Spektaklis – žaidimas vaikams Raganiukės teatre

Šaltais vasario mėnesio vakarais ir ypač savaitgaliais dažnas vaikas nuobodžiauja namuose. O mūsų tėvelių pareiga – praleisti su vaikais laiką kokybiškai, o ne vien tik sėdint ir žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Vilniečiams siūlome šį savaitgalį ateiti su vaikais į Raganiukės teatrą ir pasimėgauti puikiu spektakliu – žaidimu „Trys paršiukai“.

 

Šis spektaklis unikalus savo interaktyvumu. Čia vaidins ne tik aktoriai, bet ir vaikučiai tiesiai iš teatro salės. Tai puiki proga smalsiems vaikams puikiai praleisti laiką. Šis spektaklis yra skirtas vaikams nuo 3 metų. Tačiau garantuojame, kad pakilios nuotaikos čia pasisems ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, ar lydintys broliai, seserys. Vaidinti kartu galės ne tik vaikai, bet ir suaugusieji!

 

Kaip žinia, tokio amžiaus vaikams gali būti sunku ilgiau išlaikyti dėmesį ir tiesiog žiūrėti įprastą spektaklio pasirodymą. Todėl vaikams nuo 3 metų ir yra kuriami interaktyvūs spektakliai, kur visas teatro veiksmas yra perteikiamas žaidybine forma. Ateikite ir šauniai pradėkite savaitgalį!

 

Spektaklio laikas: vasario 9 diena, 12 valanda.

Spektaklio trukmė: 1 valanda.

Spektaklio vieta: Raganiukės teatras, S. Stanevičiaus gatvė 24, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Prabangus restoranas Vilniaus senamiestyje

Kiekviename didmiestyje galime nesunkiai rasti dešimtis skirtingų restoranų. Vilniuje restoranai išsiskiria savo autentiškumu, aukštu lygiu ir unikalia verslo idėja. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas iš jų yra vertas jūsų laiko ir pinigų. Jei norite lankytis tokiose vietose kaip prabangūs restoranai, turite žinoti keletą aspektų, kurie padės objektyviai įvertinti jų kokybę ir lygį. Kaip atskirti, kuris […]

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]