5 priežastys, kodėl verta pirkti naudotas knygas

Dar niekada neturėjome tokio pasirinkimo ką skaityti, kaip šiame amžiuje. Knygynuose gausu knygų, bibliotekose jų dar daugiau, o kur dar knygų dalinimosi platformos ar nameliai. Dar viena puiki erdvė įsigyti knygą yra naudotų knygų portalai, tokie kaip Naudotosknygos.lt Pirkti naudotas knygas yra geras sprendimas ir dalinamės 5 priežastimis kodėl.

Sutaupysite pinigų

Tai pakankamai aiški priežastis. Naudotos knygos kainuoja pigiau nei naujos knygos ką tik atkeliavusios iš spaustuvės. Paprastai daug žmonių mėgsta skaityti, tačiau neturi galimybės kaupti knygų namuose, tad perskaitę, paskolinę perskaityti namiškiams, jas parduota. Tokios knygos paprastai būna geros būklės, tačiau kaina jau gerokai mažesnė, kartais, net per pusę.

Galėsite skaityti daugiau

Jei sutaupote pirkdami naudotas knygas, galite sau leisti pirkti jų daugiau. niekas taip nemotyvuoja greičiau perskaityti knygą, kaip naujų knygų krūvelė laukianti jūsų dėmesio ant knygų lentynos. Taip pat, jei jūs perimsite tradiciją parduoti perskaitytas knygas, jūs taip pat uždirbsite sekančių knygų įsigijimui.

Tvarus elgesys

Skaityti knygas reikia, tačiau pirkti knygų nebūtina. Pirkimas nėra toks nekaltas, kaip gali atrodyti. Milijardams knygų, kurias mes kasmet nuperkame, pagaminti yra nukertami milijonai medžių, o kur dar taršos pėdsakas paliekamas apdorojant medžius ir spausdinant knygas. Perkant naudotas knygas jūs nesukuriate bereikalingo poreikio, dėl kurio leidėjai nuolat turi leisti papildomus tiražus knygų.

Truputis papildomų minčių

Pirkdami naudotas knygas, ypač senesnes, greičiausiai paraštėse rasite tam tikrų pastabų ar pabrauktų sakinių. Tai privers jus atkreipti dėmesį ir pagalvoti, kokios mintys kilo skaitytojo galvoje, kodėl tai jam surezonavo ir ar tai aktualu jums. Jūs taip pat galite palikti pastabų, įdėti knygos skirtuką – tai taps knygos istorijos dalimi ir nuotykiu sekančiam skaitytojui.

Daugiau laisvės

Kai įsigyji naują knygą, baisu prie jos pasidėti kavos puodelį, įsimesti šalia kitų knygų ar kitaip „pakenkti“ knygos grožiui. Tuo tarpu naudota knyga jau yra jauki rankose, neatrodo tarsi princesė prie kurios baisu prisiliesti. Būtent tokia ir turi būti knyga-  artima ir skaitoma. Žinoma, tai nereiškia, jog specialiai turite ant jos pilti kavą….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Efektyvaus asmeninio biudžeto valdymas

Asmeninio biudžeto sudarymas ir tvarkymas yra esminis žingsnis siekiant finansinio stabilumo ir finansinių tikslų. Efektyvus biudžeto valdymas ne tik padeda išmintingai paskirstyti išteklius, bet ir suteikia galimybę drąsiai susidoroti su netikėtomis išlaidomis, įskaitant paskolas.

Sapnininkas: ką įdomu žinoti

Sapnai jau daugelį amžių audrina žmogaus vaizduotę. Kiekvieną naktį keliaudami po mįslingą sapnų pasaulį, sužinome daugybę įdomių faktų ir paslapčių, praturtinančių mūsų supratimą apie šį įdomų reiškinį miegant. Daugiau: Sapnininkas