Ar gali pakakti tik rankinio bagažo?

Dauguma keliautojų į straipsnio antraštėje iškeltą klausimą turbūt atsakytų neigiamai. Geriausiu atveju teigtų, kad lagamine skirtame rankiniam bagažui gali sutilpti daiktai reikalingi porai dienų, bet ne daugiau. Tačiau mes pasiruošę pakeisti jūsų nuomonę, nes manome, kad tinkamai suplanavus tai, ką jūs norite vežtis ir kompaktiškai tuos daiktus supakavus, jūs galite su rankiniam bagažui skirtu lagaminu išsiversti net savaitę. Štai mūsų patarimai:

  1. Planuokite iš anksto. Jei keliaujate vasaros metu, tai jau prieš porą dienų atsidėkite tuos daiktus, kuriuos norite sutalpinti į rankinį bagažą, kad žinotumėte ar jums nieko netrūksta. Keliaujantiems žiemos metu sutalpinti viską į rankinį bagažą gali būti šiek tiek sunkiau, todėl pagalvokite, kurie iš jūsų šiltų rūbų užima mažiausiai vietos ir imkite būtent juos. Taip pat būtinai susidarykite daiktų, kuriuos būtinai norite vežtis sąrašą, tokiu atveju jūs žinosite, be ko tikrai negalite iškeliauti.
  2. Lagaminas
    Koks lagaminas gali būti tinkamiausias?

    Spalvinė gama. Būtent rūbai sudaro užima daugiausiai vietos jūsų lagamine, todėl jums reikia iš anksto nuspręsti, ką derinsite su kuo ir kokią spalvinę gamą pasirinksite. Tokiu būdu, jūs nepasiimsite nereikalingų ar papildomų drabužių, nes tiesiog neturėsite prie ko juos priderinti.

  3. Po vieną daiktą. Paltas, barai, švarkas. Tai daugiausiai vietos užimantys daiktai, todėl be tos poros, kurią avėsite lipdami į lėktuvą, jūs turėtumėte pasiimti tik vieną papildomą porą batų, tas pats galioja ir švarkui bei paltui. Jums teks apsispręsti ir visą savaitę praleisti būtent su tuo pasirinkimu, kurį priėmėt prieš susipakuodami lagaminą.
  4. Įvertinkite gyvenamąją situaciją. Natūralu, kad kelionėse higienos reikalavimai niekur nedingsta ir jums taip pat reikia praustis po dušu, džiovintis plaukus ir t.t. Tačiau jūs galite iš anksto pasidomėti ar tame viešbutyje, kuriame apsistosite kambariuose yra plaukų džiovintuvai, ar visgi jums reikės atsivežti savo. Jei visgi jums reikės temptis saviškį, tuomet geriau įsigykite kelioninį sulankstomą plaukų džiovintuvą, kuris užima itin mažai vietos. Lygiai taip pat ir su higienos priemonėmis, šampūnai ir mulai būna beveik kiekviename viešbutyje, todėl jums tereikia pasiimti savo dantų pastos ir dantų šepetėlį. Tačiau, jei jau nutiks taip, kad jūsų lagaminas visiškai prigrūstas, tuomet nesukite sau galvos ir higienos priemones įsigykite ten, kur vykstate. Taip, pat, kai kurie viešbučiai turi galimybę suteikti net reikalingus adapterius ar mobiliųjų pakrovėjus, o tai dar labiau sutaupo vietos jūsų lagamine.

Vadovaukitės šiais patarimais ir jums tikrai turėtų pakakti rankinio bagažo ilgesniam laikui, nei iki šiol.

Susiję straipsniai:

Kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu belladerma.lt klinikoje

Plaukų šalinimas lazeriu belladerma.lt klinikoje tapo populiariu ilgalaikio plaukelių šalinimo ir lygios odos užtikrinimo metodu. Ši neinvazinė procedūra nukreipta į plaukų folikulus koncentruota lazerio energija, kuri stabdo plaukų augimą. Štai kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu: Daugiau: https://www.belladerma.lt

Kaip pasirinkti moteriškus maudymosi kostiumėlius

Išsirinkti tobulą maudymosi kostiumėlį gali būti įdomi, bet kartais sudėtinga užduotis. Kadangi yra tiek daug stilių, spalvų ir modelių, būtina atsižvelgti į keletą veiksnių, kad rastumėte geriausią maudymosi kostiumėlį, kuris puošia jūsų figūros tipą ir atitinka jūsų poreikius. Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti tinkamą moterišką maudymosi kostiumėlį: