„Valstybingumo keliu“ – nemokama ekskursija vilniečiams

Kviečiame visus vilniečius ir miesto svečius švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, aplankant puikią kelionę – ekskursiją laiku. Jos metu bus apžvelgti septyni Lietuvos valstybingumo šimtmečiai, pradedant dar 13 amžiumi.

 

Vaikščiodami po jaukų Vilniaus miestą, galėsime prisiminti pačius gražiausius istorinius momentus, skaudžias netektis ir džiugius laimėjimus. Ekskursija prasidės prie Mindaugo paminklo. Čia mes galėsime susipažinti su vienintelio karaliaus Lietuvoje asmenybe iš arčiau bei viso jo valdymo laikmečio aktualijomis. Ekskursijos metu lankytojai sužinos tikrai daug įdomių faktų, bus atsakyta į daugeliui įdomius klausimus, pavyzdžiui, kuris Lietuvos vadovas galėjo tapti karaliumi, tačiau jam kažkas sukliudė?

 

Bus neapsieita ir be pasakojimų apie Valdovų rūmus, žymųjį Vilniaus universitetą, Europos Konstituciją ir kitų. Tie, kas domisi Lietuvos istorija ir nori vasario 16 dieną paminėti prasmingai, būtinai ateis į ekskursiją „Valstybingumo keliu“. Ekskursijos organizatorius – Vivid Vilnius. Per šią kelionę aplankysite ne tik Mindaugo, bet ir Gedimino paminklą, Katedros, S. Daukanto, Rotušės aikštes, Pilies gatvę bei Signatarų namus.

 

Ekskursijos laikas: vasario 16 11 ir 14 valandomis.

Ekskursijos trukmė: 1 valanda ir 30 minučių.

Ekskursijos vieta: pradžia prie Mindaugo paminklo, Arsenalo gatvė 1, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Įdomus vakaro leidimas su pabėgimo kambariais

Kadangi vis daugiau žmonių po darbo ieško veiklų, kurios skatintų loginį mąstymą ir tuo pačiu padėtų daugiau pajudėti – pabėgimo kambariai tampa ta opcija, kuri ne tik kad sulaukia daug dėmesio, tačiau ir įtraukia. Yra net grupės žmonių, klubai, kurie apima kompanijas, kurios labai mėgsta pabėgimo kambarius. Kuo daugiau išbandysite – tuo daugiau įdomių nuotykių […]

Kur pramogauti gamtoje Vilniaus rajone?

Nors Vilnius yra pats didžiausias šalies miestas, tačiau tikrai nereiškia, kad jame namai bei verslo objektai yra užgrobia visą teritoriją. Tikrai ne. Čia galima rasti labai daug įvairių žaliųjų zonų, kurios leis ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau ir paprasčiausiai pailsėti po dienos darbų. Pirmiausia, žinoma, Jums reikalingos laisvalaikio prekės, kurias galima rasti internete. O […]