“La Fiesta Valentino” – koncertas meilės dienos proga

Meilės diena – puiki proga ne tik pabūti su savo mylimu žmogumi, tačiau ir nerealiai praleisti laiką! Geras koncertas – tai ypatinga proga ir visiškai nesvarbu, ar jis vyksta būtent vasario 14 dieną. Šiek tiek praūžus meilės dienos šurmuliui, vasario 15 dieną visi vilniečiai yra maloniai kviečiami ateiti į džiazo koncertą, kuriame netruks ir įstabių Lotynų Amerikos ritmų.

 

Jausmingos meilės dienos melodijos bus išties įsimintinos, nes čia išgirsite ir džiazo, ir „rock“, ir „swing“ stiliaus dainų, kas suteiks visam koncertui ypatingo išskirtinumo. Už šią programą bus atsakingas Kauno bigbendas ir Viktoras Mendoza. Siekiant išskirtinės muzikinės įvairovės, muzikantai nebijos eksperimentuoti, improvizuoti. Spontaniškai gimę kūriniai palies kiekvieno įsimylėjelio širdį.

 

Kauno bigbendas jau pelnė didelę šlovę ne tik Lietuvoje, bet ir atliekant savo muzikinius kūrinius su užsienio atlikėjais. Viktoras Mendoza – visiems puikiai žinomas džiazo muzikos stiliaus virtuozas, pelnęs jau ne vieną tarptautinį pripažinimą visame pasaulyje. Šie muzikiniai duetai – tai geriausias įvykis, koks tik gali nutikti per šių metų Valentino dieną.

 

Koncerto laikas: vasario 15 dieną, 19 valandą.

Koncerto trukmė: 1 valandą ir 30 minučių.

Koncerto vieta: Vaidilos teatras, A. Jakšto gatvė 9, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Kuo ypatingas Šarm el Šeichas ir kodėl turėtumėte ten atostogauti?

Svarstote apie kelionę į Egiptą ir į akiratį pateko Šarm el Šeichas? Tai nuostabi vieta poilsiui ir pramogoms, bet kiekvieno supratimas apie poilsį gali būti skirtingas, tad pabandykime susipažinti su Šarm el Šeichu ir nuspręsti ar tai vieta, kurioje pailsėsite jūs. Kur yra Šarm el Šeichas? Šarm el Šeichas randasi prie Raudonosios jūros, pačiame Sinajaus […]

Kuras sielai: kokią naudą psichinei sveikatai suteikia plaukimas baidarėmis?

Kai išgirsite sakant, jog plaukimas baidarėmis yra labai naudingas užsiėmimas sielai – žinokite, tai tikrų tikriausia tiesa! Tyrimai įrodė, kad plaukimas baidarėmis suteikia daug emocinio džiaugsmo kiekvienam išbandžiusiam šį laisvalaikio užsiėmimą. Baidarių nuoma – viena populiariausių paslaugų ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Plaukimas baidarėmis – naudinga vandens sporto rūšis, tinkanti praktiškai kiekvienam […]