Apie amžių ir mini sukneles. Kai norisi atrodyti seksualiai, tačiau laikas bėga

Suknelė tikrai yra pats moteriškiausias drabužis, tačiau ne visos suknelės tinka visoms moterims. Norėdama rasti sau labiausiai tinkamą drabužėlį turėtumėte skirti šiek tiek laiko paieškoms. Juk reikia įvertinti modelį ir apsispręsti, ar jis dera prie Jūsų figūros, apgalvoti, kas labiausiai tinka prie jūsų kūno bei plaukų spalvos, įvertinti dar daugiau niuansų, dar daugiau smulkmenų, kurios nulemia, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Žinoma, nemažai dėmesio skiriama ir suknelės ilgiui. Jeigu jaunystėje daugelis moterų labai drąsiai nešioja trumpas sukneles ir demonstruoja gražias kojas, tačiau vyresnio amžiaus moterys renkasi ilgesnes, bent jau kelius siekiančias suknutes. Toks pasirinkimas parodo ir moterų suvokimą ir etiketą. Visgi, kyla klausimas, ar mini suknelės tikrai visada yra geras pasirinkimas tik naujoms merginoms ir ką daryti, kai vyresnio amžiaus moterys nori atrodyti seksualiai?

Kas yra mini suknelės?

Pirmiausia reikia išsiaiškinti, ar vienodai apibrėžiamos mini suknelės, kadangi kartais tokiomis yra vadinamos siekiančios 10 cm virš kelių. Ne, suknelės, kurių ilgis yra 10 cm virš kelių pagal etiketą laikomas padoriu ir tai yra gers pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi atrodyti seksualiai, tačiau tuo pačiu išlaikyti etiketą. Štai suknelės, kurios siekia pusę kelių arba dar aukščiau jau yra vadinamos mini.

Taigi, sakydami mini suknelės, turime omenyje tikrai trumpas sukneles. Kodėl  vyresnio amžiaus moterims nepridera nešioti trumpų suknelių. Bene pats svarbiausias apsektas yra tai, kad su amžiumi kinta žmogaus oda, tad pigmentinėmis dėmelėmis nusėta oda, kuri nebeatrodo labai elastinga – neatrodo žavingai. Žinoma, neturime omenyje, kad tokiu atveju moteris turi nešioti tik kelnes. Tikrai ne, tačiau yra daug alternatyvų, kurios leis jaustis puikiai ir atrodyti žavingai. Pavyzdžiui, mini suknelės, kurios turi ilgą šleifą ilginantį apatinę suknelės dalį iki beveik žemės. Dažniausiai toks šleifas yra vos permatomas, o apatinė dalis – trumpa ir tankesnė. Tiek sijonai, tiek tokios suknelės atrodo labai gražiai ir tampa puikia alternatyva vyresnio amžiaus moterims.

Seksualumas per drabužius

Jeigu sutinkate, kad vyresnio amžiaus moterys taip pat gali atrodyti seksualiai, tačiau mini suknelės neturėtų būti ta priemonė, kuri padeda skleisti savo žavesį – tokiu atveju nurodysime Jums kelis patarimus, kurie padės atskleisti savo žavesį per drabužius.

  • Labai gražiai atrodys aptemptos kelnės, timpos.
  • Siūlome rinktis atviresnio modelio palaidines.
  • Rekomenduojamos ryškios spalvos, kurs padės Jums atrodyti išskirtinai. Tai puikus pasirinkimą drąsioms asmenybėms.
  • Seksualumas atsiskleidžia pasirinkus ir tinkamą avalynę, kuri dažnai „pataiso“ laikyseną.
  • Rinkitės ryškius ir drąsius papuošalus.

Seksualumas moteryje yra visais laikais ir visą amžių. Tačiau skiriantis metams skiriasi ir tas seksualumo pateikimas. Svarbiausia rasti balansą, kuris leis atrodyti puikiai, skoningai ir paprasčiausiai žavingai.

 

Susiję straipsniai:

Pasiekite puikią švarą su ultragarsiniais dantų šepetėliais

Siekiant nepriekaištingos burnos higienos, sunku ignoruoti šurmulį apie ultragarsinius dantų šepetėlius. Šie naujoviški dantų priežiūros įrankiai perkėlė burnos priežiūrą į visiškai naują lygmenį ir užtikrina puikią švarą, kuriai sunku prilygti tradiciniams metodams. Tačiau kuo jie išsiskiria iš kitų? Pasinerkime į ultragarsinių dantų šepetėlių pasaulį ir sužinokime, kaip jie gali padėti pasiekti neprilygstamą burnos švarą. Ultragarso […]

Estetinis dantų plombavimas 2023

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus. Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį […]