtingais viso kūno arba segmentiais masažais, purvo bei mineralinio vandens voniomis ar įvairiais šveitimais. Procedūros yra paskiriamos kvalifikuotų gydytojų, kurie tik įvertinę jūsų sveikatą paskiria gydymą.

„Eglės“ sanatorija

„Eglės“ sanatorija yra bene garsiausia sanatorija Lietuvoje. Šiame sveikatingumo centre subtili prabanga dera su patogia kasdienybe bei puikiu aptarnavimu. 1972 metais įkurta sanatorija šiomis dienomis yra didžiausia visoje Lietuvoje.

Jei esate pasiilgęs vandens teikiamų malonumų, tuomet ši vieta kaip tik jums. Čia galėsite mėgautis baseinų ir pirčių malonumais. Galime drąsiai teigti, kad viena iš geriausių dienos pradžių gali būti baseine, o popietės poilsis – pirtyse. Tad jei jus traukia ir vandens ir pirčių malonumai, ši vieta kaip tik jums.

„Eglės“ sanatorijos teikiamos pramogos ir procedūros yra daugelio pamėgtos ir žinomos. Šiandien „Eglės“ sanatorija gali pasiūlyti daugiau kaip 50 įvairių gydomųjų programų bei procedūrų, kurios padeda išgydyti sąnarių skausmus, kvėpavimo, širdies kraujotakos sutrikimus bei odos problemas. Tad jei jaučiatės pavargęs ir norėtumėte pagerinti ne tik savijautą, bet ir sveikatą, ši sanatorija puikiai jums tiks.

„UPA Medical SPA“

Jei manote, kad sveiaktos gerinimas ir stiprinimas negali teikti malonumo, tai smarkiai klystate. Norime jums pristatyti „UPA Medica SPA“ – tai yra moerniausias reabilitacijos ir sveikatingumo centras Baltijos šalyse.

Tikriausiai nereikia priminti, kad baseinai turi didelį teigiamą poveikį žmogaus fizinei bei emocinei būklei. Todėl labai svarbu kiek galima dažniau ir ilgiau naudotis baseinų teikiamais malonumais ir nauda. Taip pat verta pakalbėti apie grožio ir sveikatinimosi procedūras, kurias galite rinktis įviriais tikslais: siekdami pagerinti sveikatą, pagerinti išvaizdą ar tiesiog norint maloniai praleisti laiką. Šio centro svečiai gali mėgautis gydomosiomis aplikacijomis, gydomaisiais ir atpalaiduojančiai, anticeliulitiniais ar veido masažais, inhaliacijomis bei įvairiomis voniomis, kurios suteiks jūsų kūnui ramybę ir poilsį.

Taigi jei svarstote kur reikėtų pailsėti ir atsipalaiduoti, vertėtų pagalvoti apie Druskininkų sanatorijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]