Šeši patarimai besiruošiantiems pasinaudoti kemperių nuoma

Kemperiu nuoma
Kemperių nuoma – šiuolaikiškas keliavimo pasirinkimas.

Nesvarbu – planuojate savaitgalį pastovyklauti su visa savo šeima ar esate vyresnio amžiaus pora, kuri pasiruošusi leistis į ilgiau trunkančią nuotykių kupiną kelionę. Kiekvieni apie kemperiu nuoma galvojantys keliautojai visų pirma turėtų nepamiršti kelių svarbių detalių, kurios padėtų išvengti įvairių nesklandumų kelionės metu.

Pirmasis patarimas: Suplanuokite savo būsimos kelionės maršrutą

Žinoma, galbūt manote, kad keliauti neplanuojant – tai pats geriausias būdas pailsėti ir atsipalaiduoti? Taip, galbūt – tačiau tik tiems žmonėms, kurie yra labai atviri naujovėms, yra atsipalaidavę, nejaučia jokios įtampos ir į kylančias problemas žvelgia labai lengvai bei atmestinai. Tuo tarpu, jei šis apibūdinimas jums nėra pažįstamas, būsimą kelionę kemperiu rekomenduojama kaip įmanoma efektyviau suplanuoti. Tuomet kelionės metu nepatirsite didelių rūpesčių, kurie jums keltų begalinį galvos skausmą.

Antrasis patarimas: Susipažinkite su pasirinktu kemperiu

Visų pirma, kai išsinuomosite kemperį, turite su juo iš arčiau susipažinti. Todėl vos tik sumokėsite už kemperio nuomą, neskubėkite leistis į kelionę – pasitarkite su kemperių nuomos paslaugų teikėjais ir išsiaiškinkite kiekvieną svarbią detalę. Kuo daugiau žinosite apie savo išsinuomotą kemperį, tuo mažiau streso patirsite kelionės metu.

Trečiasis patarimas: Pasipraktikuokite vairuoti

Kemperis nėra lengvasis automobilis, todėl būtų naudinga prieš iškeliaujant pasipraktikuoti jį vairuoti. Tai leis lengviau priprasti prie naujos transporto priemonės ir važiuojant nepatirti didelių nepatogumų.

Ketvirtasis patarimas: Turėkite reikiamus įrankius

Nepaisant to, kad galite nebūti patyrę mechanikai, tai tikrai nereiškia, jog negalėsite išspręsti elementarių gedimų, tačiau tam reikėtų pasitelkti atitinkamus techninius įrankius. Pasiteiraukite kemperių nuomos paslaugų teikėjų, ką jie rekomenduotų. Žinoma, tik nesupraskite klaidingai – kemperių nuoma yra profesionalios paslaugos, kurių teikėjai pasirūpina, kad jų nuomojami kemperiai būtų techniškai tvarkingi ir veikiantys efektyviai bei sklandžiai. Tačiau niekada nesame apsaugoti nuo neplanuotų nepatogumų, todėl apsidrausti visuomet verta.

Penktasis patarimas: Nepamirškite būtiniausių daiktų

Nors kemperyje jausitės kaip namuose, tai dar nereiškia, kad su savimi neturėtumėte pasiimti reikiamų daiktų. Prieš išvykdami į kelionę, labai gerai pagalvokite, kurie daiktai būtų būtiniausi. Jei patiems tampa sudėtinga apsispręsti, informacijos paieškokite internete.

Šeštasis patarimas: Būkite pasiruošę nuotykiams

Nors keliausite ne pėsčiomis, o kemperiu, kuris bus komfortiškas, saugus, patogus, erdvus ir funkcionalus – vis dėlto turite būti pasiruošę tikriems nuotykiams. Keliausite po pačias įvairiausias vietas, todėl nepamirškite, kad kelionėse neretai nutinka situacijų, kurių iki tol nebūname numatę. Jei į jas žvelgsime su šypsena, kelionė bus smagesnė.

Susiję straipsniai:

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) rektoriumi išrinktas Romualdas Kliukas

Spalio 20 d. uždaro posėdžio metu VILNIUS TECH Taryba penkerių metų kadencijai išrinko naują rektorių. Juo tapo prof. dr. R. Kliukas. „Kandidatūrą šioms pareigoms užimti buvo iškėlępenki VILNIUS TECH bendruomenės nariai: Domantas Bručas, Artūras Jukna, Jelena Stankevičienė bei Audrius Vaitkus. Tai rodo universiteto bendruomenės stiprybę ir norą tęsti jau pradėtus darbus“, – teigia VILNIUS TECH Tarybos […]

Gedimino kalno 3D modelį sukūrę mokslininkai sunerimę: jei nebus tęsiami kalno tvarkymo darbai, galėsime su juo atsisveikinti

Dar 2019–2020 m. Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VILNIUS TECH), kalno tvarkymo darbus vykdančios įmonės „Hidroterra“ subrangovas, atliko Gedimino kalno konstrukcijų tyrimus. Remiantis turimais rezultatais buvo sudarytas viso Gedimino kalno trimatis (3D) modelis, kuris atskleidė, kad nuošliaužos formuojasi ir kitose kalno dalyse. „Labiausiai nerimą mokslo, geologų ir archeologų bendruomenei kelia tai, kad nuo praėjusių metų lapkričio […]