Kultūra Pramogos Renginiai

“La Fiesta Valentino” – koncertas meilės dienos proga

Meilės diena – puiki proga ne tik pabūti su savo mylimu žmogumi, tačiau ir nerealiai praleisti laiką! Geras koncertas – tai ypatinga proga ir visiškai nesvarbu, ar jis vyksta būtent vasario 14 dieną. Šiek tiek praūžus meilės dienos šurmuliui, vasario 15 dieną visi vilniečiai yra maloniai kviečiami ateiti į džiazo koncertą, kuriame netruks ir įstabių Lotynų Amerikos ritmų.

 

Jausmingos meilės dienos melodijos bus išties įsimintinos, nes čia išgirsite ir džiazo, ir „rock“, ir „swing“ stiliaus dainų, kas suteiks visam koncertui ypatingo išskirtinumo. Už šią programą bus atsakingas Kauno bigbendas ir Viktoras Mendoza. Siekiant išskirtinės muzikinės įvairovės, muzikantai nebijos eksperimentuoti, improvizuoti. Spontaniškai gimę kūriniai palies kiekvieno įsimylėjelio širdį.

 

Kauno bigbendas jau pelnė didelę šlovę ne tik Lietuvoje, bet ir atliekant savo muzikinius kūrinius su užsienio atlikėjais. Viktoras Mendoza – visiems puikiai žinomas džiazo muzikos stiliaus virtuozas, pelnęs jau ne vieną tarptautinį pripažinimą visame pasaulyje. Šie muzikiniai duetai – tai geriausias įvykis, koks tik gali nutikti per šių metų Valentino dieną.

 

Koncerto laikas: vasario 15 dieną, 19 valandą.

Koncerto trukmė: 1 valandą ir 30 minučių.

Koncerto vieta: Vaidilos teatras, A. Jakšto gatvė 9, Vilnius.