Kaip atkurti ištrintą programą telefone

Norėdami pasiekti trūkstamą paslaugą, turite žinoti, kaip atkurti ištrintą programėlę telefone. Kartais pakanka įvesti aplanką su ištrintais failais. Tačiau daugeliu atvejų procesas užtrunka ilgiau.

Ieškokite atsarginės medžiagos

Kai kuriuose įrenginiuose visi vartotojo veiksmai yra automatiškai dubliuojami arba išsaugomi, kad juos būtų galima greitai pasiekti sistemos gedimo atveju. Įskaitant failų ištrynimą.

Atkurti duomenis šiuo atveju lengva. Tam jums reikia:

  • eikite į „Saugykla“ arba aplanką, kuriame yra visi telefono failai;
  • suraskite archyvą arba „Ištrintas“;
  • pasirinkite, kurią iš neseniai išvalytų programų norite atkurti;
  • spustelėkite jį ir užbaikite procesą.

Netyčia ištrintos programos, kurios sistemos failai lieka įrenginyje, atkūrimas užtrunka ne ilgiau kaip 1 minutę. Po to turite jį įvesti, jei reikia, pakartodami registracijos ar naujos paskyros sukūrimo procedūrą.

Failų įkėlimas

„iPhone“ naudotojams prieinama paprasta parinktis, kaip atkurti ištrintą programą telefone. Siekiant sutaupyti atminties, šiuose įrenginiuose yra paslauga „Atsisiųsti programas“. Tai leidžia laikinai pašalinti paslaugas, kurios nenaudojamos kiekvieną dieną, o tada greitai jas atkurti, kai reikia įvesti programas.

Programų atsisiuntimas nereiškia jų visiško pašalinimo. Tai atlaisvina telefono atmintį, tačiau visi vartotojo duomenys, kuriuos jis naudojo prisijungdamas ir dirbdamas programoje, lieka nepakitę.

Norėdami atkurti ištrintą programą „iPhone“, turite:

  1. Raskite atsisiųstą failą. Priešais jį bus speciali piktograma – debesis su rodykle, nukreipta žemyn.
  2. Spustelėkite programą, suaktyvindami jos pakartotinį atsisiuntimą.
  3. Patvirtinkite nurodytą veiksmą ir palaukite, kol jis bus baigtas.

„iPhone“ atsisiųstų programų atkūrimo laikas yra maždaug toks pat, kaip ir naujos paslaugos atsisiuntimo laikas. Tuo pačiu sumažės telefono atmintis, nes iškrovimo metu vartotojas iš tikrųjų vėl atsisiunčia nurodytą paslaugą, tačiau išsaugodamas visus duomenis ir paskyras.

Programų diegimas

Jei išmaniojo telefono funkcionalumas nereiškia galimybės atkurti numatytąją programą, turite rasti ir atsisiųsti tokią paslaugą siūlančią priemonę. Gali būti mokama, priklausomai nuo pasirinktos paslaugos.

Atsisiuntę programą, turite ją paleisti, kad sistema nuskaitytų naujausią veiklą telefone, o tada vadovaukitės instrukcijomis, kad atkurtumėte prarastas programas.

Metodas bus išsaugotas, jei išmaniojo telefono savininkas ištrintų programą ir pamirštų, kaip ji vadinasi. Kitais atvejais norint atkurti, pakanka įeiti į paslaugų biblioteką ir iš naujo ją atsisiųsti. Jei ir tai nepadeda, kreipkitės į telefonų remonto profesionalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kokia Google reklamos nauda?

Šiuolaikiniame pasaulyje internetas yra labai svarbi priemonė, padedanti pasiekti klientus ir dalytis su jais savo prekės ženklu. Todėl svarbu naudoti veiksmingą reklamos strategiją. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti – Google reklama, tai yra puikus sprendimas bet kuriai įmonei ar smulkiam verslui, norinčiam padidinti savo matomumą. Tačiau, kokie yra šio pasirinkimo privalumai? Pirmasis ir akivaizdžiausias […]

Kuo išsiskiria miltelinis dažymas?

Šiuolaikinės dengimo technologijos ir metalo gaminių miltelinis dažymas sparčiai vystosi. Metalo apdirbimas dažais – vienas dažniausiai pasirenkamų metalo apdirbimo darbų. Metalo gaminiai po suvirinimo dažniausiai būna negražūs ir skiriasi spalva. Miltelinis dažymas – tai būdas padaryti metalo gaminius patrauklius ir parduodamus. Dažai kainuoja ir yra papildomos produkto kūrimo išlaidos, tačiau tai yra neišvengiama proceso dalis, […]