„Valstybingumo keliu“ – nemokama ekskursija vilniečiams

Kviečiame visus vilniečius ir miesto svečius švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, aplankant puikią kelionę – ekskursiją laiku. Jos metu bus apžvelgti septyni Lietuvos valstybingumo šimtmečiai, pradedant dar 13 amžiumi.

 

Vaikščiodami po jaukų Vilniaus miestą, galėsime prisiminti pačius gražiausius istorinius momentus, skaudžias netektis ir džiugius laimėjimus. Ekskursija prasidės prie Mindaugo paminklo. Čia mes galėsime susipažinti su vienintelio karaliaus Lietuvoje asmenybe iš arčiau bei viso jo valdymo laikmečio aktualijomis. Ekskursijos metu lankytojai sužinos tikrai daug įdomių faktų, bus atsakyta į daugeliui įdomius klausimus, pavyzdžiui, kuris Lietuvos vadovas galėjo tapti karaliumi, tačiau jam kažkas sukliudė?

 

Bus neapsieita ir be pasakojimų apie Valdovų rūmus, žymųjį Vilniaus universitetą, Europos Konstituciją ir kitų. Tie, kas domisi Lietuvos istorija ir nori vasario 16 dieną paminėti prasmingai, būtinai ateis į ekskursiją „Valstybingumo keliu“. Ekskursijos organizatorius – Vivid Vilnius. Per šią kelionę aplankysite ne tik Mindaugo, bet ir Gedimino paminklą, Katedros, S. Daukanto, Rotušės aikštes, Pilies gatvę bei Signatarų namus.

 

Ekskursijos laikas: vasario 16 11 ir 14 valandomis.

Ekskursijos trukmė: 1 valanda ir 30 minučių.

Ekskursijos vieta: pradžia prie Mindaugo paminklo, Arsenalo gatvė 1, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Kuo ypatingas Šarm el Šeichas ir kodėl turėtumėte ten atostogauti?

Svarstote apie kelionę į Egiptą ir į akiratį pateko Šarm el Šeichas? Tai nuostabi vieta poilsiui ir pramogoms, bet kiekvieno supratimas apie poilsį gali būti skirtingas, tad pabandykime susipažinti su Šarm el Šeichu ir nuspręsti ar tai vieta, kurioje pailsėsite jūs. Kur yra Šarm el Šeichas? Šarm el Šeichas randasi prie Raudonosios jūros, pačiame Sinajaus […]

Kuras sielai: kokią naudą psichinei sveikatai suteikia plaukimas baidarėmis?

Kai išgirsite sakant, jog plaukimas baidarėmis yra labai naudingas užsiėmimas sielai – žinokite, tai tikrų tikriausia tiesa! Tyrimai įrodė, kad plaukimas baidarėmis suteikia daug emocinio džiaugsmo kiekvienam išbandžiusiam šį laisvalaikio užsiėmimą. Baidarių nuoma – viena populiariausių paslaugų ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Plaukimas baidarėmis – naudinga vandens sporto rūšis, tinkanti praktiškai kiekvienam […]