“La Fiesta Valentino” – koncertas meilės dienos proga

Meilės diena – puiki proga ne tik pabūti su savo mylimu žmogumi, tačiau ir nerealiai praleisti laiką! Geras koncertas – tai ypatinga proga ir visiškai nesvarbu, ar jis vyksta būtent vasario 14 dieną. Šiek tiek praūžus meilės dienos šurmuliui, vasario 15 dieną visi vilniečiai yra maloniai kviečiami ateiti į džiazo koncertą, kuriame netruks ir įstabių Lotynų Amerikos ritmų.

 

Jausmingos meilės dienos melodijos bus išties įsimintinos, nes čia išgirsite ir džiazo, ir „rock“, ir „swing“ stiliaus dainų, kas suteiks visam koncertui ypatingo išskirtinumo. Už šią programą bus atsakingas Kauno bigbendas ir Viktoras Mendoza. Siekiant išskirtinės muzikinės įvairovės, muzikantai nebijos eksperimentuoti, improvizuoti. Spontaniškai gimę kūriniai palies kiekvieno įsimylėjelio širdį.

 

Kauno bigbendas jau pelnė didelę šlovę ne tik Lietuvoje, bet ir atliekant savo muzikinius kūrinius su užsienio atlikėjais. Viktoras Mendoza – visiems puikiai žinomas džiazo muzikos stiliaus virtuozas, pelnęs jau ne vieną tarptautinį pripažinimą visame pasaulyje. Šie muzikiniai duetai – tai geriausias įvykis, koks tik gali nutikti per šių metų Valentino dieną.

 

Koncerto laikas: vasario 15 dieną, 19 valandą.

Koncerto trukmė: 1 valandą ir 30 minučių.

Koncerto vieta: Vaidilos teatras, A. Jakšto gatvė 9, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Prabangus restoranas Vilniaus senamiestyje

Kiekviename didmiestyje galime nesunkiai rasti dešimtis skirtingų restoranų. Vilniuje restoranai išsiskiria savo autentiškumu, aukštu lygiu ir unikalia verslo idėja. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas iš jų yra vertas jūsų laiko ir pinigų. Jei norite lankytis tokiose vietose kaip prabangūs restoranai, turite žinoti keletą aspektų, kurie padės objektyviai įvertinti jų kokybę ir lygį. Kaip atskirti, kuris […]

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]