Skubios pagalbos vaistinėlė Jūsų augintiniui

Niekam nebekyla klausimų, kam automobilyje yra reikalinga skubios pagalbos vaistinėlė. Džiugu, jeigu jos niekada ir neprireikė, bet niekada negalima žinoti, kada ir kur gali prireikti ten esančių vaistų, tvarsčių ar pleistrų. Nelaimės tūno ir už artimiausio kampo. Kartais net nebūtina ir toli keliauti, kad paslystume, užsigautume ar patirtume tam tikrą traumą. Visada gerai namuose turėti panašią vaistinėlę, kurioje bus ranka pasiekiamos priemonės. Apie šią vaistinėlę turi žinoti ir mažiausieji šeimos nariai, kad esant skubiam reikalui taip pat žinotų kaip gali padėti nelaimės ištiktam šeimos nariui. Pastariesiems yra priskiriami ir namuose laikomi augintiniai. Daugelyje šeimų auga katė arba šuo, ar net abu kartu. Kartais laikomi ir kiti augintiniai. Tad nelaimės gali užgriūti ir juos. Turite būti tam pasiruošę ir turėti reikiamas priemones, kurios gali būti naudingos nelaimingo atsitikimo metu ar tiesiog augintiniui susižeidus. Taigi šįkart plačiau apie skubios pagalbos vaistinėlę Jūsų augintiniui.

Visos su augintiniais susijusios priemonės yra parduodamos veterinarijos vaistinėse. Jos egzistuoja tiek fizininės, tiek ir elektroninės. Tad skubios pagalbos vaistinėlę savo mylimam gyvūnui galite įsigyti vos kelių mygtukų paspaudimais drvet.lt arba artimiausio vizito pas veterinarą metu. Šį rinkinį sudaro būtiniausios pirmos pagalbos priemonės. Jos yra kompaktiškai supakuotos krepšelyje, kurį nebus sunku pasiimti ir į kelionę, ar planuojamą išvyką gamtoje. Juk būtent lankstant gyvūnams lauke juos gali užpulti kitas gyvūnas, jie gali susižeisti ar pasigauti tam tikrą virusą.

Jeigu nerimaujate, ar tikrai sugebėsite laiku bei tinkamai pasirūpinti augintinio sveikata, tai galime nuraminti. Augintinių pirmosios pagalbos vaistinėlėje, nupirktoje elektroninėje parduotuvėje drvet.lt, rasite ir pilną instrukciją, kada bei kaip priemones naudoti, kad galėtumėte saugiai ir efektyviai padėti keturkojui draugui.

Iš anksto galite žinoti, kad augintinių pirmosios pagalbos vaistinėlėje bus termometras, kad galėtumėte, esant įtarimams dėl temperatūros, ją pamatuoti; žirklutės, sterilūs tamponėliai, tamprus bintas bei bintas, kad galėtumėte bet kokią žaizdą skubiai sutvarstyti. Taip pat dar rinkinyje bus taip reikalingas visais metų laikais erkių traukiklis, higieninis krapštukas, dirbtinės ašaros, šaldantis paketas, kalio permanganatas ir papildai nuo viduriavimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Šuo ir maudynės – suderinama ar nelabai?

Bene kiekvienas augintinis turi keistų ir neįprastų pomėgių ir interesų. Įdomu, kad kačių mylėtojai juokaudami pastebi – jei jų gyvūnas mėgsta maudynes, tai retas ir nesuvokiamas pomėgis. Kaip yra su šunimis ir ką reikėtų žinoti šių gyvūnų maudynių strategiją? Kaip dažnai ir kam tos maudynės reikalingos? Pats teisingiausias atsakymas dėl šuns prausimo reguliarumo – atsižvelgti […]

Veido tonikai: jų didelė nauda odai ir įtraukimas į kasdienę odos priežiūrą

Veido tonikai, kurių pagrindinė paskirtis yra švelniai atgaivinti odą, neatimant iš jos natūralios drėgmės, yra skystos vandens pagrindo odos priežiūros priemonės, kurių sudėtyje paprastai būna ir odą raminančių ingredientų, pvz., alavijo, eukaliptų ar kt. Veido tonikas gali būti naudingas absoliučiai visų tipų odai – nuo riebios iki sausos odos. Šiuolaikiniai veido tonikai gali padėti sudrėkinti, […]