Sinchroniniai ir asinchroniniai online mokymai

Mokytis yra būtina bei reikalinga. Tai galite daryti dėka knygų, universitetų, mokydamiesi iš praktinių užsiėmimų arba remtis online vykstančiais mokymais. Daugeliui jie yra patrauklūs ne tik dėl to, kad tai būna ne tik tekstas be įgarsinimo arba su juo, bet ir daugybė nuotraukų iliustracijų, momentinių ekrano nuotraukų. Būna, kad tikrai neretai online mokymai panaudoja populiariuosius gif‘us bei patrauklius vaizdo įrašus. Taip mokytis tampa tik dar smagiau!

Tikriausiai jau būsite pastebėję, jog vieni mokymai tokie, kai juos žiūrėti galite ne tik savo pasirinktu laiku bei tempu, bet ir Jums patogioje erdvėje bet kurioje pasaulio vietoje, o kiti online mokymai vyksta, kai visi besimokantieji mokosi vienu metu ir vienoje erdvėje. Pirmasis variantas yra žymiai lankstesnis besimokančiųjų atžvilgiu. Jis yra vadinamas asinchroniniu mokymu, o antrasis bus ne toks patogus laiko atžvilgiu. Pastarasiais yra vadinami sinchroniniai mokymai. Jiems dažniausiai yra priskiriamos konferencijos, gyvi mokymai bei virtualios sesijos. Bet visgi kaip ir kiekvienas objektas, taip ir online mokymai turi tam tikrų privalumų bei trūkumų.

Sinchroniniai mokymai

Tuomet, kai besimokantieji mokosi vienu metu toje pačioje erdvėje, vyksta tikresnis bendravimas tiek su pačiu mokytoju, tiek ir su kitais online mokymų dalyviais. Sinchroninių mokymų metu išlieka daug mažiau erdvės nesusipratimams bei netikėtiems nukrypimams. Tokių mokymu metu vyksta greitesnis užduočių paaiškinimas bei sprendimas, reagavimas į iškilusius klausimus bei spartesnis adaptavimasis pagal grupės lygį.

Šių mokymų metu gali būti sunku besimokantiesiems prisijungti reikiamu metu, ypač jei jie yra skirtingose lokacijose ar gyvena ne vienoje laiko juostoje.

Patogiausia tokiu metodu virtualioje erdvėje atlikti nuotolines pamokas, paskaitas, mokymus ir seminarus, vesti tam tikrus instruktažus susitikimo metu ar konferencijas.

Asinchroniniai mokymai

Tai – dažniausiai virtualioje erdvėje vykstantys demonstraciniai vaizdo įrašai bei interaktyvūs vaizdo įrašai. Asinchroniniams mokymams yra priskiriami ir sinchroninių mokymų vaizdo įrašai, emokymai viešose mokymų platformose, taip pat ir emokymai įmonės mokymų platformoje bei virtualūs žaidimai pašnekesiai socialinėse platformose.

Juose dalyvauti besimokančiajam yra labai patogu, nes jis pats renkasi, kada ir kur jis galės mokytis. Deja, bet didžiausias minusas bus tas, jog neturėsite socialinio kontakto su mokytoju bei kolegomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Antkapių kismas: nuo tradicijos iki modernumo

Religijos suvokimas visuomenėje kinta. Tai yra visiškai normalu. Visgi, nepriklausomai nuo to, ar žmogus išpažįsta tam tikrą religiją, ar ne, žinoma, kad mirusį žmogų vis tiek norisi palaidoti atitinkamai, kad būtų galima padaryti skoningą atsisveikinimą ir tinkamai parengti vietą, kur ilsėsis jo kūnas. Šiuo metu rinkoje siūlomi antkapiai yra labai įvairūs. Tai didina tikimybę, kad […]

Gertuvės su logotipu: skirtingos jų rūšys ir privalumai verslui

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame aplinkosauga tampa pagrindiniu rūpesčiu, žmonės renkasi ekologiškas alternatyvas. Vienas dažniausių kasdien naudojamų daiktų yra gertuvė. Tačiau ne visos gertuvės yra vienodos. Vienos jų yra ekologiškesnės, o kitos gali būti kenksmingos aplinkai. Be to, gertuvės su logotipu taip pat gali būti galinga įmonių rinkodaros priemonė. Todėl atidžiau apžvelgsime kelis dažniausiai pasitaikančių gertuvių su […]