Kinas Kultūra Pramogos

Spektaklis – žaidimas vaikams Raganiukės teatre

Šaltais vasario mėnesio vakarais ir ypač savaitgaliais dažnas vaikas nuobodžiauja namuose. O mūsų tėvelių pareiga – praleisti su vaikais laiką kokybiškai, o ne vien tik sėdint ir žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Vilniečiams siūlome šį savaitgalį ateiti su vaikais į Raganiukės teatrą ir pasimėgauti puikiu spektakliu – žaidimu „Trys paršiukai“.

 

Šis spektaklis unikalus savo interaktyvumu. Čia vaidins ne tik aktoriai, bet ir vaikučiai tiesiai iš teatro salės. Tai puiki proga smalsiems vaikams puikiai praleisti laiką. Šis spektaklis yra skirtas vaikams nuo 3 metų. Tačiau garantuojame, kad pakilios nuotaikos čia pasisems ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, ar lydintys broliai, seserys. Vaidinti kartu galės ne tik vaikai, bet ir suaugusieji!

 

Kaip žinia, tokio amžiaus vaikams gali būti sunku ilgiau išlaikyti dėmesį ir tiesiog žiūrėti įprastą spektaklio pasirodymą. Todėl vaikams nuo 3 metų ir yra kuriami interaktyvūs spektakliai, kur visas teatro veiksmas yra perteikiamas žaidybine forma. Ateikite ir šauniai pradėkite savaitgalį!

 

Spektaklio laikas: vasario 9 diena, 12 valanda.

Spektaklio trukmė: 1 valanda.

Spektaklio vieta: Raganiukės teatras, S. Stanevičiaus gatvė 24, Vilnius.