„Valstybingumo keliu“ – nemokama ekskursija vilniečiams

Kviečiame visus vilniečius ir miesto svečius švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, aplankant puikią kelionę – ekskursiją laiku. Jos metu bus apžvelgti septyni Lietuvos valstybingumo šimtmečiai, pradedant dar 13 amžiumi.

 

Vaikščiodami po jaukų Vilniaus miestą, galėsime prisiminti pačius gražiausius istorinius momentus, skaudžias netektis ir džiugius laimėjimus. Ekskursija prasidės prie Mindaugo paminklo. Čia mes galėsime susipažinti su vienintelio karaliaus Lietuvoje asmenybe iš arčiau bei viso jo valdymo laikmečio aktualijomis. Ekskursijos metu lankytojai sužinos tikrai daug įdomių faktų, bus atsakyta į daugeliui įdomius klausimus, pavyzdžiui, kuris Lietuvos vadovas galėjo tapti karaliumi, tačiau jam kažkas sukliudė?

 

Bus neapsieita ir be pasakojimų apie Valdovų rūmus, žymųjį Vilniaus universitetą, Europos Konstituciją ir kitų. Tie, kas domisi Lietuvos istorija ir nori vasario 16 dieną paminėti prasmingai, būtinai ateis į ekskursiją „Valstybingumo keliu“. Ekskursijos organizatorius – Vivid Vilnius. Per šią kelionę aplankysite ne tik Mindaugo, bet ir Gedimino paminklą, Katedros, S. Daukanto, Rotušės aikštes, Pilies gatvę bei Signatarų namus.

 

Ekskursijos laikas: vasario 16 11 ir 14 valandomis.

Ekskursijos trukmė: 1 valanda ir 30 minučių.

Ekskursijos vieta: pradžia prie Mindaugo paminklo, Arsenalo gatvė 1, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Klausimas, kylantis sostinės svečiams – ką veikti Vilniuje?

Retas Vilniaus miesto svečias nusprendžia aplankyti miestą vien tik dėl noro pamatyti Katedrą, pasivaikščioti palei Nerį, aplankyti Vingio parką ar garsųjį „Akropolį“. Aišku, yra dalis žmonių, kurių tikslas būtent šie išvardinti objektai. Bet didžiausias Lietuvos miestas garsėja ne tik įspūdingu senamiesčiu ar galimybe jį pamatyti iš paukščio skrydžio skrendant oro balionu, bet ir dideliu pasirinkimu […]

Gimtadienio šventės organizavimui skirti patarimai

Ruošiatės savo jubiliejui, į kurį planuojate pakviesti ne vieną dešimtį jums brangių ir artimų žmonių? Esate numatę labai didelę šventę? Tokiu atveju nėra jokios abejonės, kad prieš jūsų akis nusimato gausybė svarbių užduočių, kurias turėsite įgyvendinti, jei norite, kad jūsų laukianti gimtadienio šventė būtų nepriekaištinga. Taigi, kaip turėtumėte pajudėti iš dabartinio taško? Pirmiausia apgalvokite gimtadienio […]